ПРОТОКОЛ №3

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №3

засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я,

соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

                                                                                          від 23 березня 2016 року

 

Склад комісії: 5 депутатів

Присутні: 5 депутатів:

Смокович Яків Феодосійович, Байцим Галина Василівна, Прокопчук Наталія Василівна, Слісарчук Надія Олександрівна, Снітко Віктор Володимирович.

 

Запрошені:

Куц Олег Степанович – головний  лікар комунального закладу "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Козак Руслан Володимирович – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Линдюк Андрій Олександрович – голова районної державної адміністрації

Савчук Надія Іванівна – начальник  відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

Сидорук Людмила Йосипівна – головний лікар Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги

Турик  Олександр Анатолійович – начальник управління агропромислового    розвитку райдержадміністрації

Тьохта Ігор Андрійович – головний лікар Маневицької центральної районної лікарні

Шуляр Надія Йосипівна – завідувач Маневицьким міжрайонним відділом                      Державної установи "Волинський обласний лабораторний центр Державної  санепідслужби України"

Янчик Віталій Олександрович – головний лікар Колківської районної лікарні

Деркач Віталій Володимирович – начальник державного підприємства "Маневицька радіологічна лабораторія"

Гусенко Сергій В’ячеславович – кореспондент районної громадсько-політичної газети "Нова доба"

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про план роботи постійної комісії на  перше півріччя 2016 року.

Інформує: Смокович Я.Ф. – голова постійної комісії

 

2. Про організацію надання екстреної медичної допомоги на території Маневицького району комунальним закладом "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".

Інформує: Куц О.С., головний  лікар комунального закладу "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".

 

3. Про проект рішення районної ради "Про звіт голови районної державної адміністрації А.О.Линдюка по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району на 2014-2015 роки та делегованих повноважень за 2015 рік".

Інформує: Линдюк А.О. – голова райдержадміністрації

 

4. Про проект рішення районної ради "Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4".

Інформує: Савчук Н.І. – начальник  відділу економічного розвитку,

інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

 

5. Про проект рішення районної ради "Про проект Програми економічного і соціального розвитку Маневицького району на 2016 рік".

Інформує: Савчук Н.І. – начальник  відділу економічного розвитку,

інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

 

6. Про проект рішення районної ради "Про пропозиції щодо зміни статусу населених пунктів Маневицького району, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Інформує: Турик О.А. – начальник управління агропромислового

розвитку райдержадміністрації

 

7. Про клопотання районних закладів охорони здоров’я щодо виділення коштів районного бюджету.

Інформує: Смокович Я.Ф. – голова комісії

 

8. Про виконання Районної Цільової програми імунобіологічного захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18.08.2010 №32/10.

Інформує: Шуляр Н.Й., завідувач Маневицьким міжрайонним відділом

Державної установи "Волинський обласний лабораторний центр

Державної  санепідслужби України"

 

9. Про хід виконання районної цільової Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2008-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.03.2008 №17/16.

Інформують: Тьохта І.А. – головний лікар Маневицької центральної

районної лікарні, Сидорук Л.Й. – головний лікар Маневицького РЦПМСД, Шуляр Н.Й. – завідувач Маневицьким міжрайонним відділом

Державної установи "Волинський обласний лабораторний центр

Державної  санепідслужби України"

 

10. Про виконання районної Програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2015 рік, затвердженої рішенням районної ради від 30.07.2015 №49/9.

 

11. Про проект рішення районної ради "Про районну  Програму  підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016 рік і Порядок використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації цієї Програми".

 

12. Про проект рішення районної ради "Про внесення доповнень до Програми соціального захисту населення Маневицького району на 2015-2018 роки та Порядку використання коштів, виділених для реалізації цієї Програми".

 

13. Про проект рішення районної ради "Про Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до чинного законодавства в частині обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів допомоги".

Інформує: Козак Р.В. – начальник управління соціального захисту

населення райдержадміністрації

 

14. Про проект рішення районної ради "Про план роботи районної ради на перше півріччя 2016 року".

Інформує: Смокович Я.Ф. – голова постійної комісії

 

1. С Л У Х А Л И:  Інформацію голови постійної комісії Смоковича Я.Ф. про план роботи постійної комісії на перше півріччя 2016 року.

 

Г О Л О С У В А Л И: прийняти  проект рішення постійної комісії за основу і в цілому:

"за" – 5 депутатів (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №3/1 (додається).

 

2. С Л У Х А Л И:  Інформацію головного лікаря  комунального закладу "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Куца О.С. про організацію надання екстреної медичної допомоги на території Маневицького району комунальним закладом "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Слісарчук Н.О., Смокович Я.Ф., Прокопчук Н.В., Байцим Г.В., головні лікарі районних лікарень та центру первинної медико-санітарної допомоги Тьохта І.А., Янчик О.В., Сидорук Л.Й., голова райдержадміністрації Люндюк А.О., голова районної ради Мельник А.М.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) за пропозицію голови постійної комісії Смоковича Я.Ф. про те, щоб доповнити проект рішення комісії рекомендаціями наступного змісту:

"- голові районної ради Мельнику А.М. спільно з депутатами постійної комісії вивчити питання про звільнення КЗ "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" від сплати орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл і селищ району;

- редакції районної громадсько-політичної газети "Нова доба" з метою інформування населення району надрукувати в газеті Правила виклику бригад швидкої медичної допомоги, затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України від 01 червня 2009 року №370".

"за" – 5 депутатів (одноголосно);

пропозиція підтримана;

 

2) прийняти  проект рішення постійної комісії за основу і в цілому з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" – 5 депутатів (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №3/2 (додається).

 

3. С Л У Х А Л И:  Звіт голови районної державної адміністрації Линдюка А.О. по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району на 2014-2015 роки та делегованих повноважень за 2015 рік.

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Слісарчук Н.О., Прокопчук Н.В., Смокович Я.Ф.

 

Г О Л О С У В А Л И: прийняти  проект рішення постійної комісії за основу і в цілому:

"за" – 5 депутатів (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №3/3 (додається).

 

4. С Л У Х А Л И:  Інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. про проект рішення районної ради "Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Слісарчук Н.О., Прокопчук Н.В., Смокович Я.Ф., головні лікарі центральної районної лікарні Тьохта І.А. та районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) за пропозицію голови постійної комісії Смоковича Я.Ф. про те, щоб доповнити проект рішення комісії рекомендацією наступного змісту:

" - головам районної ради  та райдержадміністрації вирішити питання придбання санітарного автомобіля для Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги у 2016 році".

"за" – 5 депутатів (одноголосно);

пропозиція підтримана;

 

2) прийняти  проект рішення постійної комісії за основу і в цілому з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" – 5 депутатів (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №3/4 (додається).

 

5. С Л У Х А Л И:  Інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. про проект рішення районної ради "Про проект Програми економічного і соціального розвитку Маневицького району на 2016 рік".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Смокович Я.Ф., Слісарчук Н.О., Прокопчук Н.В., Байцим Г.В., голова районної ради              Мельник А.М.

 

Г О Л О С У В А Л И: прийняти  проект рішення постійної комісії за основу і в цілому:

"за" – 5 депутатів (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №3/5 (додається).

 

6. С Л У Х А Л И:  Інформацію начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Турика О.А. про проект рішення районної ради "Про пропозиції щодо зміни статусу населених пунктів Маневицького району, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи".

 

Г О Л О С У В А Л И: прийняти  проект рішення постійної комісії за основу і в цілому:

"за" – 5 депутатів (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №3/6 (додається).

 

7. С Л У Х А Л И:  Інформацію голови постійної комісії Смоковича Я.Ф. про клопотання районних закладів охорони здоров’я щодо виділення коштів районного бюджету.

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Слісарчук Н.О., Прокопчук Н.В., Байцим Г.В., головні лікарі районних лікарень та центру первинної медико-санітарної допомоги Тьохта І.А., Янчик О.В., Сидорук Л.Й., голова райдержадміністрації Люндюк А.О., голова районної ради                    Мельник А.М.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) за пропозицію голови постійної комісії Смоковича Я.Ф. про те, щоб доповнити проект рішення комісії рекомендацією наступного змісту:

" - рекомендувати керівникам закладів охорони здоров’я розпорядникам коштів районного бюджету узгодити та подати пропозиції районній державній адміністрації щодо виділення коштів з районного бюджету на першочергові заходи для їх врахування при формуванні змін до районного бюджету".

"за" – 5 депутатів (одноголосно);

пропозиція підтримана;

 

2) прийняти  проект рішення постійної комісії за основу і в цілому з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" – 5 депутатів (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №3/7 (додається).

 

8. С Л У Х А Л И:  Інформацію завідувача Маневицьким міжрайонним відділом                      Державної установи "Волинський обласний лабораторний центр Державної  санепідслужби України" Шуляр Н.Й. про виконання районної Цільової програми імунобіологічного захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18.08.2010 №32/10.

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Смокович Я.Ф., Слісарчук Н.О., головні лікарі районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги Тьохта І.А., Сидорук Л.Й., голова райдержадміністрації Люндюк А.О., голова районної ради  Мельник А.М.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) за пропозицію завідувача Маневицьким міжрайонним відділом                      Державної установи "Волинський обласний лабораторний центр Державної  санепідслужби України" Шуляр Н.Й. про те, щоб доповнити проект рішення комісії рекомендацією наступного змісту:

" - підготувати проект звернення до центральних органів виконавчої влади щодо забезпечення централізованого постачання імунобіологічних препаратів для своєчасного проведення щеплення населення".

"за" – 5 депутатів (одноголосно);

пропозиція підтримана;

 

2) прийняти  проект рішення постійної комісії за основу і в цілому з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" – 5 депутатів (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №3/8 (додається).


9. С Л У Х А Л И:  Інформацію керівників районних закладів охорони здоров’я Тоьхти І.А., Сидорук Л.Й., Шуляр Н.Й. про хід виконання районної цільової Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2008-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.03.2008 №17/16.

 

Г О Л О С У В А Л И: прийняти  проект рішення постійної комісії за основу і в цілому:

"за" – 5 депутатів (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №3/9 (додається).

 

10. С Л У Х А Л И:  Інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В. про виконання районної Програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2015 рік, затвердженої рішенням районної ради від 30.07.2015 №49/9.

 

Г О Л О С У В А Л И: прийняти  проект рішення постійної комісії за основу і в цілому:

"за" – 5 депутатів (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №3/10 (додається).

 

11. С Л У Х А Л И:  Інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В. про проект рішення районної ради "Про районну  Програму  підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016 рік і Порядок використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації цієї Програми".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради Смокович Я.Ф., головні лікарі районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги Тьохта І.А., Сидорук Л.Й.

 

Г О Л О С У В А Л И: прийняти  проект рішення постійної комісії за основу і в цілому:

"за" – 5 депутатів (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №3/11 (додається).

 

12. С Л У Х А Л И:  Інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В. про проект рішення районної ради "Про внесення доповнень до Програми соціального захисту населення Маневицького району на 2015-2018 роки та Порядку використання коштів, виділених для реалізації цієї Програми".

 

Г О Л О С У В А Л И: прийняти  проект рішення постійної комісії за основу і в цілому:

"за" – 5 депутатів (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №3/12 (додається).

 

13. С Л У Х А Л И:  Інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В. про проект рішення районної ради "Про Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до чинного законодавства в частині обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів допомоги".

 

Г О Л О С У В А Л И: прийняти  проект рішення постійної комісії за основу і в цілому:

"за" – 5 депутатів (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №3/13 (додається).

 

14. С Л У Х А Л И:  Інформацію голови постійної комісії Смоковича Я.Ф. про проект рішення районної ради "Про план роботи районної ради на перше півріччя 2016 року".

 

Г О Л О С У В А Л И: прийняти  проект рішення постійної комісії за основу і в цілому:

"за" – 5 депутатів (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №3/14 (додається).

 

 

 

 

 

Голова комісії                                                                Я.Ф.Смокович

 

 

Секретар комісії                                                            Н.В.Прокопчук