ПРОТОКОЛ №16

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №16

засідання постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

                                                                                          від 02.11.2017 року

 

 

Склад комісії: 8 депутатів

Присутні:  6 депутатів

Перкевич Василь Петрович, Бабік Сергій Андрійович, Зінчук Петро Романович, Поторась Володимир Іванович, Негодюк Віктор Петрович, Тимчук Руслан Володимирович, Радіон Володимир Олександрович

 

    Запрошені:  

 

 

Турик Олександр Анатолійович

-

начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації

Нерубайло Наталія Юріївна

-

головний спеціаліст сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області

Бойчук Людмила Костянтинівна

-

Великоведмезький сільський голова

Корець Микола Миколайович

-

головний міжрайонний мисливствознавець

Савчук Валерій Борисович

 

голова Маневицької районної організації УТМР

Шмигельський Віталій Володимирович

-

Лісівський сільський голова

Гусак Наталія Володимирівна

-

жителька села Гораймівка

Мельник Микола Григорович

-

начальник КП «Райсількомунгосп»

Данилюк Віктор Петрович

-

директор ДП «Городоцький лісгосп»

Чернишен Олександр Анатолійович

-

директор ДП «Колківський лісгосп»

Яцина Андрій Мар’янович

-

директор ДП «Поліський лісгосп»

Гнатюк Олексій Іванович

-

заступник Прилісненського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Швиднюк Галина Анатоліївна

-

інспектора відділу промисловості, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва управління регіонального розвитку райдержадміністрації

Балай Лілія Юріївна

-

головний спеціаліст відділу промисловості, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва управління регіонального розвитку райдержадміністрації

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про план роботи комісії на друге півріччя 2017 року.

 

2. Про переліки об’єктів, що фінансуватимуться у 2017 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.

 

3. Про проект рішення районної ради «Про стан збереження і відновлення лісів та можливість забезпечення населення паливними дровами на території району».

 

4. Про проект рішення районної ради «Про підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років».

 

5. Про виконання Програми сприяння створенню та функціонуванню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у Маневицькому районі на 2014-2017 роки.

 

6. Про виконання рішення постійної комісії  від 21.03.2017 №14/9 «Про клопотання депутатів Великоведмезької сільської ради щодо вирішення питання запобігання знищенню сільськогосподарських культур дикими тваринами».

 

7. Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду громадянці Гусак Наталії Володимирівні та розташована за межами населених пунктів Гораймівської сільської ради».

 

8. Про проект рішення районної ради «Про доповнення рішень районної ради».

 

9. Про клопотання СВК «Годомичі» про відтермінування повернення коштів до районного бюджету.

 

10. Про проект рішення районної ради «Про підтримку Звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України про скасування Постанови Кабінету Міністрів України „Деякі питанняу досконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними” від 7 червня 2017 р. № 413».

 

11. Про проект рішення районної ради «Про підтримку Звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо внесення змін до Постанови від 30.09.2015 року №2494».

 

12. Про звіт начальника Комунального  підприємства «Маневицький райсількомунгосп».

 

13. Про припис старшого державного інспектора  з охорони навколишнього природного середовища  Державної екологічної інспекції у Волинській області від 11.10.2017 №000580 щодо усунення порушень природоохоронного законодавства.

              

          14.  Інше

           

1. С Л У Х А Л И: Інформацію голови постійної комісії Перкевича В.П. «Про план роботи постійної комісії на друге півріччя 2017 року», який повідомив, що план сформований на підставі пропозицій, поданих до виконавчого апарату, та тих, що вже розглядалися радою попереднього скликання і перебувають на контролі, звернув увагу на те, що в процесі роботи його можна змінювати, доповнювати.

 

В И С Т У П И Л И: Перкевич В.П., Зінчук П.Р., Негодюк В.П., Бабік С.А., Поторась В.І., Тимчук Р.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 6 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №16/1 (додається).

 

2. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про переліки об’єктів, що фінансуватимуться у 2017 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження» (додається).

 

В И С Т У П И Л И: Перкевич В.П., Негодюк В.П., Поторась В.І., Тимчук Р.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

                

                 Гнатюк О.І., заступник Прилісненського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради сільської ради, який зазначив, зо документи від ради були подані до районної державної адміністрації своєчасно, в усній розмові з керівництвом райдержадміністрації отримано відповідь щодо включення у перелік об’єктів, поданих сільською радою.

 

Зінчук П.Р., запропонував доповнити проект рішення комісії наступним пунктом: «2.2. голові райдержадміністрації у подальшому враховувати пропозиції, що можуть бути подані районною радою, при формуванні переліку об’єктів, що планується фінансувати у поточному році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження».

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії з запропонованим доповненням:

"за" – 5 депутати , «утримався» – 1.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №16/2 (додається).

 

3. С Л У Х А Л И: Інформацію інспектора відділу промисловості, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва управління регіонального розвитку райдержадміністрації Швиднюк Г.А. «Про проект рішення районної ради «Про стан збереження і відновлення лісів та можливість забезпечення населення паливними дровами на території району» (додається).

 

В И С Т У П И Л И: Перкевич В.П., Зінчук П.Р., Негодюк В.П., Поторась В.І., Тимчук Р.В., Бабік С.А., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 6 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №16/3 (додається).

 

4. С Л У Х А Л И: Інформацію головного спеціаліста відділу промисловості, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва управління регіонального розвитку райдержадміністрації Балай Л.Ю. «Про проект рішення районної ради «Про підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років» (додається).

 

В И С Т У П И Л И: Перкевич В.П., Негодюк В.П., Поторась В.І., Бабік С.А., Тимчук Р.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 6 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №16/4 (додається).

 

5. С Л У Х А Л И: Інформацію Інформацію головного спеціаліста відділу промисловості, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва управління регіонального розвитку райдержадміністрації Балай Л.Ю. «Про виконання Програми сприяння створенню та функціонуванню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у Маневицькому районі на 2014-2017 роки» (додається).

 

В И С Т У П И Л И: Перкевич В.П., Негодюк В.П., Поторась В.І., Тимчук Р.В., Зінчук П.Р., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 6 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №16/5 (додається).

 

6. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника управління регіонального розвитку  райдержадміністрації Турика О.А. «Про виконання рішення постійної комісії  від 21.03.2017 №14/9 «Про клопотання депутатів Великоведмезької сільської ради щодо вирішення питання запобігання знищенню сільськогосподарських культур дикими тваринами».

 

В И С Т У П И Л И: Перкевич В.П., Негодюк В.П., Зінчук П.Р., Поторась В.І., Тимчук Р.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 6 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №16/6 (додається).

 

7. С Л У Х А Л И: Інформацію головного спеціаліста сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області Н.Ю.Нерубайло «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду громадянці Гусак Наталії Володимирівні та розташована за межами населених пунктів Гораймівської сільської ради».

 

В И С Т У П И Л И: Перкевич В.П., Негодюк В.П., Зінчук П.Р., Поторась В.І., Тимчук Р.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 6 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №16/7 (додається).

 

8. С Л У Х А Л И: Інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про доповнення рішень районної ради».

 

 

В И С Т У П И Л И: Перкевич В.П., Негодюк В.П., Зінчук П.Р., Поторась В.І., Тимчук Р.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 6 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №16/8 (додається).

 

9. С Л У Х А Л И: Інформацію голови правління СВК «Годомичі» Негодюка В.П., начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про клопотання СВК «Годомичі» про відтермінування повернення коштів до районного бюджету».

 

В И С Т У П И Л И: Зінчук П.Р., Радіон В.О., Перкевич В.П., Бабік С.А., Поторась В.І., Тимчук Р.В., члени комісії, які запропонували рекомендувати районній раді прийняти проект рішення, відтермінувавши повернення коштів до районного бюджету сільськогосподарському виробничому кооперативу «Годомичі» на термін до 1 листопада 2018 року у розмірі 163 890 гривень та до 1  грудня 2018 року – 163 890 гривень.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 6 депутатів (одноголосно) (Не голосував – Негодюк В.П., який не брав участі у розгляді питання у зв’язку з можливим виникненням конфлікту інтересів).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №16/9 (додається).

 

10. С Л У Х А Л И: Інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про підтримку Звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України про скасування Постанови Кабінету Міністрів України „Деякі питанняу досконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними” від 7 червня 2017 р. № 413» (додається).

 

В И С Т У П И Л И: Перкевич В.П., Негодюк В.П., Зінчук П.Р., Поторась В.І., Тимчук Р.В., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 6 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №16/10 (додається).

 

11. С Л У Х А Л И: Інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про підтримку Звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо внесення змін до Постанови від 30.09.2015 року №2494».

 

В И С Т У П И Л И: Перкевич В.П., Негодюк В.П., Зінчук П.Р., Поторась В.І., Тимчук Р.В., Бабік С.А., Радіон В.О., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії з запропонованим доповненням:

"за" – 7 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №16/11 (додається).

 

12. С Л У Х А Л И: Інформацію Мельника М. Г., начальника КП «Маневицький райсількомунгосп» «Про звіт начальника Комунального  підприємства «Маневицький райсількомунгосп» (додається).

 

В И С Т У П И Л И: Негодюк В.П., Перкевич В.П., Зінчук П.Р., Поторась В.І., Тимчук Р.В., Бабік С.А., Радіон В.О., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 7 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №16/12 (додається).

 

13. С Л У Х А Л И: Інформацію  керуючого справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про припис старшого державного інспектора  з охорони навколишнього природного середовища  Державної екологічної інспекції у Волинській області від 11.10.2017 №000580 щодо усунення порушень природоохоронного законодавства».

 

В И С Т У П И Л И: Негодюк В.П., Радіон В.О., Зінчук П.Р., Перкевич В.П., Поторась В.І., Тимчук Р.В., Бабік С.А., члени комісії, які запропонували підтримати проект рішення комісії.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те,  щоб підтримати проект рішення комісії:

"за" – 7 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №16/13 (додається).

 

 

Голова комісії                                                              В.П. Перкевич   

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від  02.11.2017 №16/1        

 

Про план роботи постійної комісії

на друге півріччя 2017 року

 

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії   В.П.Перкевича  „Про план роботи постійної комісії на друге півріччя 2017 року”, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. План роботи комісії на друге  півріччя 2017 року затвердити.

 

          2. Дозволити голові комісії, при необхідності, вносити зміни та доповнення до плану роботи.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

П Л А Н

роботи комісії на друге півріччя 2017 року

 

І. Взяти  участь у підготовці питання на сесійне засідання ради:

 

ІІІ квартал

 

 

 

 

 

Про стан збереження і відновлення лісів та можливість забезпечення

населення паливними дровами на території району

 

Про підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в

осінньо-зимовий період 2017-2018 років

 

ІV квартал

 

Про хід виконання Районної програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки

 

Про стан автомобільних доріг на території району

 

ІІ. Питання для розгляду на засіданні комісії:

 

 

ІV квартал

 

Про окремі питання попередження псування доріг великогабаритним

вантажним транспортом      

                                           

Про роботу по забезпеченню виконання в районі Плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, Європейським Співтовариством з атомної енергії та їх державами-членами на 2014-2017 роки

 

ІІІ. Розгляд питань в порядку контролю: 

 

ІІІ квартал

 

Про виконання Програми сприяння створенню та функціонуванню об співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у Маневицькому районі на 2014-2017 роки

 

ІV квартал

 

Про хід виконання Районної програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіонального співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки

 

 

ІV. Організаційна робота по виконанню рішень ради і власних рішень:

 

Взяти участь у вивченні питання ходу виконання Районної програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіонального співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки

 

ІІІ квартал

Члени комісії

 

V. Робота з органами місцевого самоврядування та населенням:

 

Організація прийому виборців депутатами районної ради по

сільських, селищних радах

 

Постійно

Члени комісії

 

Участь у пленарних засіданнях сільських і селищних рад

 

Постійно

Члени комісії

 

VІ. Інші заходи:

 

Прийняти участь  у відзначенні державних та релігійних свят.

Прийняти участь у проведенні Дня депутата.

 

Члени комісії

Постійно

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

Секретар комісії                                                             В.В.Ольховік

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 02.11.2017 №16/2        

 

Про переліки об’єктів, що фінансуватимуться у

2017 році за рахунок коштів субвенції з державного

бюджету місцевим бюджетам на фінансування

заходів соціально-економічної компенсації ризику

населення, яке проживає на території зони спостереження

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації  Турика О.А. «Про переліки об’єктів, що фінансуватимуться у 2017 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації  Турика О.А. «Про переліки об’єктів, що фінансуватимуться у 2017 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження» взяти до відома.

 

2. Рекомендувати:

2.1. начальнику управління фінансів райдержадміністрації Синюку В.Ф. тримати на контролі питаня подання до виконавчого апарату районної ради щоквартальної інформації про використання коштів субвенції на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження у Маневицькому районі, що має розміщуватися у періодичних виданнях, зокрема районній газеті «Нова доба;

2.2. голові райдержадміністрації у подальшому враховувати пропозиції, що можуть бути подані районною радою, при формуванні переліку об’єктів, що планується фінансувати у поточному році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від  02.11.2017 №16/3        

 

Про проект рішення районної ради «Про стан

збереження і відновлення лісів та можливість

забезпечення населення паливними дровами

на території району»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації  Турика О.А. «Про проект рішення районної ради «Про стан збереження і відновлення лісів та можливість забезпечення населення паливними дровами на території району», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації  Турика О.А. «Про проект рішення районної ради «Про стан збереження і відновлення лісів та можливість забезпечення населення паливними дровами на території району»  взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від  02.11.2017 №16/4        

 

Про проект рішення районної ради «Про підготовку

підприємств, установ і організацій до роботи в

осінньо-зимовий період 2017-2018 років»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію завідувача сектору житлово-комунального господарства та будівництва управління регіонального розвитку районної державної адміністрації Л.Ю.Балай «Про проект рішення районної ради «Про підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію завідувача сектору житлово-комунального господарства та будівництва управління регіонального розвитку районної державної адміністрації Л.Ю.Балай «Про проект рішення районної ради «Про підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років» взяти до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від  02.11.2017 №16/5      

 

Про виконання Програми сприяння створенню

та функціонуванню об’єднань співвласників

багатоквартирних будинків (ОСББ) у

Маневицькому районі на 2014-2017 роки

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації  Турика О.А. «Про виконання Програми сприяння створенню та функціонуванню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у Маневицькому районі на 2014-2017 роки», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації  Турика О.А. «Про виконання Програми сприяння створенню та функціонуванню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у Маневицькому районі на 2014-2017 роки» взяти  до відома.

 

2. Рекомендувати:

2.1. районній раді зняти з контролю Програму сприяння створенню та функціонуванню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у Маневицькому районі на 2014-2017 роки;

2.2. районній державній адміністрації при потребі розробити проект програми на новий період.

 

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 02.11.2017 №16/6      

 

Про виконання рішення постійної комісії 

від 21.03.2017 №14/9 «Про клопотання депутатів

Великоведмезької сільської ради щодо вирішення

питання запобігання знищенню сільськогосподарських

культур дикими тваринами»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії Перкевича В.П. щодо виконання рекомендацій комісії, напрацьованих комісією для припинення випадків знищення сільськогосподарських культур дикими тваринами на території сільських рад району,  Великоведмезького сільського голови  Бойчук Л.К., Лісівського сільського голови Шмигельського В.В., головного міжрайонного мисливствознавця Корця М.М., голови Маневицької районної організації УТМР Савчука В.Б., відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію Великоведмезького сільського голови  Бойчук Л.К., Лісівського сільського голови Шмигельського В.В., головного міжрайонного мисливствознавця Корця М.М., голови Маневицької районної організації УТМР Савчука В.Б. взяти  до відома.

 

2. Рекомендувати посадовим особам, зазначеним у частині 1 цього рішення, забезпечити реалізацію рекомендацій, викладених у рішенні постійної комісії від 21.03.2017 №14/9 «Про клопотання депутатів Великоведмезької сільської ради щодо вирішення питання запобігання знищенню сільськогосподарських культур дикими тваринами».

 

3. Великоведмезькому сільському голові  Бойчук Л.К., Лісівському сільському голові Шмигельському В.В. звернутися до державних лісогосподарських підприємств, що є користувачами мисливських угідь, щодо вкючення їх представників у склад комісій для фіксування фактів пошкодження чи знищення дикими тваринами сільськогосподарських культур на земельних ділянках громадян.

 

4. Заслухати хід виконання цього рішення у другому кварталі 2018 року.

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від  02.11.2017 №16/7      

 

 

Про проект рішення районної ради «Про

затвердження технічної документації з нормативної

грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена

для передачі в оренду громадянці Гусак Наталії

Володимирівні та розташована за межами населених

пунктів Гораймівської сільської ради»

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію головного спеціаліста сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області Н.Ю.Нерубайло «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду громадянці Гусак Наталії Володимирівні та розташована за межами населених пунктів Гораймівської сільської ради», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію головного спеціаліста сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області Н.Ю.Нерубайло «Про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду громадянці Гусак Наталії Володимирівні та розташована за межами населених пунктів Гораймівської сільської ради»  взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

від  02.11.2017 №16/8      

 

Про проект рішення районної ради «Про

доповнення рішень районної ради»

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію керуючої справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про доповнення рішень районної ради», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію керуючої справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про доповнення рішень районної ради» взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 02.11.2017 №16/ 9

 

Про клопотання СВК «Годомичі» про

відтермінування повернення коштів

до районного бюджету

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про клопотання СВК «Годомичі» про відтермінування повернення коштів до районного бюджету», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

         1. Інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турика О.А. «Про клопотання СВК «Годомичі» провідтермінування повернення коштів до районного бюджету» взяти  до відома.

 

2. Рекомендувати районній раді прийняти проект рішення, відтермінувавши повернення коштів до районного бюджету сільськогосподарському виробничому кооперативу «Годомичі» на термін до 1 листопада 2018 року у розмірі 163 890 гривень та до 1  грудня 2018 року – 163 890 гривень.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  02.11.2017 №16/10      

 

Про проект рішення районної ради «Про підтримку Звернення

депутатів Горохівської районної ради Волинської області до

Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України про скасування Постанови Кабінету Міністрів України

„Деякі питанняу досконалення управління в сфері використання та

охорони земель сільськогосподарського призначення державної

власності та розпорядження ними” від 7 червня 2017 р. № 413»

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію керуючої справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про підтримку Звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України про скасування Постанови Кабінету Міністрів України „Деякі питанняу досконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними” від 7 червня 2017 р. № 413», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію керуючої справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про підтримку Звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України про скасування Постанови Кабінету Міністрів України „Деякі питанняу досконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними” від 7 червня 2017 р. № 413» взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від  02.11.2017 №16/11      

 

Про проект рішення районної ради «Про підтримку Звернення

депутатів Горохівської районної ради Волинської області до

Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної

комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики

та комунальних послуг щодо внесення змін до Постанови

від 30.09.2015 року №2494

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію керуючої справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про підтримку Звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо внесення змін до Постанови від 30.09.2015 року №2494», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію керуючої справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про проект рішення районної ради «Про підтримку Звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо внесення змін до Постанови від 30.09.2015 року №2494» взяти  до відома.

 

2. Схвалити проект рішення ради та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд районної ради.

 

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич       

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від  02.11.2017 №16/12     

 

 

Про звіт начальника Комунального 

підприємства «Маневицький райсількомунгосп»

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника Комунального підприємства «Маневицький райсількомунгосп» Мельника М.Г.», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію начальника Комунального підприємства «Маневицький райсількомунгосп» Мельника М.Г. взяти  до відома.

 

2. Рекомендувати начальнику КП «Маневиький райсількомунгосп» Мельнику М.Г. забезпечити ефективність та прибутковість діяльності підприємства, використовувати за призначенням та зберігати належним чином закріплене за підприємством майно.      

 

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій,

земельних відносин та використання природних ресурсів

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  02.11.2017 №16/13     

 

Про припис старшого державного інспектора 

з охорони навколишнього природного середовища 

Державної екологічної інспекції у Волинській

області від 11.10.2017 №000580 щодо усунення

порушень природоохоронного законодавства

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію керуючої справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про припис старшого державного інспектора  з охорони навколишнього природного середовища  Державної екологічної інспекції у Волинській області від 11.10.2017 №000580 щодо усунення порушень природоохоронного законодавства», відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись пунктом 5 Порядку визначення розмірів і меж водоохоронних зон та режим ведення господарської діяльності в них, затвердженого постановою Кабінету Міністраів України від 8 травня 1996 року №486, враховуючи рекомендації робочої групи  щодо попередньої підготовки питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл і селищ району по розгляду цього питання, лист районної державної адміністрації від 13.10.2017 №2546/39/2-17 «Про влаштування прибережної захисної смуги орендованого водного об’єкта на території Четвертнянської сільської ради»,  постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

          1. Інформацію керуючої справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В. «Про припис старшого державного інспектора  з охорони навколишнього природного середовища  Державної екологічної інспекції у Волинській області від 11.10.2017 №000580 щодо усунення порушень природоохоронного законодавства»  взяти  до відома.

 

2. Рекомендувати голові районної ради діяти відповідно до пункту 5 Порядку визначення розмірів і меж водоохоронних зон та режим ведення господарської діяльності в них, затвердженого постановою Кабінету Міністраів України від 8 травня 1996 року №486, а саме після вирішення судом спору щодо користування водним об’єктом звернутися до райдержадміністрації та орендаря щодо замовлення відповідного проекту землеустрою щодо встановлення меж прибережної захисної смуги.

 

 

 

Голова комісії                                                                 В.П.Перкевич