ПРОТОКОЛ №4

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №4

засідання постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

                                                                                          від 22 березня 2016 року

Склад комісії: 7 депутатів

Присутні: 6 депутатів:

Бабік Сергій Андрійович, Зінчук Петро Романович, Негодюк Віктор Петрович, Поторась Володимир Іванович, Перкевич Василь Петрович, Радіон Володимир Олександрович

 

    Запрошені:  

 

 

Линдюк Андрій Олександрович

-

голова райдержадміністрації

Філон Олег Степанович

-

начальник відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі

Турик Олександр Анатолійович

-

начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

Товпаш Сергій Антонович

-

начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації

Савчук Надія Іванівна

-

начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

Пащук Степан Іванович

-

директор Черемського природного заповідника

Шмигельський Віталій Володимирович

-

Лісівський сільський голова

Оксенюк Наталія Володимирівна

-

Цмінівський сільський голова

Шрамко Микола Федорович

-

житель села Гута-Лісівська

Германюк Галина Сидорівна

 

жителька села Гута-Лісівська

 

В роботі комісії брав участь голова районної ради Мельник А.М.

 

         ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про план роботи постійної комісії на перше півріччя 2016 року.

2. Про проект рішення районної ради «Про звіт голови районної державної адміністрації  Андрія Олександровича Линдюка  по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень за 2015 рік».

3. Про проект рішення районної ради «Про Програму економічного і соціального розвитку Маневицького району на 2016 рік».

4. Про проект рішення районної ради «Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4».

5. Про проект рішення районної ради «Про програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки».

6. Про  реалізацію на території району єдиної державної зовнішньоекономічної політики і державної політики у сфері зовнішніх зносин.

7. Про проект рішення районної ради «Про Комплексну програму розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2016-2020 роки та Порядок надання та використання коштів районного бюджету в 2016-2020 роках  на її реалізацію».

8. Про хід виконання Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Маневицького району на 2013-2017 роки.

9. Про виконання Комплексної програми енергозбереження Маневицького району на 2011-2015 роки.  

10. Про проект рішення районної ради «Про Програму співробітництва Черемського природного заповідника з науково-дослідними установами, громадськістю по охороні та збереженню біорізноманіття на 2016-2020 роки».

11. Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду ПАТ "Волиньобленерго" для експлуатаціїта обслуговування споруд об’єктів передачіелектроенергії і розташована за межами населених пунктів Цмінівської сільської ради».           

12. Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянці Германюк Галині Сидорівні».              

13. Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянину Шрамку Миколі Федоровичу».  

14. Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді гр. Лобацького Володимира Петровича для обслуговування приміщення столярної майстерні, яка розташована за межами населених пунктів Красновільської сільської ради».

15. Про проект рішення районної ради «Про план роботи районної ради на перше півріччя 2016 року».

16. Про стан реалізації проекту «Розбудова сільськогосподарської діяльності Маневицького району Волинської області та Володимирецького району Рівненської області за рахунок підтримки регіональних програм покращення ґрунтів і просвітницької діяльності серед населення (пілотний проект)», який фінансується Європейським союзом в рамках грантового контракту №2014/345-937 програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

17. Інше.

 

1. С Л У Х А Л И:  Інформацію голови постійної комісії Перкевича В.П. «Про план роботи постійної комісії на перше півріччя 2016 року», який повідомив, що план сформований на підставі пропозицій, поданих до виконавчого апарату, та тих, що вже розглядалися радою попереднього скликання і перебувають на контролі, звернув увагу на те, що в процесі роботи його можна змінювати, доповнювати.

               

В И С Т У П И Л И: Зінчук П.Р., член комісії, який вніс пропозицію розгляд питання «Про стан утримання дорожньої мережі в районі» перенести на ІІ квартал.

 

Бабік С.А., Радіон В.О., Поторась В.І., Перкевич В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  що б схвалити проект рішення ради з запропонованими доповненнями:

"за" – 6 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №4/1 (додається).

 

2. С Л У Х А Л И:  Інформацію голови районної державної адміністрації Линдюка А.О. по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень за 2015 рік (додається).        

В И С Т У П И Л И: Зінчук П.Р., член комісії, який запропонував голові райдержадміністрації:

                - проінформувати на черговому сесійному засіданні про надходження до бюджету плати за нерухомість;

                - для додаткових надходжень до районного бюджету розглянути можливість розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету на вкладних (депозитних) рахунках у банках відповідно до діючого порядку;

                - вжити можливих заходів по вирішенню питання виділення торфозаводам необхідних земельних ділянок для видобутку сировини;

                - звернути увагу на покращення якості надання знань в шкільних закладах району;

                 

Бабік С.А., член комісії, який запропонував голові райдержадміністрації продовжити роботу по легалізації пилорам в населених пунктах району;

 

Радіон В.О., член комісії, який наголосив на необхідності забезпечити громадський порядок в населених пунктах, де виявлено випадки незаконного видобутку бурштину;

Бабік С.А., Радіон В.О., Поторась В.І., Перкевич В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії з запропонованими доповненнями.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  що б схвалити проект рішення ради з запропонованими доповненнями та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд чергової сесії районної ради:

"за" – 5 депутати;

"утримався" – 1 депутат.

 

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №4/2 (додається).

 

3. С Л У Х А Л И:  Інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. «Про проект рішення районної ради «Про Програму економічного і соціального розвитку Маневицького району на 2016 рік». 

 

В И С Т У П И Л И: Зінчук П.Р., член комісії, який запропонував наступні правки та доповнення до проекту рішення:

                - вилучити з пункту 4.7. Розділу VІ проекту Програми  абзац «продовження роботи з оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів»;

                - доповнити Проект програми пунктом щодо вжиття заходів виділення та забезпечення торфозаводів необхідних земельних ділянок для видобутку сировини;

                - при розробці та реалізації заходів програми забезпечити збалансований розвиток всіх територіальних громад району;

  

Бабік С.А., Радіон В.О., Поторась В.І., Перкевич В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії з запропонованими доповненнями.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  що б схвалити проект рішення ради з запропонованими доповненнями та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд чергової сесії районної ради:

"за" – 6 депутати (одноголосно).

 

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №4/3 (додається).

 

4. С Л У Х А Л И:  Інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. «Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4».    

 

В И С Т У П И Л И: Бабік С.А., Радіон В.О., Поторась В.І., Перкевич В.П., Зінчук П.Р., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  що б схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд чергової сесії районної ради:

"за" – 6 депутати (одноголосно).

 

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №4/4 (додається).

 

5. С Л У Х А Л И:  Інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. «Про проект рішення районної ради «Про програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки».        

 

В И С Т У П И Л И: Бабік С.А., член комісії, який запропонував активізувати роботу по реалізації проекту „Капітальний ремонт приміщення загальноосвітньої школи I-III ступенів села Нова Руда Маневицького району Волинської області шляхом впровадження енергозберігаючих технологій” в рамках реалізації спільного проекту Європейського Союзу та ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ";

 

Зінчук П.Р., член комісії, який звернув увагу на необхідність завершення реконструкції  приміщень під амбулаторії загальної практики сімейної медицини в населених пунктах району.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, що б схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд чергової сесії районної ради:

"за" – 6 депутати (одноголосно).

 

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №4/5 (додається).

 

6. С Л У Х А Л И:  Інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. «Про  реалізацію на території району єдиної державної зовнішньоекономічної політики і державної політики у сфері зовнішніх зносин» (додається).        

 

В И С Т У П И Л И: Бабік С.А., Радіон В.О., Поторась В.І., Перкевич В.П., Зінчук П.Р., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  що б схвалити проект рішення комісії:

"за" – 6 депутати (одноголосно).

 

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №4/6 (додається).

 

7. С Л У Х А Л И:  Інформацію начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про проект рішення районної ради «Про Комплексну програму розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2016-2020 роки та Порядок надання та використання коштів районного бюджету в 2016-2020 роках  на її реалізацію».    Вніс пропозицію викласти у новій редакції Напрямки діяльності та заходи проекту Комплексної програми розвитку основних галузей  агропромислового комплексу району на 2016-2020 роки (додається), Паспорт програми в частині обсягу фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми (додається). Крім цього, у Розділі 2 Порядку у п.п. 2.1.1, 2.1.4. слова та числа «до 0,80 гривні» замінити на слова та числа «до 1,50 гривні».

 

В И С Т У П И Л И: Зінчук П.Р., член комісії, який порекомендував вивчити можливість надання бюджетних  коштів по цій цільовій програмі фізичним особам,  що займаються виробництвом та реалізацією молока.

 

Бабік С.А., Радіон В.О., Поторась В.І., Перкевич В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії з запропонованими доповненнями.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  що б схвалити проект рішення ради з запропонованими доповненнями та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд чергової сесії районної ради:

"за" – 5 депутати;

"утримався" – 1 депутат.

 

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №4/7 (додається).

 

8. С Л У Х А Л И:  Інформацію начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Товпаша С.А. «Про хід виконання Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Маневицького району на 2013-2017 роки». Висловив прохання передбачити  у 2016 році кошти на реалізацію програми.

 

В И С Т У П И Л И: Бабік С.А., Радіон В.О., Поторась В.І., Зінчук П.Р., Перкевич В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  що б схвалити проект рішення комісії:

"за" – 6 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №4/8 (додається).

 

9. С Л У Х А Л И:  Інформацію начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Товпаша С.А. «Про виконання Комплексної програми енергозбереження Маневицького району на 2011-2015 роки».

 

В И С Т У П И Л И: Бабік С.А., Радіон В.О., Поторась В.І., Зінчук П.Р., Перкевич В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  що б схвалити проект рішення комісії:

"за" – 6 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №4/9 (додається).

 

10. С Л У Х А Л И:  Інформацію директора Черемського природного заповідника Пащука С.І. «Про проект рішення районної ради «Про Програму співробітництва Черемського природного заповідника з науково-дослідними установами, громадськістю по охороні та збереженню біорізноманіття на 2016-2020 роки».

 

В И С Т У П И Л И: Бабік С.А., Радіон В.О., Поторась В.І., Зінчук П.Р., Перкевич В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії та передбачити на реалізацію цієї програми кошти у розмірі 100 тис. грн. на термін 5 років.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, що б схвалити проект рішення ради з запропонованими доповненнями та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд чергової сесії районної ради:

"за" – 6 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №4/10 (додається).

 

11. С Л У Х А Л И:  Інформацію начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду ПАТ "Волиньобленерго" для експлуатаціїта обслуговування споруд об’єктів передачіелектроенергії і розташована за межами населених пунктів Цмінівської сільської ради».

 

В И С Т У П И Л И: Бабік С.А., Радіон В.О., Поторась В.І., Зінчук П.Р., Перкевич В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  що б схвалити проект рішення ради з запропонованими доповненнями та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд чергової сесії районної ради:

"за" – 6 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №4/11 (додається).

 

12. С Л У Х А Л И:  Інформацію начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Філона О.С. «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянці Германюк Галині Сидорівні».

 

В И С Т У П И Л И: Зінчук П.Р., член комісії який запропонував частину 2 проекту рішення комісії викласти в редакції: 2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

Бабік С.А., Радіон В.О., Поторась В.І., Перкевич В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  що б схвалити проект рішення ради з запропонованими доповненнями та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд чергової сесії районної ради:

"за" – 6 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №4/12 (додається).

 

13. С Л У Х А Л И:  Інформацію начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянину Шрамку Миколі Федоровичу».  

 

В И С Т У П И Л И: Шмигельський В.В., Лісівський сільський голова, який зауважив, що зазначені земельні ділянки потрібні територіальній громаді, при проведенні інвентаризації не було з’ясовано факт використання цих ділянок жителями громади.

 

Зінчук П.Р., член комісії який запропонував частину 2 проекту рішення комісії викласти в редакції: 2. Рекомендувати голові районної ради внести питання на розгляд районної ради, а районній раді затвердити технічну документацію по наступних земельних ділянках:                                                                                       1.3. площею 12,4879 га з кадастровим номеро 0723684000:03:001:0258, грошовою оцінкою – 54962,78 грн.;           1.4. площею 17,2652 га з кадастровим номером 0723684000:03:001:0259, грошовою оцінкою – 217611,07 грн.

 

Бабік С.А., Радіон В.О., Поторась В.І., Перкевич В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  що б схвалити проект рішення ради з запропонованими доповненнями та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд чергової сесії районної ради:

"за" – 6 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №4/13 (додається).

 

14. С Л У Х А Л И:  Інформацію начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Філона О.С. «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді               гр. Лобацького Володимира Петровича для обслуговування приміщення столярної майстерні, яка розташована за межами населених пунктів Красновільської сільської ради».  

 

В И С Т У П И Л И: Бабік С.А., Радіон В.О., Поторась В.І., Зінчук П.Р., Перкевич В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  що б схвалити проект рішення ради з запропонованими доповненнями та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд чергової сесії районної ради:

"за" – 6 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №4/14 (додається).

 

15. С Л У Х А Л И:  Інформацію голови постійної комісії Перкевича В.П. «Про проект рішення районної ради «Про план роботи районної ради на перше півріччя 2016 року», який повідомив, що план сформований на підставі пропозицій, поданих до виконавчого апарату, та тих, що вже розглядалися радою попереднього скликання і перебувають на контролі, звернув увагу на те, що в процесі роботи його можна змінювати, доповнювати.

               

В И С Т У П И Л И: Зінчук П.Р., член комісії, який вніс пропозицію як профільній комісії запропонувати районній раді розгляд питання «Про стан утримання дорожньої мережі в районі» перенести на ІІ квартал.

 

Бабік С.А., Радіон В.О., Поторась В.І., Перкевич В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  що б схвалити проект рішення ради з запропонованими доповненнями та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд чергової сесії районної ради:

"за" – 6 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №4/15 (додається).

 

 

16. С Л У Х А Л И:  Інформацію Шпака В.М.,  менеджера проекту «Розбудова сільськогосподарської діяльності Маневицького району Волинської області та Володимирецького району Рівненської області за рахунок підтримки регіональних програм покращення грунтів і просвітницької діяльності серед населення» (пілотний проект) грантового контракту №2014345-937 Програми Європейського Союзу „Підтримка політики регіонального розвитку України” про хід реалізації проекту.

 

В И С Т У П И Л И: Зінчук П.Р., член комісії, який вніс пропозицію зосередити увагу на наступних моментах:

                - спланувати роботу по аналізу наприкінці проекту результатів та досягнень від впровадження проекту;

                - звернутися до Грантодавця щодо погодження використання техніки закупленої під час реалізації проекту для потреб жителів району.

 

Бабік С.А., Радіон В.О., Поторась В.І., Перкевич В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  що б схвалити проект рішення комісії:

"за" – 6 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №4/16 (додається).

 

 

16. С Л У Х А Л И:  Інформацію голови постійної комісії Перкевича В.П. про Регіональну екологічну програму «Екологія 2016-2020».

 

В И С Т У П И Л И: Бабік С.А., Радіон В.О., Поторась В.І., Перкевич В.П., Зінчук П.Р., члени комісії, які запропонували взяти до відома інформацію голови комісії.

 

 

 

 

Голова комісії                                                              В.П. Перкевич   

 

Секретар комісії                                                          В.В. Ольховік


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 22.03.2016 №4/1         

 

Про план роботи постійної комісії

на перше півріччя 2016 року

 

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії   В.П.Перкевича „Про план роботи постійної комісії на перше півріччя 2016 року”, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

  1. План роботи комісії на перше  півріччя 2016 року затвердити.

 

          2. Дозволити голові комісії, при необхідності, вносити зміни та доповнення до плану роботи.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       


Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

П Л А Н

роботи комісії на перше півріччя 2016 року

 

І. Взяти  участь у підготовці питання на сесійне засідання ради:

 

І квартал

 

 

 

 

 

Про проект рішення районної ради «Про програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району

на 2016-2018 роки»

 

ІІ квартал

 

Про проект рішення районної ради  «Про стан утримання дорожньої

мережі в районі»

 

Про проект рішення районної ради «Про стан залучення інвестицій

в економіку району»

 

Про проект рішення районної ради «Про стан та перспективи

розвитку в районі будівельної галузі»

 

ІІ. Питання для розгляду на засіданні комісії:

 

І квартал

 

Про  реалізацію на території району єдиної державної зовнішньоекономічної політики і державної політики у сфері зовнішніх зносин

                                                    

ІІ квартал

 

Про надання послуг  доступу до мережі Інтернет та інших послуг зв’язку

в населених пунктах району

 

ІІІ. Розгляд питань в порядку контролю: 

 

І квартал

 

Про хід виконання Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Маневицького району на 2013-2017 роки

 

Про проект рішення районної ради «Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4»

 

 

ІІ квартал

 

Про хід виконання рішення районної ради від 26.09.2013 №27/3 «Про стан електрифікації новозбудованих вулиць населених пунктів району»

 

 

ІV. Організаційна робота по виконанню рішень ради і власних рішень:

 

Взяти участь у вивченні питання стану надання послуг зв’язку

в населених пунктах району

 

І квартал

Члени комісії

 

V. Робота з органами місцевого самоврядування та населенням:

 

Організація прийому виборців депутатами районної ради по

сільських, селищних радах

 

Постійно

Члени комісії

 

Участь у пленарних засіданнях сільських і селищних рад

 

Постійно

Члени комісії

 

VІ. Інші заходи:

 

Прийняти участь  у відзначенні державних та релігійних свят.

Прийняти участь у проведенні Дня депутата.

 

Члени комісії

Постійно

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

Секретар комісії                                                             В.В.Ольховік

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 22.03.2016 №4/2         

 

Про проект рішення районної ради «Про

звіт голови районної державної адміністрації  

Андрія Олександровича Линдюка  по виконанню

Програми економічного і соціального розвитку

району та делегованих повноважень за 2015 рік»

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію голови районної державної адміністрації А.О.Линдюка «Про звіт голови районної державної адміністрації  Андрія Олександровича Линдюка  по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень за 2015 рік», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

 

1. Інформацію голови районної державної адміністрації А.О.Линдюка «Про звіт голови районної державної адміністрації  Андрія Олександровича Линдюка  по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень за 2015 рік» взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

         3.  Рекомендувати голові районної державної адміністрації Линдюку А.О.:

3.1. проінформувати на черговому сесійному засіданні про надходження до бюджету плати за нерухомість;

3.2. для додаткових надходжень до районного бюджету розглянути можливість розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету на вкладних (депозитних) рахунках у банках відповідно до діючого порядку;

3.3. вжити можливих заходів по вирішенню питання виділення торфозаводами необхідних земельних ділянок для видобутку сировини;

3.4. звернути увагу на покращення якості надання знань в шкільних закладах району;

                3.5. продовжити роботу по легалізації пилорам в населених пунктах району.

         3.6. тримати на постійному контролі питання забезпечення громадського порядку в населених пунктах, де виявлено випадки незаконного видобутку бурштину.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич        

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22.03.2016 №4/3         

 

Про проект рішення районної ради «Про

Програму економічного і соціального

розвитку Маневицького району на 2016 рік»

 

         Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. „Про проект рішення районної ради «Про Програму економічного і соціального розвитку Маневицького району на 2016 рік”, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. „Про проект рішення районної ради «Про Програму економічного і соціального розвитку Маневицького району на 2016 рік» взяти до відома.

 

2. Погодитись із проектом рішення районної ради «Про Програму економічного і соціального розвитку Маневицького району на 2016 рік» з урахуванням висловлених депутатами районної ради пропозицій та рекомендувати голові районної ради внести зазначене питання на розгляд чергової сесії  ради з наступними доповненнями:

2.1. вилучити з пункту 4.7. Розділу VІ проекту Програми  абзац «продовження роботи з оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів»;

2.2. доповнити Проект програми пунктом щодо вжиття заходів по виділенню та забезпеченню торфозаводів необхідними земельними ділянками для видобутку сировини.

 

         3.  Рекомендувати голові районної державної адміністрації Линдюку А.О. при розробці та реалізації заходів програми забезпечити збалансований розвиток всіх територіальних громад району.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 22.03.2016 №4/4         

 

Про проект рішення районної ради «Про хід

виконання Стратегічного плану сталого

розвитку Маневицького району на 2009-2019

роки, затвердженого рішенням районної

ради від 16.01.2009 №22/4»

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. «Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. «Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4» взяти до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 22.03.2016 №4/5         

 

Про проект рішення районної ради «Про програму

розвитку міжнародного співробітництва та

міжрегіональної співпраці Маневицького

району на 2016-2018 роки»

 

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. «Про програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. «Про програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки» взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення з урахуванням висловлених депутатами районної ради пропозицій та рекомендувати голові районної ради внести зазначене питання на розгляд чергової сесії  ради.

 

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 22.03.2016 №4/6         

 

 

Про  реалізацію на території району єдиної

державної зовнішньоекономічної політики і

державної політики у сфері зовнішніх зносин

 

 

         Заслухавши та обговоривши інформацію  начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Н.І. Савчук «Про реалізацію на території району єдиної державної зовнішньоекономічної політики і державної політики у сфері зовнішніх зносин», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

в и р і  ш и л а:

1.   Інформацію  начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Н.І. Савчук «Про реалізацію на території району єдиної державної зовнішньоекономічної політики і державної політики у сфері зовнішніх зносин» взяти  до відома.

          2. Рекомендувати:

 2.1. Селищним, сільським головам активізувати роботу по залученню інвестицій шляхом взяття участі в обласному конкурсі підтримки місцевих ініціатив,  програми територіального співробітництва Білорусь-Україна та  у інших міжнародних конкурсах проектів.

 2.2. Відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва районної державної адміністрації (Н.Савчук):

1) забезпечити підготовку проектів до різноманітних конкурсів проектів та моніторинг впровадження на території району проектів транскордонного співробітництва, які реалізуються за рахунок коштів Європейського Союзу;

2) продовжити надання інформаційної та консультативної підтримки працівникам органів місцевого самоврядування та громадським організаціям району з питань залучення міжнародної технічної допомоги та проведення навчальних семінарів з проектного менеджменту.

2.3. Громадським організаціям „Пролісок – Нова Руда”,  „Шанс – Боровичі – Грузятин”, Будківській громадській організації „Полісся”, районному ресурсному центру громад  забезпечити своєчасну реалізацію мікропроектів „Капітальний     ремонт      приміщення    загальноосвітньої    школи І-ІІ ступенів села Грузятин Маневицького району Волинської області шляхом впровадження енергозберігаючих технологій”; „Капітальний     ремонт      приміщення    загальноосвітньої    школи І-ІІІ ступенів села Будки Маневицького району Волинської області шляхом впровадження енергозберігаючих технологій”; „Капітальний ремонт приміщення загальноосвітньої школи I-III ступенів села Нова Руда Маневицького району Волинської області шляхом впровадження енергозберігаючих технологій” в рамках реалізації спільного проекту Європейського Союзу та ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ".

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22.03.2016 №4/7         

 

Про проект рішення районної ради «Про

Комплексну програму розвитку основних

галузей агропромислового комплексу району

на 2016-2020 роки та Порядок надання та

використання коштів районного бюджету в

2016-2020 роках  на її реалізацію»

 

         Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про проект рішення районної ради «Про Комплексну програму розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2016-2020 роки та Порядок надання та використання коштів районного бюджету в 2016-2020 роках  на її реалізацію», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Турика О.А.  «Про проект рішення районної ради «Про Комплексну програму розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2016-2020 роки та Порядок надання та використання коштів районного бюджету в 2016-2020 роках  на її реалізацію» взяти  до відома.

2. Схвалити проект рішення з урахуванням наступних висловлених депутатами районної ради пропозицій:

2.1. викласти у новій редакції Напрямки діяльності та заходи проекту Комплексної програми розвитку основних галузей  агропромислового комплексу району на 2016-2020 роки (додаються), Паспорт програми в частині обсягу фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми (додається);

2.2. у п.п. 2.1.1, 2.1.4. Розділу 2 Порядку надання та використання коштів районного бюджету в 2016-2020 роках  слова та числа «до 0,80 гривні» замінити на слова та числа «до 1,50 гривні».

3. Рекомендувати голові районної ради внести зазначене питання на розгляд чергової сесії  ради.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 22.03.2016 №4/8         

 

 

Про хід виконання Програми забезпечення

містобудівною документацією населених пунктів

Маневицького району на 2013-2017 роки

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Товпаша С.А. «Про хід виконання Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Маневицького району на 2013-2017 роки», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Товпаша С.А. «Про хід виконання Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Маневицького району на 2013-2017 роки» взяти до відома.

 

         2. Рекомендувати:

2.1. виконавцям Програми продовжити  роботу по виконанню Програми;

2.2. районній державній адміністрації, районній раді передбачити  у 2016 році кошти на реалізацію програми.

 

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 22.03.2016 №4/9         

 

 

Про виконання Комплексної програми

енергозбереження Маневицького району

на 2011-2015 роки

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Товпаша С.А. „Про виконання Комплексної програми енергозбереження Маневицького району на 2011-2015 роки”, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

         1. Інформацію начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Товпаша С.А. „Про виконання Комплексної програми енергозбереження Маневицького району на 2011-2015 роки” взяти до відома.

 

        

2. Рекомендувати:

2.1. районній раді зняти з контролю Комплексну програму енергозбереження Маневицького району на 2011-2015 роки;

2.2. районній державній адміністрації при потребі розробити проект програми на новий період.

 

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 22.03.2016 №4/10         

 

 

Про проект рішення районної ради

«Про Програму співробітництва Черемського

природного заповідника з науково-дослідними

установами, громадськістю по охороні та

збереженню біорізноманіття на 2016-2020 роки

 

 

         Заслухавши та обговоривши інформацію директора Черемського  природного заповідника Пащука С.І. «Про Програму співробітництва Черемського природного заповідника з науково-дослідними установами, громадськістю по охороні та збереженню біорізноманіття на 2016-2020 роки», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію директора Черемського  природного заповідника Пащука С.І. «Про Програму співробітництва Черемського природного заповідника з науково-дослідними установами, громадськістю по охороні та збереженню біорізноманіття на 2016-2020 роки» взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення з урахуванням висловлених депутатами районної ради пропозицій.

3. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести зазначене питання на розгляд чергової сесії  ради;

3.2. районній раді внести зміни до проекту програми та передбачити на реалізацію цієї програми кошти у розмірі 100 тис. грн.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 22.03.2016 №4/11         

 

Про проект рішення районної ради «Про

затвердження технічної документації з

нормативної грошової  оцінки земельної ділянки,

що передбачена для передачі в оренду

ПАТ "Волиньобленерго" для експлуатації та

обслуговування споруд об’єктів передачі

електроенергії і розташована за межами

населених пунктів Цмінівської сільської ради

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області О.С. Філона «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду ПАТ "Волиньобленерго" для експлуатації та обслуговування споруд об’єктів передачі електроенергії і розташована за межами населених пунктів Цмінівської сільської ради», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області О.С. Філона «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду ПАТ "Волиньобленерго" для експлуатації та обслуговування споруд об’єктів передачі електроенергії і розташована за межами населених пунктів Цмінівської сільської ради» взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич        


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 22.03.2016 №4/12         

 

Про проект рішення районної ради  «Про

затвердження технічної документації по

нормативній грошовій  оцінці земельних

ділянок для ведення фермерського господарства

громадянці Германюк Галині Сидорівні»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області О.С. Філона «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянці Германюк Галині Сидорівні», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області О.С. Філона «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянці Германюк Галині Сидорівні» взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                                                       ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 30.09.2015   №42/6

 

Про проект рішення районної ради «Про затвердження

технічної документації по нормативній грошовій 

оцінці земельних ділянок для ведення фермерського

господарства громадянці Германюк Галині Сидорівні»

 

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови постійної комісії Левчика І.О. «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянці Германюк Галині Сидорівні», враховуючи результати вивчення питання, попередньо надані матеріали, звернення жителів сіл Мала Ведмежка, Підгаття, рішення Цмінівської сільської ради від 26.12.2014 №40/3, інформацію Цмінівського сільського голови щодо використання земельних ділянок громадянами відповідно до рішень попередніх років, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію заступника голови постійної комісії Левчика І.О. «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянці Германюк Галині Сидорівні»  взяти  до відома.

 

2. Рекомендувати:

2.1. районній раді затвердити технічну документацію по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянці Германюк Галині Сидорівні;

2.2. Головному управлінню Держгеокадастру у Волинській області надати для користування громадянці Германюк Галині Сидорівні одну земельну ділянку.

 

 

Заступник голови комісії                                                І.О.Левчик


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 22.03.2016 №4/13         

 

Про проект рішення районної ради  «Про

затвердження технічної документації по

нормативній грошовій  оцінці земельних

ділянок для ведення фермерського господарства

громадянину Шрамку Миколі Федоровичу»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області О.С. Філона «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянину Шрамку Миколі Федоровичу», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області О.С. Філона «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянину Шрамку Миколі Федоровичу» взяти  до відома.

 

2. Рекомендувати голові районної ради внести питання на розгляд районної ради, а районній раді затвердити технічну документацію по наступних земельних ділянках:                                                                                           

«1.3. площею 12,4879 га з кадастровим номером 0723684000:03:001:0258, грошовою оцінкою – 54962,78 грн.;          

1.4. площею 17,2652 га з кадастровим номером 0723684000:03:001:0259, грошовою оцінкою – 217611,07 грн.»

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА                                                                                       ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

шосте скликання

 

 

Постійна комісія з питань сільськогосподарського виробництва,

земельних відносин, лісової галузі, екології, використання

природних ресурсів та соціального розвитку села

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 30.09.2015   №42/7

 

Про проект рішення районної ради «Про

затвердження технічної документації по

нормативній грошовій  оцінці земельних

ділянок для ведення фермерського господарства

громадянину Шрамку Миколі Федоровичу»

 

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови постійної комісії Левчика І.О. «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянину Шрамку Миколі Федоровичу», враховуючи результати вивчення питання, попередньо надані матеріали, інформацію Лісівського сільського голови щодо використання земельних ділянок громадянами відповідно до рішень попередніх років, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію заступника голови постійної комісії Левчика І.О. «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянину Шрамку Миколі Федоровичу» взяти  до відома.

 

2. Рекомендувати:

2.1. районній раді затвердити технічну документацію по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянину Шрамку Миколі Федоровичу;

2.2. Головному управлінню Держгеокадастру у Волинській області надати для користування громадянину Шрамку Миколі Федоровичу одну земельну ділянку.

 

Заступник голови комісії                                                І.О.Левчик


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 22.03.2016 №4/14         

 

Про проект рішення районної ради «Про

затвердження технічної документації з

нормативної грошової  оцінки земельної

ділянки, що перебуває в оренді гр. Лобацького

Володимира Петровича для обслуговування

приміщення столярної майстерні, яка

розташована за межами населених пунктів

Красновільської сільської ради»

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області О.С. Філона «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді гр. Лобацького Володимира Петровича для обслуговування приміщення столярної майстерні, яка розташована за межами населених пунктів Красновільської сільської ради», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області О.С. Філона «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді гр. Лобацького Володимира Петровича для обслуговування приміщення столярної майстерні, яка розташована за межами населених пунктів Красновільської сільської ради» взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 22.03.2016 №4/15         

 

Про проект рішення районної ради

«Про  план роботи районної ради на

перше півріччя 2016 року»   

 

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію голови комісії Перкевича В.П. «Про проект рішення районної ради «Про  план роботи районної ради на перше півріччя 2016 року», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію голови комісії Перкевича В.П. «Про проект рішення районної ради «Про  план роботи районної ради на перше півріччя 2016 року»  взяти  до відома.

 

          2. Схвалити проект рішення ради із запропонованими членами комісії змінами.

 

          3. Рекомендувати:

          3.1. голові районної ради внести його на розгляд районної ради;

          3.2. районній раді розгляд питання «Про стан утримання дорожньої мережі в районі» перенести на ІІ квартал.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

 

 

 

 

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 22.03.2016 №4/16         

 

 

Про стан реалізації проекту «Розбудова

сільськогосподарської діяльності Маневицького

району Волинської області та Володимирецького

району Рівненської області за рахунок підтримки

 регіональних програм покращення ґрунтів і

просвітницької діяльності серед населення

(пілотний проект)»

 

         Заслухавши та обговоривши інформацію менеджера проекту Шпака В.М. «Про стан реалізації проекту «Розбудова сільськогосподарської діяльності Маневицького району Волинської області та Володимирецького району Рівненської області за рахунок підтримки регіональних програм покращення ґрунтів і просвітницької діяльності серед населення (пілотний проект)», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію менеджера проекту Шпака В.М. «Про стан реалізації проекту «Розбудова сільськогосподарської діяльності Маневицького району Волинської області та Володимирецького району Рівненської області за рахунок підтримки регіональних програм покращення ґрунтів і просвітницької діяльності серед населення (пілотний проект)» взяти  до відома.

 

          2. Рекомендувати голові районної ради Мельнику А.М., менеджеру проекту Шпаку В.М.:

2.1. спланувати роботу по аналізу наприкінці проекту результатів та досягнень від впровадження проекту;

          2.2. звернутися до Грантодавця щодо погодження використання техніки закупленої під час реалізації проекту для потреб жителів району.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич