ПРОТОКОЛ №17

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №17

засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

 

від 12 грудня 2017 року

 

Склад комісії  5 депутатів.

 

Присутні 3 депутати: Базарнова  Аліна Володимирівна, Туревич Олександр Іванович, Шкода Олександр Сергійович.

 

Запрошені:

 

Бичкова Олена Петрівна

 

завідуючий відділом соціальних проблем Маневицької районної громадсько-політичної газети "Нова доба"

 

В роботі засідання постійної комісії бере участь начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідун І.М.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Про погодження кандидатури на посаду виконуючого обов’язки редактора Маневицької районної громадсько-політичної газети "Нова доба".

Інформує: Бідун І.М. – начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради.

 

1. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідуна І.М. "Про погодження кандидатури на посаду виконуючого обов’язки редактора Маневицької районної громадсько-політичної газети "Нова доба".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради                      Базарнова А.В., Туревич О.І.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 3 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №17/1 (додається).

 

Голова комісії

А.В. Базарнова

 

 

Секретар комісії

О.С. Шкода

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 12.12.2017 №17/1                                                                            

 

Про погодження кандидатури на посаду виконуючого

обов’язки редактора Маневицької районної

громадсько-політичної газети "Нова доба"

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 2 рішення районної ради від 09.12.2016 №14/23 "Про окремі питання призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл і селищ району", Розділу V Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, Статуту Маневицької районної громадсько-політичної газети "Нова доба", затвердженого рішенням районної ради від 18.04.2003 № 7/12, розглянувши клопотання трудового колективу  Маневицької районної громадсько-політичної газети "Нова доба" від 12 грудня 2017 року, заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідуна І.М., постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідуна І.М. "Про погодження кандидатури на посаду виконуючого обов’язки редактора Маневицької районної громадсько-політичної газети "Нова доба" взяти до відома.

 

2. Погодити кандидатуру Бичкової Олени Петрівни, запропоновану трудовим колетивом Маневицької районної громадсько-політичної газети "Нова доба" на посаду виконуючого обов’язки редактора Маневицької районної громадсько-політичної газети "Нова доба".

 

3. Рекомендувати голові районної ради Мельнику А.М. виконання обов’язків редактора Маневицької районної громадсько-політичної газети "Нова доба" покласти на Бичкову Олену Петрівну.

 

 

Голова комісії                                                                                     А.В.Базарнова