ПРОТОКОЛ №5

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №5

засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я,

соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

                                                                                          від 30 травня 2016 року

 

Склад комісії: 5 депутатів

Присутні: 4 депутати:

Смокович Яків Феодосійович,  Слісарчук Надія Олександрівна, Байцим Галина Василівна, Снітко Віктор Володимирович.

 

Запрошені:

Болда Наталія Дмитрівна – заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Сидорук Людмила Йосипівна – головний лікар Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги

Тьохта Ігор Андрійович – головний лікар Маневицької центральної районної лікарні

Фальковський Дмитро Лукич – голова Маневицької районної організації ветеранів війни і праці

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про проект рішення районної ради "Про стан дотримання в районі норм чинного законодавства щодо соціального захисту ветеранів війни і праці, учасників антитерористичної операції".

Інформує: Болда Н.Д. – заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації; Фальковський Д.Л. – голова районної організації ветеранів війни і праці

2. Про надання пільг та стан медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Інформує: Болда Н.Д. – заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Сидорук Л.Й. – головний лікар Маневицького РЦПМСД; Тьохта І.А. – головний лікар Маневицької ЦРЛ

3. Про хід виконання рішення районної ради від 27.04.2012 №14/7 "Про соціальний захист інвалідів і ліквідаторів Чорнобильської катастрофи".                   

Інформує: Болда Н.Д. – заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації


 

4. Про проект рішення районної ради "Про підтримку звернення депутатів Житомирської районної ради щодо внесення змін до законодавства України та виділення коштів з державного бюджету на відшкодування витрат на перевезення пільгових категорій громадян".

Інформує: Смокович Я.Ф. – голова постійної комісії

 

5. Про подання щодо присвоєння звання „Почесний громадянин Маневицького району” у 2016 році.

Інформує: Смокович Я.Ф. – голова постійної комісії

 

 

1. С Л У Х А Л И: Інформацію заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Болди Н.Д. про проект рішення районної ради "Про стан дотримання в районі норм чинного законодавства щодо соціального захисту ветеранів війни і праці, учасників антитерористичної операції".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Слісарчук Н.О., Смокович Я.Ф., голова Маневицької районної організації ветеранів війни і праці Фальковський Д.Л., головні лікарі центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги Тьохта І.А., Сидорук Л.Й.

 

Г О Л О С У В А Л И: прийняти  проект рішення постійної комісії за основу і в цілому:

 

"за" – 4 депутати (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №5/1 (додається).

 

2. С Л У Х А Л И:  Інформацію заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Болди Н.Д., головних лікарів центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги Тьохти І.А., Сидорук Л.Й. про надання пільг та стан медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Слісарчук Н.О., Смокович Я.Ф., Байцим Г.В., Снітко В.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти  проект рішення постійної комісії за основу і в цілому з рекомендацією наступного змісту:

"управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації  підготувати текст листа-звернення до Волинської обласної ради з пропозиціями щодо вирішення проблемних питань відшкодування витрат за придбані лікарські засоби за пільговими рецептами та з відповідними рекомендаціями про внесення змін до Порядку використання  коштів субвенції з обласного бюджету  місцевим бюджетам на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого рішенням обласної ради від  02.04.2015  №  34/42":

"за" – 4 депутати (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №5/2 (додається).

 

3. С Л У Х А Л И: Інформацію заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Болди Н.Д. про хід виконання рішення районної ради від 27.04.2012 №14/7 "Про соціальний захист інвалідів і ліквідаторів Чорнобильської катастрофи".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Смокович Я.Ф., Слісарчук Н.О., головні лікарі центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги Тьохта І.А., Сидорук Л.Й.

 

Г О Л О С У В А Л И: прийняти  проект рішення постійної комісії за основу і в цілому:

 

"за" – 4 депутати (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №5/3 (додається).

 

4. С Л У Х А Л И: Інформацію голови постійної комісії Смоковича Я.Ф. про проект рішення районної ради "Про підтримку звернення депутатів Житомирської районної ради щодо внесення змін до законодавства України та виділення коштів з державного бюджету на відшкодування витрат на перевезення пільгових категорій громадян".

 

Г О Л О С У В А Л И: прийняти  проект рішення постійної комісії за основу і в цілому:

 

"за" – 4 депутати (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №5/4 (додається).

 

5. С Л У Х А Л И: Інформацію голови постійної комісії Смоковича Я.Ф. про подання щодо присвоєння звання „Почесний громадянин Маневицького району” у 2016 році.

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Байцим Г.В.,  Слісарчук Н.О., Снітко В.В., головні лікарі центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги Тьохта І.А., Сидорук Л.Й.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те , щоб пропонувати районній раді до присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району" у 2016 році кандидатуру Брички Анатолія Миколайовича – директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Старосілля (з 1986 року по цей час), учасника бойових дій, активного організатора волонтерського руху на території району, який добровільно брав безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України по захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності Україниприйняти, прийнявши відповідний проект рішення постійної комісії за основу і в цілому:

 

"за" – 4 депутати (одноголосно);

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №5/5 (додається).

 

 

 

Голова комісії                                                                Я.Ф.Смокович

 

 

Секретар комісії                                                            Н.В.Прокопчук

 

 

 

 

 

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 30.05.2016 № 5/1                                                                                      

 

Про проект рішення районної ради

"Про  стан дотримання в районі норм

чинного законодавства щодо соціального

захисту  ветеранів  війни  і  праці,

учасників антитерористичної операції"

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Козака Р.В. про проект рішення районної ради "Про стан дотримання в районі норм чинного законодавства щодо соціального захисту ветеранів війни і праці, учасників антитерористичної операції", постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Болди Н.Д. взяти до відома.

 

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про стан дотримання в районі норм чинного законодавства щодо соціального захисту ветеранів війни і праці, учасників антитерористичної операції".

 

3. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

 

Голова комісії                                                       Я.Ф. Смокович


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 30.05.2016 № 5/2                                                                                      

 

Про надання пільг та стан медичного

обслуговування громадян, які постраждали

внаслідок Чорнобильської катастрофи

 

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Болди Н.Д., головного лікаря районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й., головного лікаря центральної районної лікарні Тьохти І.А., відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” постійна комісія

в и р і ш и л а:

1. Інформацію керівників районних установ соціального захисту та охорони здоров’я Болди Н.Д., Сидорук Л.Й., Тьохти І.А. взяти до відома.

 

2. Рекомендувати:

2.1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Р.В.Козак) :

2.1.1. забезпечити виконання законодавчих, нормативно-правових актів з питань надання пільг та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

2.2.2. систематично інформувати постраждале населення про зміни до чинного законодавства в частині призначення та порядку виплати компенсацій і допомог через районні засоби масової інформації;

2.2.3. підготувати текст листа-звернення до Волинської обласної ради з пропозиціями щодо вирішення проблемних питань відшкодування витрат за придбані лікарські засоби за пільговими рецептами та з відповідними рекомендаціями про внесення змін до Порядку використання  коштів субвенції з обласного бюджету  місцевим бюджетам на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого рішенням обласної ради від  02.04.2015  №  34/42.

2.2. Головним лікарям районного центру первинної медико-санітарної допомоги (Л.Й.Сидорук), центральної районної лікарні (І.А.Тьохта) забезпечувати в межах наданих повноважень належне медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

3. Доручити голові постійної комісії Смоковичу Я.Ф. підготовлений управлінням соціального захисту населення лист направити Волинській обласні раді для розгляду.

Голова комісії                                                              Я.Ф.Смокович


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

                                                                                      

від 30.05.2016 №5/3                                                                                     

 

 

Про хід виконання рішення районної ради

від 27.04.2012 №14/7 "Про соціальний захист

інвалідів і ліквідаторів Чорнобильської катастрофи"                

 

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Болди Н.Д. про виконання рішення районної ради від 27.04.2012 №14/7 "Про соціальний захист інвалідів і ліквідаторів Чорнобильської катастрофи", відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Болди Н.Д. взяти  до відома.

 

2. Рекомендувати:

2.1. управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації тримати на постійному контролі виконання рекомендацій, викладених у вищезазначеному рішенні районної ради;

 

2.2. районній раді рішення від 27.04.2012 №14/7 "Про соціальний захист інвалідів і ліквідаторів Чорнобильської катастрофи" з контролю зняти.

 

 

 

Голова комісії                                                              Я.Ф.Смокович       


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 30.05.2016 № 5/4                                                                                      

 

Про проект рішення районної ради "Про

підтримку звернення депутатів Житомирської

районної ради щодо внесення змін до законодавства

України та  виділення  коштів  з  державного

бюджету  на  відшкодування  витрат  на

перевезення пільгових категорій громадян"

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії Смоковича Я.Ф. про клопотання Житомирської районної ради щодо підтримки звернення депутатів, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію голови постійної комісії Смоковича Я.Ф.  взяти до відома.

 

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про підтримку звернення депутатів Житомирської районної ради щодо внесення змін до законодавства України та виділення коштів з державного бюджету на відшкодування витрат на перевезення пільгових категорій громадян".

 

3. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

 

 

Голова комісії                                                          Я.Ф.Смокович


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

                                                                                     

від 30.05.2016 №5/5                                                                                     

 

Про подання щодо присвоєння звання

„Почесний громадянин Маневицького

району” у 2016 році

 

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про присвоєння звання „Почесний громадянин Маневицького району”, затвердженого рішенням районної ради від 24.10.2006  №6/17 (із змінами, внесеними рішенням районної ради від 19.12.2007 №15/9), враховуючи обговорення пропозицій щодо присвоєння звання „Почесний громадянин Маневицького району” та результати проведеного голосування,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

 Пропонувати районній раді до присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району" у 2016 році кандидатуру Брички Анатолія                    Миколайовича – директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Старосілля (з 1986 року по цей час), учасника бойових дій, активного організатора волонтерського руху на території району, який добровільно брав безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України по захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

 

 

 

 

 

Голова комісії                                                             Я.Ф.Смокович