Про пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від  .2018   № /

   смт. Маневичі  

             ПРОЕКТ      

Про пільгове медичне обслуговування

громадян, які постраждали внаслідок

Чорнобильської катастрофи

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про  місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В., враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи від --- № ---, районна рада

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В. "Про пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" взяти до відома.

 

2. Рекомендувати управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Козак Р.В.), Маневицькому районному центру первинної медико-санітарної допомоги  (Сидорук Л.Й.), Маневицькій центральній районній лікарні (Бегаль О.П.):

2.1. продовжити цілеспрямовану роботу, спрямовану на виконання заходів щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відповідно до наданих повноважень та Порядку використання коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", затвердженого рішенням обласної ради від 02.04.2015 №34/42, з метою реалізації завдань, поставлених державою у сфері соціальної політики, всебічного захисту і підтримки законних прав, соціально-економічних інтересів малозахищених верств населення району;

 

2.2. вживати дієвих заходів щодо здійснення контролю за цільовим використанням коштів, виділених з обласного бюджету на реалізацію відповідних заходів.

 

 

Голова ради                                                                          А.М.Мельник

 

Козак 21733