ПРОТОКОЛ №61

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

ПРОТОКОЛ №61

засідання постійної комісії Маневицької районної ради

з питань бюджету, фінансів,  використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району

 

від  19  березня  2020 року

Склад комісії: 9 депутатів

Присутні: 8 депутатів:

Голова комісії – Наумчук О.В.

Заступник голови комісії – Давидюк М.С.

Секретар комісії – Дарієвська Н.М.

Члени комісії  – Веремчук Л.В., Киричик М.П., Линдюк А.О., Мурашко О.В., Неродик А.С.

 

Запрошені:

Члени президії районної ради

Синюк Василь Федорович – начальник управління фінансів райдержадміністрації

Бегаль Олег Петрович – директор комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня"

Янчик Олександр Віталійович – директор комунального підприємства "Колківська районна лікарня"

Самчук Тетяна Миколаївна – головний лікар комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

Бас Григорій Павлович – директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації

Козак Руслан Володимирович – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

В роботі засідання постійної комісії беруть участь голова районної ради Мельник Анатолій Миколайович, заступник голови районної ради Дерлюк Ігор Васильович  та перший заступник голови районної державної адміністрації Бурак Андрій Ігорович.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Про звернення до районної ради щодо виділення коштів.

Інформує: Синюк В.Ф. – начальник управління фінансів райдержадміністрації

 

2. Про проєкт рішення районної ради "Про внесення змін до рішення районної ради від 24.01.2020 №48/2 "Про районний бюджет на 2020 рік".

Інформує: Синюк В.Ф. – начальник управління фінансів райдержадміністрації

        

3. Про звернення відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації від 18.03.2020 №124/01-16/2-20 щодо надання згоди на проведення реконструкції та капітального ремонту об’єктів закладів загальної середньої освіти Маневицького району.              

Інформує: Линдюк А.О. – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації

 

1.  С Л У Х А Л И: Інформацію  голови   постійної   комісії   Наумчук О.В.,  яка

запропонувала для розгляду на засіданні постійної комісії  питання:        

  • про звернення до районної ради щодо виділення коштів;

          - про проєкт рішення районної ради "Про внесення змін до рішення районної ради від 24.01.2020 №48/2 "Про районний бюджет на 2020 рік".

 

Г О Л О С У В А Л И:   за те, щоб озвучені головою постійної комісії питання розглянути:

                           "за" – 8 депутатів.

 

Депутат районної ради Линдюк А.О.:

Пропозиція: Повернутись до розгляду порядку денного засідання постійної комісії  та додатково внести і розглянути  питання «Про звернення відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації від 18.03.2020 №124/01-16/2-20 щодо надання згоди на проведення реконструкції та капітального ремонту об’єктів закладів загальної середньої освіти Маневицького району».          

                   

Г О Л О С У В А Л И:   за пропозицію про те, що б повернутися до порядку денного засідання постійної комісії:

                           "за" – 8 депутатів.

 

Г О Л О С У В А Л И:    за пропозицію депутата районної ради Линдюка А.О.:

"за" – 5 депутатів;

"проти" – 1 депутат;      

"утрималось" – 2 депутати;

пропозиція  підтримана.

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Веремчук Л.В., Линдюк А.О., Мурашко О.В., Давидюк М.С., Зінчук П.Р., Базарнова А.В., Дарієвська Н.М.,  заступник голови районної ради  Дерлюк І.В. та  перший заступник голови районної державної адміністрації Бурак А.І.

 

Г О Л О С У В А Л И:   за пропозицію про те,  щоб  додатково включити до порядку денного і розглянути на засіданні постійної комісії питання «Про звернення відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації від 18.03.2020 №124/01-16/2-20 щодо надання згоди на проведення реконструкції та капітального ремонту об’єктів закладів загальної середньої освіти Маневицького району»:

"за" –  7 депутатів;

                          "проти" – 0;      

"утрималось" – 1 депутат.

пропозиція  підтримана.

 

2. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Синюка В.Ф. про звернення до районної ради щодо виділення коштів.

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати  районної ради  Линдюк А.О., Зінчук П.Р., Веремчук Л.В., Базарнова А.В., Давидюк М.С., голова районної ради Мельник А.М. та  директор комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня"  Бегаль О.П.

 

В И Р І Ш И Л И:

Рекомендувати районній державній адміністрації при формуванні проєкту змін до районного бюджету на 2020 рік передбачити виділення коштів:

- КП "Маневицька центральна районна лікарня"  2 700 000 грн., в тому числі: на  заходи   з   лікування   хворих  на   цукровий   та  нецукровий   діабет 266 000 грн., з них: за рахунок залишку медичної субвенції на початок року на суму 14 773,96 грн., на придбання лікувальної суміші дітям, хворим на фенілкетонурію на суму 100 000 грн., на оплату послуг за бактеріологічні дослідження на суму 30 000 грн., на  придбання виробів медичного призначення і витратних матеріалів у зв’язку із поширенням вірусу COVID-19  400 000 грн., на придбання медичних виробів та обладнання, принтерів, програми  "МедЕйр" по Програмі медичних гарантій 185 000 грн., ремонт з переведенням на цифрову технологію флюорографа 600 000 грн., придбання медичного обладнання на суму 1 119 000 грн.;

- КП "Колківська районна лікарня" 200 000 грн. на придбання медикаментів,  в тому числі пільговим  категоріям громадян, та на  заходи з попередження виникнення  гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом COVID-19;

- КП "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги"  1 000 000 грн. на заходи  з попередження виникнення  гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом COVID-19.

 

У зв’язку з відсутністю коштів не передбачати в районному бюджеті на 2020 рік кошти по решті бюджетних запитах та клопотаннях. Рекомендувати районній державній адміністрації при формуванні проекту змін до районного бюджету на 2020 рік переглянути повторно звернення щодо виділення коштів.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проєкт рішення постійної комісії в цілому:

 

"за" –  8 депутатів;

                          "проти" – 0;      

"утрималось" – 0.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №61/1 (додається).

 

3. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Синюка В.Ф. про проєкт рішення районної ради "Про внесення змін до рішення районної ради від 24.01.2020 №48/2 "Про районний бюджет на 2020 рік".

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати  районної ради  Линдюк А.О., Зінчук П.Р., Веремчук Л.В., Базарнова А.В., Давидюк М.С., голова районної ради Мельник А.М. та  директор комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня"  Бегаль О.П.

 

Г О Л О С У В А Л И:   прийняти  проєкт рішення постійної комісії з урахуванням запропонованих пропозицій, а саме  в проєкті змін до районного бюджету на 2020 рік передбачити виділення коштів:

 

- КП "Маневицька центральна районна лікарня"  2 700 000 грн., в тому числі: на заходи   з   лікування   хворих   на   цукровий   та   нецукровий  діабет 266 000 грн., з них: за рахунок залишку медичної субвенції на початок року на суму 14 773,96 грн., на придбання лікувальної суміші дітям, хворим на фенілкетонурію на суму 100 000 грн., на оплату послуг за бактеріологічні дослідження на суму 30 000 грн., на  придбання виробів медичного призначення і витратних матеріалів у зв’язку із поширенням вірусу COVID-19  400 000 грн., на придбання медичних виробів та обладнання, принтерів, програми  "МедЕйр" по Програмі медичних гарантій 185 000 грн., ремонт з переведенням на цифрову технологію флюорографа 600 000 грн., придбання медичного обладнання на суму 1 119 000 грн.;

- КП "Колківська районна лікарня" 200 000 грн. на придбання медикаментів,  в тому числі пільговим  категоріям громадян, та на  заходи з попередження виникнення  гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом COVID-19;

- КП "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги"  1 000 000 грн. на заходи  з попередження виникнення  гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом COVID-19;

- на Програму фінансового забезпечення реалізації Маневицькою районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2019-2020 роки у сумі 110 000 грн., в тому числі: районній державній адміністрації у сумі 70 000 грн., управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації у сумі 20 000 грн., управлінню фінансів райдержадміністрації у сумі 20 000 грн.;

- районній державній адміністрації: на  Програму сприяння та забезпечення належних умов надання адміністративних послуг у Маневицькому районі на 2019-2020 роки у сумі  100 000 грн.;

- управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації збільшуються бюджетні  призначення на поточні видатки  територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) на суму                          50 000 грн.,  в тому числі на заходи з попередження виникнення  гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом COVID-19 серед працівників та підопічних територіального центру 23 000 грн., медикаменти 5 000 грн.,  ремонт автомобіля та 22 000 грн.

Решта коштів вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету пропонується спрямувати до резервного фонду районного бюджету для здійснення заходів із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та інших непередбачених видатків.

Залишок коштів спеціального фонду, що надійшов до районного бюджету у 2019 році як грант від Європейського Союзу у сумі 842 405,36 грн., спрямувати районній державній адміністрації на реалізацію проекту "Дороги, що з’єднують польські та українські кордони" в рамкам Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 роки.

Залишок повернутих  кредитів від індивідуальних сільських забудовників по спеціальному фонду районного бюджету  на початок року у сумі  27 000 грн. спрямувати районній державній адміністрації  для надання кредитів, крім цього,  на обслуговування зазначених кредитів спрямувати 2700 грн. із загального фонду бюджету.

Відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації збільшити бюджетні призначення :

- за рахунок залишку субвенції  з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у сумі 186 831,89 грн.  на  придбання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку для осіб з особливими освітніми потребами  для ресурсних кімнат загальноосвітніх шкіл (видатки розвитку).

        - за рахунок залишку освітньої субвенції, наданої з обласного бюджету у 2019 році на забезпечення належних санітарно-гігієнічнимх умов у приміщеннях закладів загальної середньої освіти (видатки розвитку) на суму 293 405,29 грн., в тому числі: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Черськ – філії Опорного закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Троянівка" 112 476,41 грн., загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Тельчі на суму 23 506,08 грн. та загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Лісове 157 422,80 грн.

 

"за" –  6 депутатів;

                          "проти" – 0;      

"утрималось" – 0.

"не голосували" – 2 депутати.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №61/2 (додається).

 

4. С Л У Х А Л И: Інформацію начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Линдюка А.О. про звернення відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації від 18.03.2020 №124/01-16/2-20 щодо надання згоди на проведення реконструкції та капітального ремонту об’єктів закладів загальної середньої освіти Маневицького району.            

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати  районної ради  Мурашко О.В., Давидюк М.С., Базарнова А.В., Веремчук Л.В., Дарієвська Н.М., Зінчук П.Р., голова  районної  ради  Мельник А. М., заступник  голови  районної  ради  Дерлюк І. В. та перший  заступник  голови районної державної адміністрації Бурак А. І.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.:

Пропозиція: Повернути документи на  доопрацювання відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації.

                   

Г О Л О С У В А Л И:    за пропозицію депутата районної ради Веремчук Л.В.:

"за" – 8 депутатів;

"проти" – 0;      

"утрималось" – 0;

пропозиція  підтримана.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проєкт рішення постійної комісії в цілому:

 

"за" –  8 депутатів;

                          "проти" – 0;       

"утрималось" – 0.

 

В И Р І Ш И Л И:   Прийняти  рішення  №61/3 (додається).

 

 

 

 

 

Голова комісії                                                                     О.В.Наумчук

 

Секретар комісії                                                                 Н.М.Дарієвська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів,  використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  19.03.2020 №61/1                                                                        

 

Про звернення до районної ради

щодо виділення коштів

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління фінансів районної державної адміністрації Синюка В.Ф. "Про звернення до районної ради щодо виділення коштів", враховуючи пропозиції управління фінансів районної державної адміністрації, зважаючи на спроможність районного бюджету, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію начальника управління фінансів районної державної адміністрації Синюка В.Ф. "Про звернення до районної ради щодо виділення коштів" взяти до відома.

 

2. Рекомендувати районній державній адміністрації при формуванні проєкту змін до районного бюджету на 2020 рік:

 

2.1. передбачити виділення коштів: 

- КП "Маневицька центральна районна лікарня"  2 700 000 грн., в тому числі: на  заходи   з   лікування   хворих  на   цукровий   та  нецукровий   діабет 266 000 грн., з них: за рахунок залишку медичної субвенції на початок року на суму 14 773,96 грн., на придбання лікувальної суміші дітям, хворим на фенілкетонурію на суму 100 000 грн., на оплату послуг за бактеріологічні дослідження на суму 30 000 грн., на  придбання виробів медичного призначення і витратних матеріалів у зв’язку із поширенням вірусу COVID-19  400 000 грн., на придбання медичних виробів та обладнання, принтерів, програми  "МедЕйр" по Програмі медичних гарантій 185 000 грн., ремонт з переведенням на цифрову технологію флюорографа 600 000 грн., придбання медичного обладнання на суму 1 119 000 грн.;

- КП "Колківська районна лікарня" 200 000 грн. на придбання медикаментів,  в тому числі пільговим  категоріям громадян, та на  заходи з попередження виникнення  гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом COVID-19;

- КП "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги"  1 000 000 грн. на заходи  з попередження виникнення  гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом COVID-19;

 

2.2. у зв’язку з відсутністю коштів не передбачати в районному бюджеті на 2020 рік кошти по решті бюджетних запитах та клопотаннях.

 

3. Рекомендувати районній державній адміністрації при формуванні проекту змін до районного бюджету на 2020 рік переглянути повторно звернення щодо виділення коштів.

 

 

 

 

Голова комісії                                                                                      О.В.Наумчук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів,  використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 19.03.2020 №61/2                                                                         

 

Про проєкт рішення районної ради

"Про внесення змін до рішення

районної ради від 24.01.2020 №48/2

"Про районний бюджет на 2020 рік"

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління фінансів районної державної адміністрації Синюка В.Ф. "Про проєкт рішення районної ради "Про внесення змін до рішення районної ради від 24.01.2020 №48/2 "Про районний бюджет на 2020 рік", відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника управління фінансів районної державної адміністрації Синюка В.Ф. "Про проєкт рішення районної ради "Про внесення змін до рішення районної ради від 24.01.2020 №48/2 "Про районний бюджет на 2020 рік" взяти до відома.

 

2. Погодитись із проєктом рішення районної ради з урахуванням запропонованих пропозицій, а саме  в проєкті змін до районного бюджету на 2020 рік передбачити виділення коштів:

- КП "Маневицька центральна районна лікарня"  2 700 000 грн., в тому числі: на заходи   з   лікування   хворих   на   цукровий   та   нецукровий  діабет 266 000 грн., з них: за рахунок залишку медичної субвенції на початок року на суму 14 773,96 грн., на придбання лікувальної суміші дітям, хворим на фенілкетонурію на суму 100 000 грн., на оплату послуг за бактеріологічні дослідження на суму 30 000 грн., на  придбання виробів медичного призначення і витратних матеріалів у зв’язку із поширенням вірусу COVID-19  400 000 грн., на придбання медичних виробів та обладнання, принтерів, програми  "МедЕйр" по Програмі медичних гарантій 185 000 грн., ремонт з переведенням на цифрову технологію флюорографа 600 000 грн., придбання медичного обладнання на суму 1 119 000 грн.;

- КП "Колківська районна лікарня" 200 000 грн. на придбання медикаментів,  в тому числі пільговим  категоріям громадян, та на  заходи з попередження виникнення  гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом COVID-19;

- КП "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги"  1 000 000 грн. на заходи  з попередження виникнення  гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом COVID-19;

- на Програму фінансового забезпечення реалізації Маневицькою районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2019-2020 роки у сумі 110 000 грн., в тому числі: районній державній адміністрації у сумі 70 000 грн., управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації у сумі 20 000 грн., управлінню фінансів райдержадміністрації у сумі 20 000 грн.;

- районній державній адміністрації: на  Програму сприяння та забезпечення належних умов надання адміністративних послуг у Маневицькому районі на 2019-2020 роки у сумі  100 000 грн.;

- управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації збільшуються бюджетні  призначення на поточні видатки  територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) на суму                          50 000 грн.,  в тому числі на заходи з попередження виникнення  гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом COVID-19 серед працівників та підопічних територіального центру 23 000 грн., медикаменти 5 000 грн.,  ремонт автомобіля та 22 000 грн.

Решта коштів вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету пропонується спрямувати до резервного фонду районного бюджету для здійснення заходів із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та інших непередбачених видатків.

Залишок коштів спеціального фонду, що надійшов до районного бюджету у 2019 році як грант від Європейського Союзу у сумі 842 405,36 грн., спрямувати районній державній адміністрації на реалізацію проекту "Дороги, що з’єднують польські та українські кордони" в рамкам Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 роки.

Залишок повернутих  кредитів від індивідуальних сільських забудовників по спеціальному фонду районного бюджету  на початок року у сумі  27 000 грн. спрямувати районній державній адміністрації  для надання кредитів, крім цього,  на обслуговування зазначених кредитів спрямувати 2700 грн. із загального фонду бюджету.

Відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації збільшити бюджетні призначення :

- за рахунок залишку субвенції  з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у сумі 186 831,89 грн.  на  придбання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку для осіб з особливими освітніми потребами  для ресурсних кімнат загальноосвітніх шкіл (видатки розвитку).

        - за рахунок залишку освітньої субвенції, наданої з обласного бюджету у 2019 році на забезпечення належних санітарно-гігієнічнимх умов у приміщеннях закладів загальної середньої освіти (видатки розвитку) на суму 293 405,29 грн., в тому числі: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Черськ – філії Опорного закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Троянівка" 112 476,41 грн., загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Тельчі на суму 23 506,08 грн. та загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Лісове 157 422,80 грн.

 

3. Рекомендувати:

3.1. голові районної ради  внести погоджений комісією проєкт рішення для розгляду на пленарне засідання районної ради;

3.2. районній раді затвердити запропоновані зміни до районного бюджету 2020 року.

 

 

 

Голова комісії                                                                          О.В.Наумчук     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

 

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів,  використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району

 

Р І Ш Е Н Н Я

від  19.03.2020 №61/3                                                                                                                       

Про звернення відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації від 18.03.2020 №124/01-16/2-20 щодо надання згоди на проведення реконструкції та капітального ремонту об’єктів закладів загальної середньої освіти Маневицького району

 

Заслухавши  та обговоривши інформацію начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Линдюка А.О. про звернення відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації від 18.03.2020 №124/01-16/2-20 щодо надання згоди на проведення реконструкції та капітального ремонту об’єктів закладів загальної середньої освіти Маневицького району, відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

 

в и р і  ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Линдюка А.О. взяти до відома.

 

2. Повернути документи на  доопрацювання відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації.

 

 

 

 

Голова комісії                                                                            О.В.Наумчук