Про Програму підтримки діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у Маневицькому районі на 2018-2019 роки

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

від  .2018   № /

   смт. Маневичі  

                                                                                 ПРОЕКТ

 

Про Програму підтримки діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у Маневицькому районі

на 2018-2019 роки

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління регіонального розвитку Маневицької районної державної адміністрації О.А.Турика, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку, інвестицій, земельних відносин та використання природних ресурсів від --- № ---, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Затвердити Програму підтримки діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у Маневицькому районі на 2018-2019 роки (додається).  

 

2. Районній державній адміністрації при формуванні та внесенні змін до районного бюджету при наявності можливості передбачати фінансування видатків на реалізацію цієї Програми.

 

3. Координацію роботи щодо виконання Програми покласти на управління регіонального розвитку райдержадміністрації.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (за функціональним спрямуванням) та постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестицій, земельних відносин та використання природних ресурсів.

 

 

Голова ради                                                                                     А.М.Мельник

 

Турик 21 651

 

ДолученняРозмір
rishennya_i_klopotannya_osbb.doc61 КБ