ПРОТОКОЛ №13

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №13

засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я,

соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

                                                                                          від 31 травня 2017 року

 

Склад комісії: 5 депутатів

Присутні 5 депутатів: Смокович Яків Феодосійович, Байцим Галина Василівна, Прокопчук Наталія Василівна, Слісарчук Надія Олександрівна, Снітко Віктор Володимирович.

 

Запрошені:

Бегаль Олег Петрович – головний лікар Маневицької центральної районної лікарні

Козак Руслан Володимирович – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Сидорук Людмила Йосипівна – головний лікар Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги

Савчук Надія Іванівна – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

Синюк Василь Федорович – начальник управління фінансів райдержадміністрації

Янчик Олександр Віталійович – головний лікар Колківської районної лікарні

В роботі засідання постійної комісії беруть участь голова райдержадміністрації Линдюк Андрій Олександрович, голова районної ради Мельник Анатолій Миколайович, представники громадськості.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про ефективність використання приміщення Колківської районної лікарні, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл і селищ району.

Інформує: Бегаль О.П. – голова робочої групи по вивченню питання ефективності

використання приміщення Колківської районної лікарні

 

2. Про лист управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації від 17.05.2017 №1619/13/2-17.

Інформує: Сидорук Л.Й. – головний лікар Маневицького РЦПМСД

 

3. Про проект рішення районної ради "Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4".

Інформує: Савчук Н.І. – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та

міжнародного співробітництва райдержадміністрації

 

4. Про проект рішення районної ради "Про стан захворюваності на рак молочної залози серед населення Маневицького району".

Інформує: Бегаль О.П. – головний лікар Маневицької центральної районної

лікарні

 

5. Про проект рішення районної ради "Про надання дозволу Маневицькій центральній районній лікарні на списання основних засобів".

Інформує: Бегаль О.П. – головний лікар Маневицької центральної районної

лікарні

 

6. Про рішення постійної комісії Волинської обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства від 23.05.2017 №20/1 "Про звернення Громадської організації "Об’єднання батьків дітей, хворих на цукровий діабет "Інсулін".

Інформує: Смокович Я.Ф. – голова комісії

 

7. Про проект рішення районної ради "Про внесення змін і доповнень до Програми соціального захисту населення Маневицького району на 2015-2018 роки та Порядку використання коштів, виділених для реалізації цієї Програми".                   

Інформує: Козак Р.В. – начальник управління соціального захисту

населення райдержадміністрації

 

8. Про проект рішення районної ради "Про внесення змін і доповнень до Програми соціального захисту населення Маневицького району на 2015-2018 роки та Порядку використання коштів, виділених для реалізації цієї Програми".

Інформує: Козак Р.В. – начальник управління соціального захисту

населення райдержадміністрації

 

9. Про хід виконання Програми "Районний план дій із виконання Конвенції ООН про права інвалідів та соціального захисту інвалідів у Маневицькому районі на 2013-2020 роки", затвердженої рішенням районної ради від 25.04.2013 №25/11.

Інформує: Козак Р.В. – начальник управління соціального захисту

населення райдержадміністрації

 

10. Про проект рішення районної ради "Про районну Програму підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017-2018 роки і Порядок використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації цієї Програми".

Інформує: Козак Р.В. – начальник управління соціального захисту

населення райдержадміністрації

 

11. Про подання щодо присвоєння звання „Почесний громадянин Маневицького району” у 2017 році.

Інформує: Смокович Я.Ф. – голова комісії

 

Перші три питання розглядаються спільно з депутатми постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

 

1. С Л У Х А Л И: Інформацію голови робочої групи Бегаля О.П. "Про ефективність використання приміщення Колківської районної лікарні, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл і селищ району".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Смокович Я.Ф.,  Давидюк М.С., Слісарчук Н.О., Веремчук Л.В., головний лікар Колківської районної лікарні Янчик О.В., голова районної ради Мельник А.М., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому з рекомендаціями наступного змісту:

"… – Погодитися  з рекомендаціями робочої групи такого змісту:

"- визнати, що приміщення Колківської районної лікарні використовується відповідно до його призначення та Статуту;

- рекомендувати головному лікарю Колківської районної лікарні Янчику О.В. та головному лікарю Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й. продовжити роботу по розмежуванню приміщень та надати у виконавчий апарат районної ради клопотання про зміну умов договору оренди".

– З метою збереження майна рекомендувати районній державній адміністрації при формуванні проекту змін до районного бюджету на 2017 рік на умовах співфінансування з Колківського селищного бюджету передбачити виділення коштів Колківській районній лікарні на ремонт будівлі старого педіатричного корпусу, а районній та Колківській селищній радам – прийняти рішення про їх виділення.

– Рекомендувати:

- керівникам районних установ і закладів вжити конкретних заходів по реалізації протокольних доручень робочої групи та рекомендацій комісії, зазначених у частинах 2, 3 цього рішення;

- голові районної ради Мельнику А.М. продовжувати здійснювати контроль за належним та ефективним використанням майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району".

 

"за" – 5 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №13/1 (додається).

 

2. С Л У Х А Л И:  Інформацію головного лікаря Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й. "Про лист управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації від 17.05.2017 №1619/13/2-17".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Слісарчук Н.О., Смокович Я.Ф., Веремчук Л.В., Давидюк М.С., Мурашко О.В.  

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому з пропозицією змінити дату інформування районної ради, зазначену у частині 2 проекту рішення, на 20 вересня 2017 року:

 

"за" – 5 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №13/2 (додається).

3. С Л У Х А Л И:  Інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. "Про проект рішення районної ради "Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4".

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 4 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №13/3 (додається).

 

4. С Л У Х А Л И:  Інформацію головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні Бегаля О.П. "Про проект рішення районної ради "Про стан захворюваності на рак молочної залози серед населення Маневицького району".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради                      Смокович Я.Ф., Слісарчук Н.О., Прокопчук Н.О.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 4 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №13/4 (додається).

 

5. С Л У Х А Л И:  Інформацію головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні Бегаля О.П. "Про проект рішення районної ради "Про надання дозволу Маневицькій центральній районній лікарні на списання основних засобів".

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 4 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №13/5 (додається).

 

6. С Л У Х А Л И: Інформацію голови постійної комісії Смоковича Я.Ф. "Про  рішення постійної комісії Волинської обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства від 23.05.2017 №20/1 "Про звернення Громадської організації "Об’єднання батьків дітей, хворих на цукровий діабет "Інсулін".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради Слісарчук Н.О., головний лікар Маневицької центральної районної лікарні Бегаль О.П.

 

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 4 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №13/6 (додається).

 

7. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В. "Про проект рішення районної ради "Про внесення змін і доповнень до Програми соціального захисту населення Маневицького району на 2015-2018 роки та Порядку використання коштів, виділених для реалізації цієї Програми".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Слісарчук Н.О., Прокопчук Н.В.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому з рекомендаціями наступного змісту:

"… - Не погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про  внесення змін і доповнень до Програми соціального захисту населення Маневицького району на 2015-2018 роки та Порядку використання коштів, виділених для реалізації цієї Програми".

- Рекомендувати голові районної ради не вносити на розгляд районної ради проект рішення, зазначений у частині 2 цього рішення".

 

"за" – 4 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №13/7 (додається).

 

8. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В. "Про проект рішення районної ради "Про внесення змін і доповнень до Програми соціального захисту населення Маневицького району на 2015-2018 роки та Порядку використання коштів, виділених для реалізації цієї Програми".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Слісарчук Н.О., Прокопчук Н.В., Снітко В.В.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому з рекомендаціями наступного змісту:

"… - Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про  внесення змін і доповнень до Програми соціального захисту населення Маневицького району на 2015-2018 роки та Порядку використання коштів, виділених для реалізації цієї Програми" з урахуванням наступних змін:

- виключити пункти 34 "Проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу" і 35  "Відшкодування громадянам один раз на рік вартості проїзду міжміським транспортом", що викладені  у частині 2 проекту рішення;

- виключити пункти 2.34., 2.35. у частині 3 проекту рішення та у запропонованих доповненнях до Порядку, що викладені у додатку 1 до проекту рішення.

 

- Рекомендувати:

- голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

- районній раді вищезазначений проект рішення ради прийняти з урахуванням рекомендацій постійної комісії":

 

"за" – 4 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №13/8 (додається).

 

9. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника управління соціального захисту населення Козака Р.В. "Про хід виконання Програми "Районний план дій із виконання Конвенції ООН про права інвалідів та соціального захисту інвалідів у Маневицькому районі на 2013-2020 роки", затвердженої рішенням районної ради від 25.04.2013 №25/11".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради                     Прокопчук Н.В., Слісарчук Н.О.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 4 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №13/9 (додається).

 

10. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника управління соціального захисту населення Козака Р.В. "Про проект рішення районної ради "Про районну Програму підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017-2018 роки і Порядок використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації цієї Програми".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради                     Прокопчук Н.В., Слісарчук Н.О.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому, з рекомендаціями наступного змісту:

"… - Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про районну Програму підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017-2018 роки і Порядок використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації цієї Програми" з урахуванням змін у частині фінансування заходу 3.2. "Надання щомісячної матеріальної допомоги сім’ям безвісти відсутніх учасників АТО": збільшити суму  9,6 тис. грн. на 24 тис. грн.

 

- Рекомендувати:

голові районної ради внести на сесію районної ради проект рішення для розгляду;

районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити з урахуванням рекомендацій постійної комісії.  

 

"за" – 4 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №13/10 (додається).

 

11. С Л У Х А Л И: Інформацію голови постійної комісії Смоковича Я.Ф. "Про подання щодо присвоєння звання „Почесний громадянин Маневицького району” у 2017 році".

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому і підтримати пропозицію постійної комісії районної ради з питань  економічного розвитку, інвестицій, земельних відносин та використання природних ресурсів правопорядку, благоустрою, торговельного і побутового обслуговування щодо подання кандидатури директора державного підприємства "Маневицьке лісове господарство" Радіона Володимира Олександровича на присвоєння звання „Почесний громадянин Маневицького району” у 2017 році:

"за" – 4 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №13/11 (додається).

 

 

 

 

Голова комісії                                                                Я.Ф.Смокович

 

 

 

Секретар комісії:                                                          Н.В.Прокопчук

 

 

 

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 31.05.2017 № 13/1                                                                                      

 

Про  ефективність  використання

приміщення  Колківської  районної

лікарні, що знаходиться у спільній власності

територіальних громад сіл і селищ району

 

Заслухавши та обговоривши інформацію голови робочої групи по вивченню питання ефективності використання приміщення Колківської районної лікарні Бегаля О.П., відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію голови робочої групи Бегаля О.П. взяти до відома.

 

2. Погодитися з рекомендаціями робочої групи такого змісту:

"- визнати, що приміщення Колківської районної лікарні використовується відповідно до його призначення та Статуту;

- рекомендувати головному лікарю Колківської районної лікарні                  Янчику О.В. та головному лікарю Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й. продовжити роботу по розмежуванню приміщень та надати у виконавчий апарат районної ради клопотання про зміну умов договору оренди".

3. З метою збереження майна рекомендувати районній державній адміністрації при формуванні проекту змін до районного бюджету на 2017 рік на умовах співфінансування з Колківського селищного бюджету передбачити виділення коштів Колківській районній лікарні на ремонт будівлі старого педіатричного корпусу, а районній та Колківській селищній радам – прийняти рішення про їх виділення.

4. Рекомендувати:

4.1. керівникам районних установ і закладів вжити конкретних заходів по реалізації протокольних доручень робочої групи та рекомендацій комісії, зазначених у частинах 2, 3 цього рішення;

4.2. голові районної ради Мельнику А.М. продовжувати здійснювати контроль за належним та ефективним використанням майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

 

Голова комісії                                                              Я.Ф.Смокович

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 31.05.2017 № 13/2                                                                                      

 

Про лист управління охорони

здоров’я Волинської обласної державної

адміністрації від 17.05.2017 №1619/13/2-17

 

Заслухавши та обговоривши інформацію головного лікаря Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й. про лист управління охорони здоров’я райдержадміністрації від 17.05.2017 №1619/13/2-17 щодо Методичних рекомендацій з питань перетворення закладів охорони здоров’я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію головного лікаря Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й. взяти до відома.

 

2. Рекомендувати керівникам районних закладів охорони здоров’я                           Сидорук Л.Й., Бегалю О.П., Янчику О.В., начальнику управління фінансів райдержадміністрації Синюку В.Ф. детально проаналізувати положення Методичних рекомендацій з питань перетворення закладів охорони здоров’я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства, а також вивчити питання доцільності проведення запропонованої реорганізації закладів охорони здоров’я в районі, про що інформувати районну раду до 20 вересня 2017 року.

 

 

 

Голова комісії                                                              Я.Ф.Смокович

       


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  31.05.2017 № 13/3                                                                                      

                                                                                                       

Про проект рішення районної ради

"Про хід виконання Стратегічного плану

сталого розвитку Маневицького району

на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням

районної ради від 16.01.2009 №22/4"

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва                 райдержадміністрації Савчук Н.І. про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. взяти до відома.

 

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4".

 

3. Рекомендувати:

 

3.1. голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

 

3.2. районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

 

 

Голова комісії                                                          Я.Ф.Смокович


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 31.05.2017 № 13/4                                                                                      

 

 

Про проект рішення районної ради "Про

стан захворюваності на рак молочної залози

серед населення Маневицького району"

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні Бегаля О.П., постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні Бегаля О.П. взяти до відома.

 

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про стан захворюваності на рак молочної залози серед населення Маневицького району".

 

3. Рекомендувати:

 

3.1. голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

 

3.2. районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити.

 

 

 

Голова комісії                                                             Я.Ф.Смокович

 
МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від  31.05.2017 № 13/5 

                                                                                   

 

Про проект рішення районної ради

"Про надання дозволу Маневицькій

центральній районній лікарні на

списання  основних  засобів"

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні Бегаля О.П., постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні Бегаля О.П. взяти до відома.

 

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про  надання дозволу Маневицькій центральній районній лікарні на списання основних засобів".

 

3. Рекомендувати:

 

3.1. голові районної ради внести на сесію районної ради проект рішення для розгляду;

 

3.2. районній раді вищезазначений проект рішення ради прийняти.

 

 

 

Голова комісії                                                             Я.Ф.Смокович

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 31.05.2017 № 13/6                                                                                      

 

Про рішення постійної комісії Волинської

обласної ради з питань соціального

захисту населення, охорони здоров’я,

материнства та дитинства від 23.05.2017 №20/1

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії Смоковича Я.Ф., відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію голови постійної комісії Смоковича Я.Ф. про рішення постійної комісії Волинської обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства від 23.05.2017 №20/1 "Про звернення Громадської організації "Об’єднання батьків дітей, хворих на цукровий діабет "Інсулін" взяти до відома.

 

2. Рекомендувати головним лікарям районних закладів охорони здоров’я Бегалю О.П., Янчику О.В., Сидорук Л.Й. проаналізувати рішення постійної комісії Волинської обласної ради від 23.05.2017 №20/1, визначити потребу видатків на придбання ліків для дітей, хворих на цукровий діабет, та, при необхідності, подати відповідні узгоджені пропозиції у формі бюджетних запитів на розгляд постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів  використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

 

 

 

 

Голова комісії                                                              Я.Ф.Смокович

       

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від  31.05.2017 № 13/7                                                                                      

 

Про проект рішення районної ради

"Про внесення змін і доповнень до Програми

соціального захисту населення Маневицького

району на 2015-2018 роки та Порядку використання

коштів, виділених для реалізації цієї Програми"

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В., постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В. взяти до відома.

 

2. Не погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про  внесення змін і доповнень до Програми соціального захисту населення Маневицького району на 2015-2018 роки та Порядку використання коштів, виділених для реалізації цієї Програми".

 

3. Рекомендувати голові районної ради не вносити на розгляд районної ради проект рішення, зазначений у частині 2 цього рішення.

 

 

 

 

 

Голова комісії                                                             Я.Ф.Смокович

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  31.05.2017 № 13/8

 

Про проект рішення районної ради

"Про внесення змін і доповнень до Програми

соціального захисту населення Маневицького

району на 2015-2018 роки та Порядку використання

коштів, виділених для реалізації цієї Програми"

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В., постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В. взяти до відома.

 

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про  внесення змін і доповнень до Програми соціального захисту населення Маневицького району на 2015-2018 роки та Порядку використання коштів, виділених для реалізації цієї Програми" з урахуванням наступних змін:

- виключити пункти 34 "Проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу" і 35  "Відшкодування громадянам один раз на рік вартості проїзду міжміським транспортом", що викладені  у частині 2 проекту рішення;

- виключити пункти 2.34., 2.35. у частині 3 проекту рішення та у запропонованих доповненнях до Порядку, що викладені у додатку 1 до проекту рішення.

 

3. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради внести на чергову сесію районної ради проект рішення для розгляду;

3.2. районній раді вищезазначений проект рішення ради прийняти з урахуванням рекомендацій постійної комісії.

 

 

Голова комісії                                                             Я.Ф.Смокович


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  31.05.2017 № 13/9                                                                                      

 

 

Про хід виконання Програми "Районний план дій із

виконання Конвенції ООН про права інвалідів

та соціального захисту інвалідів у Маневицькому

районі на 2013-2020 роки", затвердженої

рішенням районної ради від 25.04.2013 №25/11

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Козака Р.В. про хід виконання Програми хід виконання Програми "Районний план дій із виконання Конвенції ООН про права інвалідів та соціального захисту інвалідів у Маневицькому районі на 2013-2020 роки", постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Козака Р.В. взяти до відома. Відмітити, що виконавцями в межах наданих повноважень вживаються заходи для реалізації передбачених Програмою завдань.

 

2. Рекомендувати визначеним виконавцям заходів продовжити роботу по виконанню Програми у повному об’ємі.

 

 

 

 

Голова комісії                                                          Я.Ф.Смокович


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 31.05.2017 № 13/10                                                                                      

 

 

Про  проект  рішення  районної  ради  "Про  районну

Програму  підтримки  демобілізованих  учасників

антитерористичної  операції  та  членів  їх  сімей  на

2017-2018 роки і Порядок використання коштів районного

бюджету, виділених для реалізації цієї Програми"

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В., постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козака Р.В. взяти до відома.

 

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про районну Програму підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017-2018 роки і Порядок використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації цієї Програми" з урахуванням змін у частині фінансування заходу 3.2. "Надання щомісячної матеріальної допомоги сім’ям безвісти відсутніх учасників АТО": збільшити суму                9,6 тис. грн. на 24 тис. грн.

 

3. Рекомендувати:

 

3.1. голові районної ради внести на сесію районної ради проект рішення для розгляду;

 

3.2. районній раді вищезазначений проект рішення ради затвердити з урахуванням рекомендацій постійної комісії.  

 

 

 

Голова комісії                                                             Я.Ф.Смокович


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

                                                                                     

від  31.05.2017 №13/11                                                                                     

 

Про подання щодо присвоєння звання

„Почесний громадянин Маневицького

району” у 2017 році

 

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про присвоєння звання „Почесний громадянин Маневицького району”, затвердженого рішенням районної ради від 24.10.2006  №6/17 (із змінами, внесеними рішенням районної ради від 19.12.2007 №15/9), враховуючи обговорення пропозицій щодо присвоєння звання „Почесний громадянин Маневицького району” та результати проведеного голосування,  постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

Підтримати пропозицію постійної комісії районної ради з питань  економічного розвитку, інвестицій, земельних відносин та використання природних ресурсів правопорядку, благоустрою, торговельного і побутового обслуговування щодо подання кандидатури директора державного підприємства "Маневицьке лісове господарство" Радіона Володимира Олександровича на присвоєння звання „Почесний громадянин Маневицького району” у 2017 році.

 

 

 

 

Голова комісії                                                             Я.Ф.Смокович