Про преміювання головного лікаря Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й.

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

 

 

від  .2018   /

   смт. Маневичі  

                                                                                                               ПРОЕКТ

 

 

 

 

Про преміювання головного лікаря Маневицького

районного центру первинної медико-санітарної

допомоги Сидорук Л.Й.

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, пунктів 1.6., 5.11. Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України й Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 №308/519, розглянувши клопотання Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги від 31.05.2018 №0417/01-10/2-18, враховуючи рішення районної ради від 25.07.2013 №26/10, рішення постійної комісії з питань охорони  здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи від --- № ---, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Дозволити преміювати головного лікаря Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й. в межах наявних коштів на оплату праці працівників, передбачених в кошторисі  закладу, у розмірі посадового окладу.

 

2. Доручити голові Маневицької районної ради в міжсесійний період приймати розпорядження про преміювання головного лікаря Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й.

     

Голова ради                                                                                     А.М.Мельник

 Марчук21066