ПРОТОКОЛ № 35

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ № 35

 

засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

 

від 29 травня 2020 року

 

Склад комісії  5 депутатів.

 

Присутні 4 депутати:

Базарнова Аліна Володимирівна

Снітко В’ячеслав Миколайови

Туревич Олександр Іванович

Шкода Олександр Сергійович

 

В роботі засідання постійної комісії бере участь начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідун І.М.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Про подання на присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району у 2020 році"

Інформує: Базарнова А.В. – голова постійної комісії

 

1. С Л У Х А Л И: Інформацію голови постійної комісії Базарнової А.В. про подання на присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району у 2020 році".

 

Голова постійної комісії Базарнова А.В. запропонувала підтримати пропозицію депутатів постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи, а саме кандидатуру настоятеля Свято-Успенського храму у селі Оконськ, волонтера та капелана Ланового Олександра Володимировича.

 

В обговоренні питання взяли участь усі присутні депутати постійної комісії районної ради.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб підтримати пропозицію депутатів постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи щодо подання для присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району" у 2020 році настоятеля Свято-Успенського храму у селі Оконськ, волонтера та капелана Ланового Олександра Володимировича:

 

"за" – 4 депутати    

"проти" – 0 депутатів   

"не голосували" – 0 депутат

 

В И Р І Ш И Л И:  Прийняти  рішення  №35/1 (додається).

 

 

 

Голова комісії

А.В. Базарнова

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 29.05.2020 № 35/1

 

Про подання на присвоєння звання

"Почесний громадянин

Маневицького району у 2020 році"

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії Базарнової А.В. "Про подання на присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району у 2020 році", постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію голови постійної комісії Базарнової А.В. "Про подання на присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району у 2020 році" взяти до відома.

 

2. Підтримати пропозицію постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи щодо подання кандидатури настоятеля Свято-Успенського храму у селі Оконськ, волонтера та капелана Ланового Олександра Володимировича для присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району" у 2020 році.

 

 

 

Голова комісії                                                                          А.В. Базарнова