ПРОТОКОЛ №2

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №2

засідання постійної комісії з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

                                                                                          від 24 березня 2016 року

 

Склад комісії: 6 депутатів

Присутні: 5 депутатів:

Давидюк Світлана Оверківна, Ващук Роман Іванович, Дерлюк Ігор Васильович, Петрук Віталій Євгенович, Шадура Олександр Миколайович.

Відсутні: 1 депутат: Чилей Інна Петрівна.

 

Запрошені:

 

Линдюк Андрій Олександрович

голова районної державної адміністрації

Савчук Надія Іванівна

начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

Регешук Ніна Василівна

радник з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування районної ради

 

П’ятигорик Євген Васильович

Городоцький сільський голова

Турик Віктор Андрійович

 

начальник організаційного відділу районної ради

Карпюк Людмила Мойсеївна

 

 

начальник  служби  у  справах дітей райдержадміністрації

Давидюк Микола Степанович

 

начальник  відділу  освіти райдержадміністрації

Козак Руслан Володимирович

начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

У роботі засідання брав участь  Мельник Анатолій Миколайович –   голова районної ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

                          

 1. Про план роботи постійної комісії на перше півріччя 2016 року.

Інформує: Давидюк Світлана Оверківна – голова постійної комісії

                 

 1. Про проект рішення районної ради „Про план роботи районної ради на перше півріччя 2016 року”.

Інформує: Давидюк Світлана Оверківна – голова постійної комісії

 1. Про проект рішення районної ради „Про звіт голови районної державної адміністрації А.О.Линдюка по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району на 2014-2015 роки та делегованих повноважень за 2015 рік”.

Інформує: Линдюк Андрій Олександрович – голова районної державної адміністрації

 1. Про проект рішення районної ради „Про Програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки”.

Інформує: Савчук Надія Іванівна – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

 1. Про проект рішення районної ради „Про Програму економічного і соціального розвитку Маневицького району на 2016 рік”.

Інформує: Савчук Надія Іванівна – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

 1. Про проект рішення районної ради „Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4.

Інформує: Савчук Надія Іванівна – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

 1. Про виконання Районної цільової програми „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ” на 2015 рік та про проект рішення районної ради „Про продовження дії Районної цільової програми „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ” на 2016 рік”.

Інформує: Регешук Ніна Василівна – радник з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування районної ради

 1. Про виконання Районної Програми подолання дитячої  безпритульності і бездоглядності на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24.12.2010 №3/3.

Інформує: Карпюк Людмила Мойсеївна – начальник  служби  у  справах дітей райдержадміністрації

 1. Про хід виконання Районної соціальної Програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, затвердженої рішенням районної ради від 23.10.2008 №20/4.

Інформує: Карпюк Людмила Мойсеївна – начальник  служби  у  справах дітей райдержадміністрації

 

 1. Про виконання Програми розвитку культури та мистецтв у Маневицькому районі на 2011-2015 роки та про проект рішення районної ради „Про Програму розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Маневицькому районі на 2016-2018 роки”.

Інформує: Дерлюк Ігор Васильович – начальник  відділу  культури і туризму райдержадміністрації

 1. Про виконання Комплексної програми розвитку освіти району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 17.03.2011 №5/8.

Інформує: Давидюк Микола Степанович – начальник  відділу  освіти райдержадміністрації

 1. Про виконання Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 17.03.2011 №5/13.

Інформує: Давидюк Микола Степанович – начальник  відділу  освіти райдержадміністрації

 1. Про виконання Районної програми підтримки сім’ї на період до 2015 року, затвердженої рішенням районної ради від 17.03.2011 №5/12.

Інформує: Козак Руслан Володимирович – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 1. Про проект рішення районної ради „Про Районну програму реалізації державної політики у сфері соціальної підтримки, забезпечення прав та законних інтересів різних категорій сімей, дітей та молоді на період до 2017 року”.

Інформує: Козак Руслан Володимирович – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 1. Про стан спортивно-масової роботи на території Городоцької сільської ради

Інформує: П’ятигорик Євген Васильович – Городоцький сільський голова.

 

 1.  Інші.

 

1. С л у х а л и:  Інформацію   голови   постійної    комісії  С.О.Давидюк    „Про план роботи постійної комісії на перше півріччя 2016 року”.

 

В и с т у п и л и:  Дерлюк І.В.,     Ващук Р.І.,  які  внесли  пропозицію 

затвердити план роботи постійної комісії  на перше півріччя 2016 року (додається).

 

В и р і ш и л и: Рішення №2/1 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

 

2. С л у х а л и:  Інформацію   голови   постійної    комісії  С.О.Давидюк    „Про проект рішення районної ради „Про план роботи районної ради на перше півріччя 2016 року”.

 

В и с т у п и л и:  Дерлюк І.В.,     Петрук В.Є.,  які  внесли  пропозицію 

затвердити проект рішення районної ради „Про план роботи районної ради на перше півріччя 2016 року” (додається).

 

В и р і ш и л и: Рішення №2/2 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

3. С л у х а л и:  Інформацію   голови   районної державної адміністрації А.О.Линдюка   „Про проект рішення районної ради „Про звіт голови районної державної адміністрації А.О.Линдюка по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району на 2014-2015 роки та делегованих повноважень за 2015 рік”.

 

В и с т у п и л и:  Давидюк С.О., Шадура О.М.,  Петрук В.Є., Ващук Р.І., які  внесли  пропозицію  затвердити проект рішення районної ради „Про звіт голови районної державної адміністрації А.О.Линдюка по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району на 2014-2015 роки та делегованих повноважень за 2015 рік” (додається).

 

В и р і ш и л и: Рішення №2/3 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

4. С л у х а л и:  Інформацію   начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І.   „Про проект рішення районної ради „Про Програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки”.

 

В и с т у п и л и:  Давидюк С.О., Ващук Р.І., які  внесли  пропозицію  затвердити проект рішення районної ради „Про Програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки” (додається).

 

В и р і ш и л и: Рішення №2/4 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

5. С л у х а л и:  Інформацію   начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І.   „Про проект рішення районної ради „Про Програму економічного і соціального розвитку Маневицького району на 2016 рік”.

 

В и с т у п и л и:  Давидюк С.О., Ващук Р.І., які  внесли  пропозицію  затвердити проект рішення районної ради „Про Програму економічного і соціального розвитку Маневицького району на 2016 рік” (додається).

 

В и р і ш и л и: Рішення №2/5 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

6. С л у х а л и:  Інформацію   начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І.  „Про проект рішення районної ради „Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4”.

 

В и с т у п и л и:  Давидюк С.О., яка  внесла  пропозицію  затвердити проект рішення районної ради „Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4” (додається).

 

В и р і ш и л и: Рішення №2/5 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

 

7. С л у х а л и:  Інформацію   радника з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування районної ради Регешук Н.В. „Про виконання Районної цільової програми „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ” на 2015 рік та про проект рішення районної ради „Про продовження дії Районної цільової програми „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ” на 2016 рік”.

 

В и с т у п и л и:  Дерлюк І.В., Шадура О.М.,  Петрук В.Є., які  внесли  пропозицію  затвердити проект рішення районної ради „Про продовження дії Районної цільової програми „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ” на 2016 рік” (додається).

 

В и р і ш и л и: Рішення №2/7 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

8. С л у х а л и:  Інформацію   начальника  служби  у  справах дітей райдержадміністрації Карпюк Л.М. „Про виконання Районної Програми подолання дитячої  безпритульності і бездоглядності на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24.12.2010 №3/3”.

 

В и с т у п и л и:  Дерлюк І.В., Давидюк С.О., які  внесли  пропозицію  рекомендувати районній раді Районну Програму подолання дитячої  безпритульності і бездоглядності на 2011-2015 роки, затверджену рішенням районної ради від 24.12.2010 №3/3, зняти з контролю.

 

В и р і ш и л и: Рішення №2/8 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

9. С л у х а л и:  Інформацію   начальника  служби  у  справах дітей райдержадміністрації Карпюк Л.М. „Про хід виконання Районної соціальної Програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, затвердженої рішенням районної ради від 23.10.2008 №20/4”.

 

В и с т у п и л и:  Дерлюк І.В., Ващук Р.І., які  внесли  пропозицію  рекомендувати районній раді Районну соціальну Програму реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, затверджену рішенням районної ради від 23.10.2008 №20/4, зняти з контролю.

 

В и р і ш и л и: Рішення №2/9 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

10. С л у х а л и:  Інформацію   начальника  відділу  культури і туризму райдержадміністрації Дерлюка І.В. „Про виконання Програми розвитку культури та мистецтв у Маневицькому районі на 2011-2015 роки та про проект рішення районної ради „Про Програму розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Маневицькому районі на 2016-2018 роки”.

 

В и с т у п и л и:  Давидюк С.О., Ващук Р.І., які  внесли  пропозицію  рекомендувати районній раді Програму розвитку культури та мистецтв у Маневицькому районі на 2011-2015 роки, затверджену рішенням районної ради від 30.12.2010 №4/3, зняти з контролю та рекомендувати районній раді Програму розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Маневицькому районі на 2016-2018 роки затвердити, прийнявши в цілому вищезазначений проект рішення ради.

 

В и р і ш и л и: Рішення №2/10 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

11. С л у х а л и:  Інформацію   начальника  відділу  освіти райдержадміністрації Давидюка М.С. „Про виконання Комплексної програми розвитку освіти району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 17.03.2011 №5/8”.

 

В и с т у п и л и:  Дерлюк І.В., Шадура О.М., які  внесли  пропозицію  рекомендувати районній раді Комплексну програму розвитку освіти району на 2011-2015 роки, затверджену рішенням районної ради від 17.03.2011 №5/8, зняти з контролю.

 

В и р і ш и л и: Рішення №2/11 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

12. С л у х а л и:  Інформацію   начальника  відділу  освіти райдержадміністрації Давидюка М.С. „Про виконання Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 17.03.2011 №5/13”.

 

В и с т у п и л и:  Шадура О.М.,  Петрук В.Є., які  внесли  пропозицію  рекомендувати районній раді Районну цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2011-2015 роки, затверджену рішенням районної ради від 17.03.2011 №5/13, зняти з контролю.

 

В и р і ш и л и: Рішення №2/12 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

13. С л у х а л и:  Інформацію   начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В. „Про виконання Районної програми підтримки сім’ї на період до 2015 року, затвердженої рішенням районної ради від 17.03.2011 №5/12”.

 

В и с т у п и л и:  Давидюк С.О.,  Дерлюк І.В., які  внесли  пропозицію  рекомендувати районній раді Районну програму підтримки сім’ї на період до 2015 року, затверджену рішенням районної ради від 17.03.2011 №5/12, зняти з контролю.

 

В и р і ш и л и: Рішення №2/13 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

14. С л у х а л и:  Інформацію   начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В. „Про проект рішення районної ради „Про Районну програму реалізації державної політики у сфері соціальної підтримки, забезпечення прав та законних інтересів різних категорій сімей, дітей та молоді на період до 2017 року”.

 

В и с т у п и л и:  Давидюк С.О.,  Дерлюк І.В., які  внесли  пропозицію  рекомендувати районній раді Районну програму реалізації державної політики у сфері соціальної підтримки, забезпечення прав та законних інтересів різних категорій сімей, дітей та молоді на період до 2017 року затвердити, прийнявши в цілому вищезазначений проект рішення ради.

 

В и р і ш и л и: Рішення №2/14 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

15. С л у х а л и:  Інформацію   Городоцького сільського голови                П”ятигорика Є.В. „Про стан спортивно-масової роботи на території Городоцької сільської ради”.

 

В и с т у п и л и:  Дерлюк І.В., Ващук Р.І., які  внесли  пропозицію  рекомендувати постійній комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району (Наумчук О.В.) при черговому внесенні змін до районного бюджету передбачити кошти для введення 0,5 ставки тренера-викладача Гораймівської ДЮСШ „Кормин” при навчально - виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад села Городок.

 

В и р і ш и л и: Рішення №2/15 прийняти (додається). Голосували  одноголосно.

 

16. С л у х а л и:  Інформацію  начальника організаційного відділу районної ради Турика В.А. про прийняті Волинською обласною радою у 2016 році програми (Регіональна програма розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в області на 2016-2020 роки, Обласна цільова соціальна програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки, Про внесення змін до Регіональної комплексної програми розвитку освіти Волинської області на 2014-2017 роки, Обласна цільова програма національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, Обласна цільова соціальна програма „Молодь Волині” на 2016-2020 роки) .

 

 

В и р і ш и л и: Інформацію  начальника організаційного відділу районної ради Турика В.А. взяти до відома.

 

 

 

 

Голова комісії                                                                                      С.О.Давидюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24.03.2016 № 2/1                                                                                      

 

Про план роботи постійної комісії

на перше півріччя 2016 року

 

              Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії районної ради Дави дюк С.О. „Про план роботи постійної комісії на перше півріччя 2016 року”, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

          1. Затвердити план роботи постійної комісії на перше півріччя 2016 року (додається).

          2. Дозволити голові постійної комісії районної ради при необхідності вносити зміни та доповнення до плану роботи постійної комісії.

 

 

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24.03.2016 № 2/2                                                                                      

 

                                                                                                       

Про проект рішення районної

ради "Про план роботи районної

ради на перше півріччя 2016 року"

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію голови постійної комісії Давидюк С.О. про проект плану роботи районної ради на перше півріччя 2016 року, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію голови постійної комісії Дави дюк С.О.  взяти до відома.

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про план роботи районної ради на перше півріччя 2016 року".

3. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

 

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24.03.2016 № 2/3                                                                                      

                                                                                                       

Про проект рішення районної ради

"Про звіт голови районної державної

адміністрації А.О.Линдюка по виконанню

Програми економічного і соціального

розвитку району на 2014-2015 роки та

делегованих повноважень за 2015 рік"

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши звіт голови районної державної адміністрації А.О.Линдюка, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Звіт голови районної державної адміністрації А.О.Линдюка взяти до відома.

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про звіт голови районної державної адміністрації А.О.Линдюка по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району на 2014-2015 роки та делегованих повноважень за 2015 рік".

3. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді звіт голови районної державної адміністрації  Андрія Олександровича Линдюка по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень за 2015 рік  взяти до відома, прийнявши відповідне рішення ради.

 

 

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24.03.2016 № 2/4                                                                                      

                                                                                                       

Про проект рішення районної ради

„Про Програму розвитку міжнародного

співробітництва та міжрегіональної співпраці

Маневицького району на 2016-2018 роки”

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. про проект рішення районної ради „Про Програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. взяти до відома.

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про проект рішення районної ради „Про Програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки".

3. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді Програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки затвердити, прийнявши в цілому вищезазначений проект рішення ради.

 

 

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24.03.2016 № 2/5                                                                                      

                                                                                                       

Про проект рішення районної ради

"Про Програму економічного і соціального

розвитку Маневицького району на 2016 рік"

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. про проект Програми економічного і соціального розвитку Маневицького району на 2016 рік, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. взяти до відома.

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про проект Програми економічного і соціального розвитку Маневицького району на 2016 рік".

3. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді Програму економічного і соціального розвитку Маневицького району на 2016 рік затвердити, прийнявши в цілому вищезазначений проект рішення ради.

 

 

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 24.03.2016 № 2/6                                                                                      

                                                                                                     

                                                                                                       

Про проект рішення районної ради

"Про хід виконання Стратегічного плану

сталого розвитку Маневицького району

на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням

районної ради від 16.01.2009 №22/4"

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва                 райдержадміністрації Савчук Н.І. про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І.  взяти до відома.

 

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4".

3. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

 

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24.03.2016 № 2/7                                                                                      

 

 

Про виконання Районної цільової програми

„Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІII

на 2015 рік, затвердженої рішенням районної

ради від 30.07.2015 №49/7 та про проект рішення

районної ради «Про продовження дії Районної

цільової програми „Місцевий розвиток, орієнтований

на громаду – ІII” на 2016 рік»

 

          Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши інформацію радника з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування виконавчого апарату                                районної ради Регешук Н.В.,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

            1.Інформацію радника з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради Регешук Н.В. взяти до відома.

2. Відзначити організаторську роботу виконавчого апарату  Маневицької районної ради, Боровичівської, Будківської, Новорудської, Троянівської сільських рад, громадської організації «Шанс-Боровичі-Грузятин», Будківської громадської організації „Полісся”, громадської організації „Пролісок-Нова Руда”, громадської організації „Дзвін-Троянівка»  по впровадженню проекту „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІII” на території району.

         3. Рекомендувати районній раді Районну цільову програму„Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІII” на 2015 рік, затверджену рішенням районної ради від 30.07.2015 №49/7”, зняти з контролю.

4. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради «Про продовження дії Районної цільової програми „Місцевий розвиток, орієнтований

на громаду – ІII” на 2016 рік».

5. Рекомендувати  голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду та затвердження.

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24.03.2016 № 2/8                                                                                      

 

Про виконання Районної Програми

подолання дитячої  безпритульності

і бездоглядності на 2011-2015 роки,

затвердженої рішенням районної ради

від 24.12.2010 №3/3

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши інформацію начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Карпюк Л.М.,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

            1.Інформацію начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Карпюк Л.М. взяти до відома.

2. Зазначити, що проведена робота по виконанню Програми дає підставу вважати, що в основному забезпечено її виконання.

3. Рекомендувати районній раді Районну Програму подолання дитячої  безпритульності і бездоглядності на 2011-2015 роки, затверджену рішенням районної ради від 24.12.2010 №3/3, зняти з контролю.

 

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24.03.2016 № 2/9                                                                                      

 

Про хід виконання Районної соціальної

Програми реформування системи закладів

для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського

піклування, затвердженої рішенням районної ради

від 23.10.2008 №20/4

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши інформацію начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Карпюк Л.М.,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

            1.Інформацію начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Карпюк Л.М. взяти до відома.

2. Зазначити, що проведена робота по виконанню Програми дає підставу вважати, що в основному забезпечено її виконання.

3. Рекомендувати районній раді Районну соціальну Програму реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, затверджену рішенням районної ради від 23.10.2008 №20/4, зняти з контролю.

 

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24.03.2016 № 2/10                                                                                      

 

Про виконання Програми розвитку культури

та мистецтв у Маневицькому районі

на 2011-2015 роки та про проект рішення

районної ради „Про Програму розвитку культури,

мистецтва та охорони культурної спадщини

в Маневицькому районі на 2016-2018 роки”

 

          Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу культури і туризму районної державної адміністрації Дерлюка І.В.,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

          1. Інформацію начальника відділу культури і туризму районної державної адміністрації Дерлюка І.В. взяти до відома.

2. Відмітити, що проведена робота по виконанню Програми розвитку культури та мистецтв у Маневицькому районі на 2011-2015 роки дає підставу вважати, що в основному забезпечено її виконання.

         3. Рекомендувати районній раді Програму розвитку культури та мистецтв у Маневицькому районі на 2011-2015 роки, затверджену рішенням районної ради від 30.12.2010 №4/3, зняти з контролю.

4. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради „Про Програму розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Маневицькому районі на 2016-2018 роки”.

5. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді Програму розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Маневицькому районі на 2016-2018 роки затвердити, прийнявши в цілому вищезазначений проект рішення ради.

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24.03.2016 № 2/11                                                                                      

 

Про виконання Комплексної програми

розвитку освіти району на 2011-2015 роки,

затвердженої рішенням районної ради

від 17.03.2011 №5/8

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Давидюка М.С.,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

            1.Інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Давидюка М.С. взяти до відома.

2. Зазначити, що проведена робота по виконанню Програми дає підставу вважати, що в основному забезпечено її виконання.

3. Рекомендувати районній раді Комплексну програму розвитку освіти району на 2011-2015 роки, затверджену рішенням районної ради від 17.03.2011 №5/8, зняти з контролю.

 

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24.03.2016 № 2/12                                                                                      

 

Про виконання Районної цільової

соціальної програми оздоровлення

та відпочинку дітей на 2011-2015 роки,

затвердженої рішенням районної ради

від 17.03.2011 №5/13

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Давидюка М.С.,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

            1.Інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Давидюка М.С. взяти до відома.

2. Зазначити, що проведена робота по виконанню Програми дає підставу вважати, що в основному забезпечено її виконання.

3. Рекомендувати районній раді Районну цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2011-2015 роки, затверджену рішенням районної ради від 17.03.2011 №5/13, зняти з контролю.

 

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24.03.2016 № 2/13                                                                                      

 

Про виконання Районної програми

підтримки сім’ї на період до 2015 року,

затвердженої рішенням районної ради

від 17.03.2011 №5/12

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В.,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

            1.Інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В. взяти до відома.

2. Зазначити, що проведена робота по виконанню Програми дає підставу вважати, що в основному забезпечено її виконання.

3. Рекомендувати районній раді Районну програму підтримки сім’ї на період до 2015 року, затверджену рішенням районної ради від 17.03.2011 №5/12, зняти з контролю.

 

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24.03.2016 № 2/14                                                                                      

 

Про проект рішення районної ради

„Про Районну програму реалізації

державної політики у сфері соціальної

підтримки, забезпечення прав та законних

інтересів різних категорій сімей, дітей та

молоді на період до 2017 року”

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В.,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

            1.Інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В. взяти до відома.

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про Районну програму реалізації державної політики у сфері соціальної підтримки, забезпечення прав та законних інтересів різних категорій сімей, дітей та молоді на період до 2017 року".

3. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді Районну програму реалізації державної політики у сфері соціальної підтримки, забезпечення прав та законних інтересів різних категорій сімей, дітей та молоді на період до 2017 року затвердити, прийнявши в цілому вищезазначений проект рішення ради.

 

 

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк

           

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24.03.2016 № 2/15                                                                                      

 

Про стан спортивно-масової роботи

на території Городоцької сільської ради

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши та обговоривши інформацію Городоцького сільського голови П’ятигорика Є.В.,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

            1.Інформацію Городоцького сільського голови П’ятигорика Є.В. взяти до відома.

2. Зазначити, що спортивно-масова робота на території Городоцької сільської ради проводиться на належному рівні.

3. Рекомендувати постійній комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району (Наумчук О.В.) при черговому внесенні змін до районного бюджету передбачити кошти для введення 0,5 ставки тренера-викладача Гораймівської ДЮСШ „Кормин” при навчально - виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад села Городок.

 

 

 

 

Голова комісії                                                                                    С.О.Давидюк