Про редактора Маневицької районної громадсько-політичної газети "Нова доба"

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

від     _ № ___

   смт. Маневичі  

      

   ПРОЕКТ

Про редактора Маневицької

районної громадсько-політичної  

газети "Нова доба"

 

Відповідно до пункту 7 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розділів 2, 4 Статуту Маневицької районної громадсько-політичної газети "Нова доба", розглянувши клопотання редакції Маневицької районної газети "Нова доба", враховуючи протокол зборів трудового колективу редакції газети "Нова доба" від 16.01. 2018 № 2, у зв’язку з достроковим припиненням трудового договору, укладеного з  редактором  Бубнюк Аллою Степанівною, враховуючи рішення Маневицької районної ради від  20.04.2016  № 8/5 "Про вихід районної ради зі складу співзасновників газети та редакції газети "Нова доба"  та рішення постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації від --- № ---,  районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Затвердити редактором Маневицької районної громадсько-політичної газети "Нова доба"________________ з ________________  2018 року.

 

2. Укласти з ________________ строковий трудовий договір на термін до завершення процедури перетворення редакції газети "Нова доба".

 

 

 

Голова ради                                                               А.М.Мельник

 

Бідун 21170