Новини

Побороти пандемію коронавірусної інфекції можна тільки разом!

01.12.2020

      Щоб  боротися з якоюсь інфекцією - її треба вивчити. Є ціла наука “Епідеміологія”, основоположником якої, є Лев Громашевський  - епідеміолог, академік, заслужений науковець.

До Міжнародного дня людей з особливими потребами

01.12.2020

       Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з особливими потребами. Згідно з даними ООН, від 10 до 15 відсотків населення Землі, а це майже 1 мільярд осіб, мають  тією чи іншою мірою обмежені фізичні можливості, з них близько 3 мільйонів проживає в Україні.

      На обліку в органах Пенсійного фонду України в області перебуває 45839  одержувачів пенсії по інвалідності з середнім розміром пенсійної виплати  2545,30грн. 2314 волинян пересуваються на колісних кріслах.

21 листопада – ДЕНЬ ГІДНОСТІ та СВОБОДИ

20.11.2020
21 листопада – ДЕНЬ ГІДНОСТІ та СВОБОДИ

Шановні жителі району!

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

Увага! Позачергова сесія

17.11.2020
Увага! Позачергова сесія

19 листопада 2020 року о 11 годині в залі засідань районної ради відбудеться п'ятдесят сьома позачергова сесія районної ради сьомого скликання на розгляд якої внесені питання:

–  Про затвердження порядку денного п’ятдесят сьомої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Актуальні вакансії по Маневицькому району

16.11.2020
Актуальні  вакансії по Маневицькому району

Для перегляду ваканцій перейдіть в додаток, що знаходиться знизу

За додатковою інформацією звертатись до

 Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва району!

09.11.2020
Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва району!

Щиро вітаємо Вас з нагоди професійного свята.

Маневиччина широко відома своїми культурними традиціями, які рік від року міцніють, і в цьому величезна Ваша заслуга – людей яскравих, талановитих, захоплених творчим пошуком. Адже вміти створювати і зберігати прекрасне – це особливий дар, завдяки якому Ви робите цей світ кращим.

Органи Пенсійного фонду України пропонують скористатися зручними і доступними електронними сервісами для громадян та отримати послуги в електронній формі

02.11.2020
Органи Пенсійного фонду України пропонують скористатися зручними і доступними електронними сервісами для громадян та отримати послуги в електронній формі

Органи Пенсійного фонду України пропонують скористатися зручними і доступними електронними сервісами для громадян та отримати  послуги в електронній формі :

- реєстрацію користувачів електронних послуг на веб-порталі;

- доступ до розміщеної на веб-порталі інформації;

- доступ до інформації про стан відомостей про застраховану особу, пенсійних виплат;

- замовлення та отримання в електронному вигляді довідок або витягу з реєстру застрахованих осіб;

- замовлення послуги інформування за допомогою СМС-повідомлення;

Увага! Сесія районної ради

19.10.2020
Увага! Сесія районної ради

20 жовтня 2020 року о 10 годині в залі засідань районної ради відбудеться п'ятдесят шоста позачергова сесія районної ради сьомого скликання на розгляд якої внесені питання:

– Про стан сплати податків до районного та місцевого бюджетів району за перше півріччя 2020 року.

Відбулася зустріч з депутатом Верховної Ради Андрієм Парубієм

12.10.2020
Відбулася зустріч з депутатом Верховної Ради Андрієм Парубієм

11 жовтня в Маневичах відбулася зустріч керівництва районної ради з депутатом Верховної Ради України Андрієм Парубієм. В ході зустрічі обговорено проблемні питання району. Зокрема, найважливішим питанням для нас  є збереження Маневицького району, саме на цьому акцентував свою увагу голова районної ради Анатолій Мельник перед народним депутатом. В ході розмови передано Звернення депутатів Маневицької районної ради з відповідним пакетом документів щодо збереження Маневицького району.