ПРОТОКОЛ №25

                                                                              

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ № 25

 

засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

 

від 19 жовтня 2018 року

 

Склад комісії  5 депутатів.

 

Присутні 3 депутати:  Туревич Олександр Іванович

                                     Зімич Сергій Дмитрович

                                      Снітко В’ячеслав Миколайович.

Запрошені:

 

Мацан Тамара Василівна

 

директор Маневицької районної друкарні

 

В роботі засідання постійної комісії бере участь голова районної ради Мельник Анатолій Миколайович, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Марчук Вікторія Василівна та начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідун Ігор Миколайович.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Про заяву директора Маневицької районної друкарні Мацан Т.В.

Інформує: Бідун І.М. – начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

                   Мацан Т.В. – директор Маневицької районної друкарні.

 

2. Про погодження кандидатури на посаду виконуючого обов’язки директора Маневицької районної друкарні.

Інформує: Бідун І.М. – начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради.

 

 

1. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідуна І.М. та директора Маневицької районної друкарні Мацан Т.В. "Про заяву директора Маневицької районної друкарні Мацан Т.В."

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Туревич О.І., Зімич С.Д., Мельник А.М., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії за основу та в цілому:

"за" – 3 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №25/1 (додається).

 

2. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідуна І.М. про погодження кандидатури на посаду виконуючого обов’язки директора Маневицької районної друкарні.

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Туревич О.І., Зімич С.Д., Снітко В.М.

 

За інформацією директора Маневицької районної друкарні Мацан Т.В. до кадрового резерву на посаду директора підприємства зараховано два кандидати:

  1. Марчук Лариса Василівна – оператор комп’ютерного набору Маневицької районної друкарні;
  2. Мацан Світлана Романівна – комірник.

 

Узагальнена пропозиція:

Погодити кандидатуру Марчук Лариси Василівни на посаду виконуючого обов’язки директора Маневицької районної друкарні та рекомендувати голові районної ради прийняти відповідне розпорядження про покладення виконання обов’язків директора Маневицької районної друкарні на Марчук Ларису Василівну.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення постійної комісії за основу та в цілому:

"за" – 3 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №25/2 (додається).

 

 

 

 

Заступник голови комісії

   О.І. Туревич

 

 

 

 

 


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 19.10.2018 № 25/1                                                                                  ПРОЕКТ

 

Про заяву директора Маневицької

районної друкарні Мацан Т.В.

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частини 2 рішення районної ради від 09.12.2016 №14/23 "Про окремі питання призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл і селищ району", Розділу V Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, розглянувши заяву директора Маневицької районної друкарні від 19 жовтня 2018 року, заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідуна І.М. та директора Маневицької районної друкарні Мацан Т.В., постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідуна І.М. та директора Маневицької районної друкарні Мацан Т.В. "Про заяву директора Маневицької районної друкарні Мацан Т.В." взяти до відома.

 

2. Рекомендувати голові районної ради прийняти відповідне розпорядження про припинення трудових відносин з директором Маневицької районної ради Мацан Т.В. у зв’язку із закінченням терміну дії контракту.

 

 

 

Заступник голови комісії                                                                   О.І.Туревич


МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 19.10.2018 № 25/2                                                                                  ПРОЕКТ

 

Про погодження кандидатури на посаду

виконуючого обов’язки директора

Маневицької районної друкарні

 

Відповідно до статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частини 2 рішення районної ради від 09.12.2016 №14/23 "Про окремі питання призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл і селищ району", пункту 2.7. Розділу ІІ Призначення на посаду, порядок укладення контракту, Розділу V Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, розпорядження голови районної ради від 28.12.2017 № 26-рос "Про резерв кадрів на 2018 рік", заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідуна І.М., постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідуна І.М. "Про погодження кандидатури на посаду виконуючого обов’язки директора Маневицької районної друкарні" взяти до відома.

 

2. Погодити кандидатуру Марчук Лариси Василівни на посаду виконуючого обов’язки директора Маневицької районної друкарні.

 

3. Рекомендувати голові районної ради виконання обов’язків директора Маневицької районної друкарні покласти на Марчук Лариси Василівни.

 

 

 

Заступник голови комісії                                                                   О.І.Туревич