ПРОТОКОЛ №1

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №1

засідання постійної комісії з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

                                                                                          від 15 грудня 2015 року

 

Склад комісії: 6 депутатів

Присутні: 5 депутатів:

Давидюк Світлана Оверківна, Дерлюк Ігор Васильович, Петрук Віталій Євгенович, Чилей Інна Петрівна, Шадура Олександр Миколайович.

Відсутні: 1 депутат: Ващук Роман Іванович.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про обрання заступника голови постійної комісії з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму.

Інформує: Давидюк С.О. – голова комісії

 

2. Про обрання секретаря постійної комісії з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму.

Інформує: Давидюк С.О. – голова комісії

1. С Л У Х А Л И:  Інформацію   голови   постійної   комісії   Давидюк С.О.    про обрання заступника голови постійної комісії. Голова комісії довів до відома присутніх депутатів, що відповідно до  Положення про постійні комісії районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 15.12.2015 №3/5, за поданням голови постійної комісії члени комісії обирають заступника голови комісії та її секретаря. Світлана Оверківна запропонувала кандидатуру депутата Дерлюка Ігоря Васильовича для обрання заступника голови комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб  обрати  депутата районної ради Дерлюка Ігоря Васильовича заступником  голови  постійної комісії з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму:

"за" – 5 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №1/1 (додається).

 

2. С Л У Х А Л И:  Інформацію   голови   постійної    комісії  С.О.Давидюк    про обрання секретаря постійної комісії, яка внесла пропозицію обрати секретарем постійної комісії депутата районної ради Чилей Інну Петрівну.

 

Г О Л О С У В А Л И:   за те,  щоб  обрати  депутата районної ради Чилей Інну Петрівну секретарем постійної комісії з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму:

"за" – 5 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №1/2 (додається).

 

 

Голова комісії                                                                С.О.Давидюк

 

 

                                  Секретар комісії                                                            І.П.Чилей