ПРОТОКОЛ №1

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №1

засідання постійної комісії Маневицької районної ради

з питань бюджету, фінансів, та використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району

 

                                                                                          від 15 грудня 2015 року

 

Склад комісії: 9 депутатів

Присутні: 8 депутатів:

Наумчук Ольга Володимирівна, Бобік Тетяна В’ячеславівна, Давидюк Микола Степанович, Дарієвська Наталія Миколаївна, Киричик Михайло Пилипович, Линдюк Андрій Олександрович, Мурашко Олександр Володимирович, Неродик Анатолій Спиридонович.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про обрання заступника голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів, та використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району

Інформує: Наумчук О.В. – голова комісії

 

2. Про обрання секретаря постійної комісії з питань бюджету, фінансів, та використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району

Інформує: Наумчук О.В. – голова комісії

 

1. С Л У Х А Л И:  Інформацію   голови   постійної   комісії   О.В.Наумчук    про обрання заступника голови постійної комісії. Голова комісії довів до відома присутніх депутатів, що відповідно до  Положення про постійні комісії районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 15.12.2015 №3/5, за поданням голови постійної комісії члени комісії обирають заступника голови комісії та її секретаря. Ольга Володимирівна запропонувала кандидатуру депутата Неродика Анатолія Спиридоновича  для обрання заступника голови комісії.

 

Депутат районної ради Неродик А.С. взяв самовідвід.

 

Голова комісії запропонувала кандидатуру депутата Давидюка Миколи Степановича  для обрання заступника голови комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб  обрати  депутата районної ради Давидюка Миколу Степановича  заступником  голови  постійної  комісії з питань бюджету, фінансів, та використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району:

"за" – 8 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №1/1 (додається).

 

2. С Л У Х А Л И:  Інформацію   голови   постійної    комісії  О.В.Наумчук     про обрання секретаря постійної комісії, яка внесла пропозицію обрати секретарем постійної комісії депутата районної ради Мурашка Олександра Володимировича.

 

Депутат районної ради Мурашко О.В. взяв самовідвід.

 

Заступник голови комісії  Давидюк Микола Степанович запропонував кандидатуру депутата Дарієвської Наталії Миколаївни  для обрання секретарем постійної  комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И:   за те,  щоб  обрати  депутата районної ради Дарієвську Наталію Миколаївну секретарем постійної комісії з питань бюджету, фінансів, та використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району:

"за" – 8 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №1/2 (додається).

 

 

 

 

Голова комісії                                                                О.В.Наумчук

 

 

 

                           Секретар комісії                                                             Н.М.Дарієвська