ПРОТОКОЛ №23

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №23

 

засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

від 05 вересня 2018 року

 

Склад комісії  5 депутатів.

 

Присутні 3 депутати:  Базарнова Аліна Володимирівна

Снітко В’ячеслав Миколайович

Туревич Олександр Іванович

 

Запрошені:

 

Дуднік Марта Максимівна

прокурор Маневицької місцевої прокуратури

 

Близнюк Анатолій Леонович

начальник Маневицького ВП ГУНП у Волинській області

 

Солованюк Олександр Григорович

начальник Маневицького районного сектору філії Державної установи "Центр пробації"

 

Москалець Володимир Володимирович

начальник юридичного відділу Маневицької районної державної адміністрації

 

Мацан Тамара Володимирівна

директор Маневицької районної друкарні

 

Бобік Тетяна В'ячеславівна

заступник голови Колківської селищної ради

 

Лотвин Ганна Оксентіївна

секретар Колківської селищної ради

 

В роботі засідання постійної комісії бере участь голова районної ради Мельник Анатолій Миколайович, радник з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування Мельничук Павло Павлович та начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідун Ігор Миколайович.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Про  проект  рішення  районної  ради  "Про  результати  діяльності

Маневицької місцевої прокуратури за перше півріччя 2018 року".

Інформує: Дуднік М.М. – прокурор Маневицької місцевої прокуратури.

 

2. Про проект рішення районної ради "Про стан оперативно-службової діяльності Маневицького відділення поліції Головного управління національної поліції України у Волинській області за перше півріччя 2018 року".

Інформує: Близнюк А.Л. – начальник Маневицького ВП ГУНП у Волинській області.

 

3. Про проект рішення районної ради "Про затвердження районної Програми впровадження пробації в Маневицькому районі на 2018-2020 роки".

Інформує: Солованюк О.Г. – начальник Маневицького районного сектору філії Державної установи "Центр пробації".

 

4.Про звіт директора Маневицької районної друкарні про фінансово господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна друкарні за 2017 рік.

Інформує: Мацан Т.В. – директор Маневицької районної друкарні.

 

5. Про проект рішення районної ради "Про внесення змін та доповнень до Програми профілактики правопорушень на території Маневицького району на 2016-2020 роки".

Інформує: Москалець В.В. – начальник юридичного відділу Маневицької районної державної адміністрації.

 

6. Про проект рішення районної ради "Про підтримку звернення Чернігівської районної ради до Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича щодо фінансових та матеріально-технічних проблем органів правопорядку".

Інформує: Базарнова А.В. – голова постійної комісії.

 

7. Про перспективи розвитку об’єднаної територіальної громади Колківської селищної ради (питання розглядатиметься безпосередньо з виїздом постійної комісії на місце).

Інформує: Бобік Т.В. – заступник голови Колківської селищної ради;

                   Лотвин Г.О. – секретар Колківської селищної ради.

 

8. Інше.

 

№ 1. С Л У Х А Л И: Інформацію прокурора Маневицької місцевої прокуратури Дуднік М.М. "Про проект рішення районної ради "Про результати діяльності Маневицької місцевої прокуратури за перше півріччя 2018 року".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради                      Базарнова А.В., Туревич О.І.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 3 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №23/1 (додається).

№ 2. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника Маневицького ВП ГУНП у Волинській області Близнюка А.Л. "Про проект рішення районної ради "Про стан оперативно-службової діяльності Маневицького відділення поліції Головного управління Національної поліції України у Волинській області за перше півріччя 2018 року".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради                      Базарнова А.В., Туревич О.І., Мельник А.М.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 3 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №23/2 (додається).

 

№ 3. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника Маневицького районного сектору філії Державної установи "Центр пробації" Солованюка О.Г. про проект рішення районної ради "Про затвердження районної Програми впровадження пробації в Маневицькому районі на 2018-2020 роки".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради                      Базарнова А.В., Туревич О.І., Мельник А.М. та начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідун І.М.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 3 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №23/3 (додається).

 

№ 4. С Л У Х А Л И: Інформацію директора Маневицької районної друкарні Мацан Т.В. "Про звіт  директора Маневицької районної друкарні про фінансово господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна друкарні за 2017 рік".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради                      Базарнова А.В., Туревич О.І., Мельник А.М.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 3 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №23/4 (додається).

 

№ 5. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника юридичного відділу Маневицької районної державної адміністрації Москальця В.В. про проект рішення районної ради "Про внесення змін та доповнень до Програми профілактики правопорушень на території Маневицького району на 2016-2020 роки".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Базарнова А.В., Туревич О.І., Снітко В.М. За результатами обговорення було прийнято рішення про перенесення розгляду вищезазначеного питання. Повернутися до розгляду цього питання на комісії після залучення ініціатора внесення змін до Програми – представника військової частини 1141 Національної гвардії України.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб перенести розгляд питання на чергове засідання постійної комісії:

"за" – 3 депутати (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Перенести розгляд питання.

 

№ 6. С Л У Х А Л И: Інформацію голови постійної комісії Базарнової А.В. "Про проект рішення районної ради "Про підтримку звернення Чернігівської районної ради до Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича щодо фінансових та матеріально-технічних проблем органів правопорядку".

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 3 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №23/5 (додається).

 

№ 7 С Л У Х А Л И: Заступника голови Колківської селищної ради Бобік Т.В. та секретаря Колківської селищної ради Лотвин Г.О. "Про перспективи розвитку об’єднаної територіальної громади Колківської селищної ради".

 

 В обговоренні питання взяли участь: всі присутні члени постійної комісії районної ради, начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідун І.М. та радник з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування Мельничук П.П.                      .

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії в цілому:

"за" – 3 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №23/6 (додається).

 

№ 8 С Л У Х А Л И: Начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідуна І.М., який проінформував усіх присутніх про виконання рекомендацій, викладених у рішенні постійної комісії від 03.11.2017 № 16/6, листа Ковельського міжрайонного відділу Управління Служби безпеки України у Волинській області про здійснення заходів з попередження можливих проявів терористичного та диверсійного характеру на стратегічно-важливих об’єктах агропромислового комплексу Волинської області, практичної реалізації заходів щодо вдосконалення методів та форм антитерористичної захищеності об’єктів кричної інфраструктури, дотримання вимог техногенної безпеки та цивільного захисту.

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Базарнова А.В., Туревич О.І.

 

В И Р І Ш И Л И: Інформацію начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідуна І.М. взяти до відома.

№ 9 С Л У Х А Л И: Начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідуна І.М., який проінформував усіх присутніх про виконання депутатської пропозиції, яка викладена в протоколі №20 від 26 березня 2018 року щодо затвердження графіка чергування пожежного автомобіля в осінньо-зимовий період на 2018-2019 роки для оперативного реагування на всі види надзвичайних ситуацій (пожеж) в селищі Маневичі.

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Базарнова А.В., Туревич О.І., Снітко В.М.

 

В И Р І Ш И Л И: Інформацію начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідуна І.М. взяти до відома.

 

 

 

Голова комісії

А.В. Базарнова

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 05.09.2018 №23/1                                                                                ПРОЕКТ

 

Про проект рішення районної ради

"Про результати діяльності Маневицької

місцевої прокуратури за перше півріччя

2018 року"

 

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію прокурора Маневицької місцевої прокуратури Дуднік М.М. "Про результати діяльності Маневицької місцевої прокуратури за перше півріччя 2018 року", постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію прокурора Маневицької місцевої прокуратури Дуднік М.М. "Про результати діяльності Маневицької місцевої прокуратури за перше півріччя 2018 року" взяти до відома.

 

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про результати діяльності Маневицької місцевої прокуратури за перше півріччя 2018 року".

 

3. Рекомендувати голові районної ради внести питання на розгляд чергової сесії.

 

 

 

Голова комісії                                                                                     А.В.Базарнова

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 05.09.2018 №23/2                                                                                ПРОЕКТ

 

Про проект рішення районної ради

"Про стан оперативно-службової діяльності

Маневицького відділення поліції Головного

управління Національної поліції України

у Волинській області за перше півріччя 2018 року"

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію начальника Маневицького ВП ГУНП у Волинській області Близнюка А.Л. "Про стан оперативно-службової діяльності Маневицького відділення поліції Головного управління Національної поліції України у Волинській області за перше півріччя 2018 року", постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію начальника Маневицького ВП ГУНП у Волинській області Близнюка А.Л. "Про стан оперативно-службової діяльності Маневицького відділення поліції Головного управління Національної поліції України у Волинській області за перше півріччя 2018 року" взяти до відома.

 

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про стан оперативно-службової діяльності Маневицького відділення поліції Головного управління Національної поліції України у Волинській області за перше півріччя 2018 року".

 

3. Рекомендувати голові районної ради внести питання на розгляд чергової сесії.

 

 

 

Голова комісії                                                                                     А.В.Базарнова

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 05.09.2018 № 23/3                                                                     ПРОЕКТ

 

Про проект рішення "Про затвердження

районної Програми впровадження пробації

в Маневицькому районі на 2018-2020 роки"

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію начальника Маневицького районного сектору філії Державної установи "Центр пробації" Солованюка О.Г., постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

                1. Погодити із запропонованим проектом рішення районної ради "Про затвердження районної Програми впровадження пробації в Маневицькому районі на 2018-2020 роки".

 

2. Рекомендувати голові районної ради внести питання на розгляд чергової сесії.

 

 

 

Голова комісії                                                                              А.В. Базарнова

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 05.09.2018 № 23/4                                                                                    ПРОЕКТ

 

Про звіт директора Маневицької районної

друкарні про фінансово господарську діяльність,

збереження та ефективність використання

майна друкарні за 2017 рік

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши подану інформацію директора Маневицької районної друкарні Мацан Т.В. від 17.04.2018 № 4, постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію директора Маневицької районної друкарні Мацан  Т.В. "Про звіт директора Маневицької районної друкарні про фінансово господарську діяльність, збереження та ефективність використання майна друкарні за 2016 рік" взяти до відома.

 

2. Рекомендувати директору Маневицької районної друкарні Мацан Т.В. забезпечити ефективність та прибутковість діяльності підприємства, використовувати за призначенням та зберігати належним чином закріплене за підприємством майно.

 

 

 

Голова комісії                                                                             А.В. Базарнова

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 05.09.2018 №23/5                                                                                ПРОЕКТ

 

Про проект рішення районної ради

"Про підтримку звернення Чернігівської

районної ради до Міністра внутрішніх

справ України Авакова Арсена Борисовича

щодо фінансових та матеріально-технічних

проблем органів правопорядку"

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії Базарнової А.В. "Про підтримку звернення Чернігівської районної ради до Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича щодо фінансових та матеріально-технічних проблем органів правопорядку", постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію голови постійної комісії Базарнової А.В. "Про підтримку звернення Чернігівської районної ради до Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича щодо фінансових та матеріально-технічних проблем органів правопорядку" взяти до відома.

 

2. Погодитись із запропонованим проектом рішення районної ради "Про підтримку звернення Чернігівської районної ради до Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича щодо фінансових та матеріально-технічних проблем органів правопорядку".

 

3. Рекомендувати голові районної ради внести питання на розгляд чергової сесії.

 

 

 

Голова комісії                                                                                     А.В.Базарнова

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 05.09.2018 № 23/6                                                                             ПРОЕКТ

 

Про перспективи розвитку

об’єднаної територіальної громади

Колківської селищної ради

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови Колківської селищної ради Бобік Т.В. та секретаря Колківської селищної ради Лотвин Г.О. "Про перспективи розвитку об’єднаної територіальної громади Колківської селищної ради", постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію заступника голови Колківської селищної ради  Бобік Т.В. та секретаря Колківської селищної ради Лотвин Г.О. "Про перспективи розвитку об’єднаної територіальної громади Колківської селищної ради"  взяти до відома.

 

2. Відмітити, що створення об’єднаної територіальної громади Колківської селищної ради позитивно сприйнято керівниками комунальних установ, підприємств та  організацій ОТГ.  Ефективна робота проводиться по виконанню бюджету селищної ради, реалізації програм соціально-економічного розвитку громади, та інших цільових програм, ремонту сільських установ, благоустрою населених пунктів. На належному рівні поставлено питання гуманітарного профілю, що в себе включає освітні, культурні і медичні  напрями.

 

 

 

Голова комісії