ПРОТОКОЛ №16

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №16

засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я,

соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

                                                                                        від 18 грудня 2017 року

 

Склад комісії: 5 депутатів

Присутні  3 депутати: Байцим Галина Василівна, Прокопчук Наталія Василівна, Снітко Віктор Володимирович.

 

Запрошені:

Болда Наталія Дмитрівна – заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Коваль Лариса Петрівна – заступник головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні

Микитюк Анатолій Вікторович – завідувач Боровичівською АЗПСМ

Оніщук Ольга Володимирівна – завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень Маневицького міжрайонного відділу ДУ "Волинський ОЛЦ МОЗ України"

Рудись Федір Сергійович – завідувач сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації

Сидорук Людмила Йосипівна – головний лікар Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги

Столяр Сергій Євгенович – заступник директора районного центру зайнятості

Янчик Олександр Віталійович – головний лікар Колківської районної лікарні

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Про організацію соціального та медичного обслуговування населення Боровичівської територіальної громади.

Інформують: Микитюк А.В. – завідувач Боровичівською АЗПСМ,

Сидорук Л.Й. – головний лікар Маневицького

районного центру первинної медико-санітарної допомоги

 

2. Про розпорядження голови Волинської облдержадміністрації від 14.11.2017 №566 "Про утворення робочих груп зі сприяння формування госпітальних рад госпітальних округів області".

Інформують: Коваль Л.П. – заступник головного лікаря Маневицької

центральної районної лікарні, Сидорук Л.Й. – головний лікар

Маневицького РЦПМСД,  Янчик О.В. – головний лікар Колківської районної лікарні

 

3. Про виконання Комплексної програми профілактики захворюваності населення району на вірусний гепатит А на 2012-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від  27.10.2011 №10/13.

Інформує: Оніщук О.В. – завідувач відділення організації епідеміологічних

досліджень Маневицького міжрайонного відділу ДУ "Волинський ОЛЦ МОЗ України"

 

4. Про виконання Програми забезпечення безпеки та охорони життя людей на водних об’єктах району на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26.09.2013 №27/8.

Інформує: Рудись Ф.С. – завідувач  сектору з питань цивільного захисту,

мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації

 

5. Про виконання Програми зайнятості населення Маневицького району до 2017  року, затвердженої рішенням районної ради від 25.07.2013 №26/6.

Інформують: Болда Н.Д. – заступник начальника управління соціального

захисту населення райдержадміністрації; Столяр С.Є. – заступник директора

районного центру зайнятості

 

6. Про проект рішення районної ради "Про районний бюджет на 2018 рік".

Інформує: Синюк В.Ф. – начальник управління фінансів райдержадміністрації

 

 

1. С Л У Х А Л И: Інформацію завідувача Боровичівською АЗПСМ                    Микитюка А.В., головного лікаря Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й. "Про організацію соціального та медичного обслуговування населення Боровичівської територіальної громади".

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

 

"за" – 3 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №16/1 (додається).

 

2. С Л У Х А Л И:  Інформацію заступника головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні Коваль Л.П., головного лікаря Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й., головного лікаря Колківської районної лікарні Янчика О.В. "Про розпорядження голови Волинської облдержадміністрації від 14.11.2017 №566 "Про утворення робочих груп зі сприяння формування госпітальних рад госпітальних округів області".

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 3 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №16/2 (додається).

3. С Л У Х А Л И: Інформацію завідувача відділення організації епідеміологічних досліджень Маневицького міжрайонного відділу ДУ "Волинський ОЛЦ МОЗ України" Оніщук О.В."Про виконання Комплексної програми профілактики захворюваності населення району на вірусний гепатит А на 2012-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від  27.10.2011 №10/13".

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому, з рекомендаціями наступного змісту:

"2. Рекомендувати:

2.1. Маневицькому міжрайонному відділу ДУ "Волинський ОЛЦ МОЗ України" (Шуляр Н.Й.)  постійно проводити цілеспрямовану санітарно-освітню роботу, направлену на профілактику інфекційних захворювань, в тому числі і вірусного гепатиту А;

2.2. комунальним господарствам району (Ковальський Л.В., Мельник М.Г.,  Швець О.В., Ковальчук С.І.) постійно здійснювати відомчий лабораторний контроль води питної, проводити весняно-осінню профілактичну дезінфекцію джерел водопостачання, своєчасний ремонт і заміну водопровідних мереж з подальшою дезінфекцією та контрольним лабораторним дослідженням води.

2.3. відділу освіти райдержадміністрації (Книщ В.Л.) щорічно до початку навчального року забезпечувати проведення лабораторного контролю питної води в навчальних закладах району;

2.4. районній раді Комплексну програму профілактики захворюваності населення району на вірусний гепатит А на 2012-2017 роки, затверджену рішенням районної ради  від  27.10.2011 №10/13, зняти з контролю по завершенню її дії".

 

"за" – 3 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №16/3 (додається).

 

4. С Л У Х А Л И:  Інформацію завідувача сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Рудися Ф.С. "Про виконання Програми забезпечення безпеки та охорони життя людей на водних об’єктах району на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26.09.2013 №27/8".

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 3 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №16/4 (додається).

 

5. С Л У Х А Л И:  Інформацію заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Болди Н.Д., заступника директора районного центру зайнятості Столяра С.Є."Про виконання Програми зайнятості населення Маневицького району до 2017  року, затвердженої рішенням районної ради від 25.07.2013 №26/6".

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 3 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №16/5 (додається).

 

Депутати постійної комісії Байцим Г.В., Прокопчук Н.В. взяли участь в обговоренні проекту рішення районної ради "Про районний бюджет на 2018 рік".

 

 

 

Секретар комісії                                                               Н.В.Прокопчук

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18.12.2017 №16/1                                                                                   

                                   

 

Про  організацію  соціального  та

медичного обслуговування населення

Боровичівської територіальної громади

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію відповідальних працівників про організацію соціального та медичного обслуговування населення Боровичівської територіальної громади, відповідно до статті 47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” постійна комісія 

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Відмітити, що соціальне та медичне обслуговування населення у Боровичівській територіальній громаді здійснюється на належному рівні.

 

2. Рекомендувати:

2.1. завідувачу Боровичівською амбулаторією загальної практики сімейної медицини Микитюку А.В. спільно з працівниками ФАПу забезпечувати:

2.1.1. надання хворим кваліфікованої первинної лікувально-профілактичної допомоги в умовах амбулаторії, ФАПу та вдома;

2.1.2. раннє виявлення захворювань, своєчасне амбулаторне обстеження і лікування хворих, за наявності показань забезпечення направлення хворих на консультування та госпіталізацію в лікувально-профілактичні заклади вищого рівня;

2.1.3. своєчасне взяття на облік осіб, які підлягають диспансеризації, та динамічне спостереження за станом їх здоров'я, проведення лікувально-оздоровчих заходів, наповнення реєстру хворих із серцево-судинною патологією;

2.1.4. належну організацію медичного обслуговування населення, а також працювати над підвищенням якості надання медичних послуг населенню працівниками амбулаторії, ФАПу;


2.1.5. проведення комплексу профілактичних заходів з попередження захворювань, травм та отруєнь, зниження захворюваності, інвалідності і смертності серед прикріпленого населення та роз’яснювальної роботи серед населення з питань профілактики захворювань, здорового способу життя, планування сім’ї;

2.1.6. гігієнічне виховання дітей і підлітків та проведення санітарно-протиепідемічних заходів на прикріпленій території.

 

2.2. в.о. старости Боровичівського старостинського округу Мандзюк Т.В. продовжувати надавати  правову соціальну допомогу й моральну підтримку пенсіонерам, інвалідам, одиноким непрацездатним громадянам на належному рівні і в межах визначених посадовими інструкціями положень.

 

2.3. Колківській селищній раді (Палінкевич О.О.) систематично аналізувати стан надання соціальною службою визначених чинним законодавством послуг, організацію медичного обслуговування сільського населення (в амбулаторії, ФАПі, школі і дитячому садку) та періодично заслуховувати відповідну інформацію на пленарних засіданнях і засіданнях виконавчого комітету ради.

 

2.4. Головному лікарю Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й. спільно з Колківським селищним головою Палінкевичем О.О. вжити заходів по належному функціонуванню медичних закладів Боровичівської територіальної громади в новоствореній ОТГ.

 

 

 

 

Секретар комісії                                                             Н.В.Прокопчук

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 18.12.2017 № 16/2                                                                                      

 

Про розпорядження голови Волинської

облдержадміністрації від 14.11.2017 №566

"Про  утворення  робочих  груп  зі

сприяння  формування  госпітальних

рад  госпітальних  округів   області"

 

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні Коваль Л.П., головного лікаря Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й., головного лікаря Колківської районної лікарні Янчика О.В.  про розпорядження голови Волинської облдержадміністрації від 14.11.2017 №566 "Про утворення робочих груп зі сприяння формування госпітальних рад госпітальних округів області", відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію заступника головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні Коваль Л.П., головного лікаря Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й., головного лікаря Колківської районної лікарні Янчика О.В. взяти до відома.

 

2. Рекомендувати керівникам районних закладів охорони здоров’я                           (Сидорук Л.Й., Бегаль О.П., Янчик О.В.) детально вивчити та проаналізувати положення нормативно-правових актів, що стосуються реформування системи охорони здоров’я, а також  реорганізації закладів охорони здоров’я в районі, а також  до кінця 2017 року подати у виконавчий апарат районної ради пропозиції, рекомендації, відповідний проект рішення районної ради із визначеними заходами, які необхідно провести в районі щодо формування госпітальної ради госпітального округу.

 

 

Секретар комісії                                                             Н.В.Прокопчук       

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18.12.2017 № 16/3                                                                                      

 

Про виконання Комплексної програми

профілактики захворюваності населення

району на вірусний гепатит А на 2012-2017 роки,

затвердженої рішенням районної ради від  27.10.2011 №10/13

 

Заслухавши інформацію завідувача відділення організації епідеміологічних досліджень Маневицького міжрайонного відділу ДУ "Волинський ОЛЦ МОЗ України" Оніщук О.В. про виконання Комплексної програми профілактики захворюваності населення району на вірусний гепатит А на 2012-2017 роки,  відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” постійна комісія

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію завідувача відділення організації епідеміологічних досліджень Маневицького міжрайонного відділу ДУ "Волинський ОЛЦ МОЗ України" Оніщук О.В. взяти до відома. Відмітити, що виконавцями в межах наданих повноважень та наявного фінансування вжито заходів для реалізації передбачених Програмою завдань і заходів.

2. Рекомендувати:

2.1. Маневицькому міжрайонному відділу ДУ "Волинський ОЛЦ МОЗ України" (Шуляр Н.Й.)  постійно проводити цілеспрямовану санітарно-освітню роботу, направлену на профілактику інфекційних захворювань, в тому числі і вірусного гепатиту А;

2.2. комунальним господарствам району (Ковальський Л.В., Мельник М.Г.,  Швець О.В., Ковальчук С.І.) постійно здійснювати відомчий лабораторний контроль води питної, проводити весняно-осінню профілактичну дезінфекцію джерел водопостачання, своєчасний ремонт і заміну водопровідних мереж з подальшою дезінфекцією та контрольним лабораторним дослідженням води;

2.3. відділу освіти райдержадміністрації (Книщ В.Л.) щорічно до початку навчального року забезпечувати проведення лабораторного контролю питної води в навчальних закладах району;

2.4. районній раді Комплексну програму профілактики захворюваності населення району на вірусний гепатит А на 2012-2017 роки, затверджену рішенням районної ради  від  27.10.2011 №10/13, зняти з контролю по завершенню її дії.

 

Секретар комісії                                                             Н.В.Прокопчук

      

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18.12.2017 № 16/4                                                                                      

 

 

Про виконання Програми забезпечення

безпеки та охорони життя людей на водних

об’єктах району на 2013-2017 роки, затвердженої

рішенням районної ради від 26.09.2013 №27/8

 

Заслухавши інформацію завідувача сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Рудися Ф.С. про виконання Програми забезпечення безпеки та охорони життя людей на водних об’єктах району на 2013-2017 роки,  відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію завідувача сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Рудися Ф.С. взяти до відома. Відмітити, що виконавцями в межах наданих повноважень та наявного фінансування вжито заходів для реалізації передбачених Програмою завдань і заходів.

 

2. Рекомендувати районній раді Програму забезпечення безпеки та охорони життя людей на водних об’єктах району на 2013-2017 роки, затверджену рішенням районної ради від 26.09.2013 №27/8, зняти з контролю по завершенню її дії.

 

 

 

Секретар комісії                                                             Н.В.Прокопчук       

 


 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18.12.2017 № 16/5                                                                                      

 

 

Про виконання Програми зайнятості

населення Маневицького  району

до 2017  року, затвердженої рішенням

районної ради від 25.07.2013 №26/6

 

 

Заслухавши інформацію заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Болди Н.Д., заступника директора районного центру зайнятості Столяра С.Є. про виконання Програми зайнятості населення Маневицького району до 2017  року,  відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Болди Н.Д., заступника директора районного центру зайнятості Столяра С.Є. взяти до відома. Відмітити, що виконавцями в межах наданих повноважень та наявного фінансування вжито заходів для реалізації передбачених Програмою завдань і заходів.

 

2. Рекомендувати районній раді Програму зайнятості населення Маневицького району до 2017  року, затверджену рішенням районної ради від 25.07.2013 №26/6, зняти з контролю по завершенню її дії.

 

 

 

Секретар комісії                                                             Н.В.Прокопчук