ПРОТОКОЛ №5

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №5

засідання постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

                                                                                          від 14 квітня 2016 року

Склад комісії: 7 депутатів

Присутні: 6 депутатів:

Бабік Сергій Андрійович, Зінчук Петро Романович, Негодюк Віктор Петрович, Поторась Володимир Іванович, Перкевич Василь Петрович, Ольховік Володимир Володимирович

 

    Запрошені:  

 

 

Синюк Василь Федорович

-

 начальник управління фінансів райдержадміністрації

Турик Олександр Анатолійович

-

начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації

 

 

 

В роботі комісії брав участь заступник голови районної ради Терещенко Ігор Ілліч.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про пропозиції до проекту рішення районної ради «Про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2015 № 4/5 "Про районний бюджет на 2016 рік" 25.03.2016».

 

2. Про проект рішення районної ради «Про підтримку звернення депутатів Любешівської районної ради до Національної комісії, що здійснює  державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо спрощення порядку приєднання  споживачів  до електромереж  та будівництва  нових  ліній  електропередач  за кошти  компаній енергопостачальників».

 

1. С Л У Х А Л И:  Інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації В.Ф.Синюка про пропозиції до проекту рішення районної ради «Про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2015 № 4/5 "Про районний бюджет на 2016 рік"» (копії додаються).

 

В И С Т У П И Л И: Зінчук П.Р., член комісії, який вніс пропозицію доповнити проект рішення наступними реченнями:

- районній державній адміністрації при формуванні проекту змін до районного бюджету на 2016 рік передбачити збільшення видатків на фінансування Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» з  236 000 грн до 472 000 грн.

 

Бабік С.А., Ольховік В.В., Поторась В.І., Перкевич В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії з наступними доповненнями:

«- рекомендувати виділити Будківській сільській раді кошти у сумі 4850 грн.на підключення і оплату послуг Інтернет для забезпечення надання адміністративних послуг населенню;

 

Голові Маневицької райдержадміністрації:                                            

3.1. до сесійного засідання вивчити наступні питання та проінформувати депутатів ради щодо:

3.1.1. потреби у фінансуванні завершення будівельних робіт по водопостачанню житлового кварталу в районі вул.Західна смт Маневичі;            

3.1.2. розміру коштів необхідних для співфінансування перекриття даху адмінбудівлі Великоосницької сільської ради.

3.2. забезпечити розроблення та подання до районної ради для затвердження цільової програми по охороні громадського порядку та особистої безпеки жителів населених пунктів району.

4. Районній державній адміністрації при формуванні проекту змін до районного бюджету на 2016 рік у другому півріччі 2016 року передбачити кошти:

4.1. сільським радам району на виплату заробітної плати працівникам;         

4.2. КП «Маневицький райсількомунгосп» для проведення поточного ремонту водопровідних мереж.»

 

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  що б схвалити проект рішення ради з запропонованими доповненнями:

"за" – 6 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №5/1 (додається).

 

2. С Л У Х А Л И:  Інформацію голови постійної комісії Перкевича В.П.  «Про проект рішення районної ради «Про підтримку звернення депутатів Любешівської районної ради до Національної комісії, що здійснює  державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо спрощення порядку приєднання  споживачів  до електромереж  та будівництва  нових  ліній  електропередач  за кошти  компаній енергопостачальників» (копія рішення додається).   

 

В И С Т У П И Л И: Бабік С.А., Ольховік В.В., Поторась В.І., Зінчук П.Р., Перкевич В.П., Негодюк В.П., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  що б схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд чергової сесії районної ради:

"за" – 6 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №5/2 (додається).

 

 

Голова комісії                                                              В.П. Перкевич   

 

Секретар комісії                                                          В.В. Ольховік

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 14.04.2016 №5/1         

 

Про пропозиції до проекту рішення районної

ради «Про внесення змін до рішення районної

ради від 25.12.2015 № 4/5 "Про районний

бюджет на 2016 рік" 25.03.2016»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління фінансів районної державної адміністрації Синюка В.Ф. "Про пропозиції до проекту рішення районної ради «Про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2015 № 4/5 "Про районний бюджет на 2016 рік" 25.03.2016», враховуючи пропозиції управління фінансів районної державної адміністрації, зважаючи на спроможність районного бюджету, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” постійна комісія

в и р і  ш и л а:

1. Інформацію начальника управління фінансів районної державної адміністрації Синюка В.Ф. "Про пропозиції до проекту рішення районної ради «Про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2015 № 4/5 "Про районний бюджет на 2016 рік" 25.03.2016» взяти до відома.

2. Рекомендувати:                                                                                            2.1.  районній державній адміністрації при формуванні проекту змін до районного бюджету на 2016 рік передбачити:                                                          - збільшення видатків на фінансування Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» з  236 000 грн до 472 000 грн.;                                                                                                               - виділити Будківській сільській раді кошти у сумі 4850 грн.на підключення і оплату послуг Інтернет для забезпечення надання адміністративних послуг населенню.                                                                                                                       2.2. районній раді підтримати проект рішення з урахуванням висловлених комісією пропозицій.

3. Голові Маневицької райдержадміністрації:                                                         3.1. до сесійного засідання вивчити наступні питання та проінформувати депутатів ради щодо:

3.1.1. потреби у фінансуванні завершення будівельних робіт по водопостачанню житлового кварталу в районі вул.Західна смт Маневичі;          3.1.2. розміру коштів необхідних для співфінансування перекриття даху адмінбудівлі Великоосницької сільської ради.

3.2. забезпечити розроблення та подання до районної ради для затвердження цільової програми по охороні громадського порядку та особистої безпеки жителів населених пунктів району.

4. Районній державній адміністрації при формуванні проекту змін до районного бюджету на 2016 рік у другому півріччі 2016 року передбачити кошти:   4.1. сільським радам району на виплату заробітної плати працівникам;          4.2. КП «Маневицький райсількомунгосп» для проведення поточного ремонту водопровідних мереж.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 14.04.2016 №5/2         

 

Про проект рішення районної ради «Про

підтримку звернення депутатів Любешівської

районної ради до Національної комісії, що здійснює 

державне регулювання у сферах енергетики та

комунальних послуг, щодо спрощення порядку

приєднання  споживачів  до електромереж  та

будівництва  нових  ліній  електропередач

за кошти  компаній енергопостачальників»

 

             Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії   В.П.Перкевича «Про проект рішення районної ради «Про підтримку звернення депутатів Любешівської районної ради до Національної комісії, що здійснює  державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо спрощення порядку приєднання  споживачів  до електромереж  та будівництва  нових  ліній  електропередач  за кошти  компаній енергопостачальників», статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

              1. Інформацію голови постійної комісії   В.П.Перкевича «Про проект рішення районної ради «Про підтримку звернення депутатів Любешівської районної ради до Національної комісії, що здійснює  державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо спрощення порядку приєднання  споживачів  до електромереж  та будівництва  нових  ліній  електропередач  за кошти  компаній енергопостачальників» взяти до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич