Новини

Комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Маневицької районної ради Волинської області оголошується конкурс

10.08.2018

Комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Маневицької районної ради Волинської області оголошується конкурс на призначення педагогічних працівників: вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, вчителя-сурдопедагога, вчителя-тифлопедагога, вчителя-огігофренопедагога.(далі працівників ІРЦ).

Повне найменування – комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Маневицької районної ради Волинської області.

Юридична адреса Центру – вулиця 100-річчя Маневич, 59, смт. Маневичі, Маневицький район, Волинська область, 44601

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

09.08.2018

 

 

Правові підстави проведення конкурсу:

- стаття 16 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров’я";

- постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я";

У 2018-2019 роках Інститутом Політичної Освіти заплановано організувати низку навчальних заходів, присвячених питанням житлово-комунального господарства, бюджетних та земельних відносин, інтеграції жінок у політику.

07.08.2018

До участі у семінарах по ЖКГ, бюджетним та земельним відносинам запрошуються депутати місцевих рад. Пріоритетом у відборі буде представництво кандидата у відповідній постійній комісії своєї ради («земельній», «бюджетній» чи «ЖКГ»)!

 

На семінари «Жінки в політиці» свої анкети можуть подавати жінки-депутатки та жінки, які планують поєднати своє життя з політикою.

 

31 липня 2018 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Маневицької районної ради Волинської області.

03.08.2018

На засіданні комісії проведено іспит та співбесіди з 5 кандидатами на заміщення вакантних посад практичного психолога та вчителя лікувальної фізкультури комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Маневицької районної ради Волинської області.

За результатами конкурсу і підрахунками  середньоарифметичного балу  (за  іспит  та співбесіду) найбільшу  кількість балів отримали Приходько О.П. – 102 бали та  Савонік Н.В. – 99 балів.

 

Члени комісії вирішили визначити переможцями конкурсу:

Пропозиція громадської організації "ВІДКРИТИЙ СВІТ МОЛОДІ"

30.07.2018

На електронну адресу районної ради надійшла пропозиція громадської організації "ВІДКРИТИЙ СВІТ МОЛОДІ" щодо участі у міжнародному семінарі.

Координатор проекту Уляна  Котлярова проінформувала про те, що з 12 по 17 жовтня 2018 року в м. Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого і сімейного неблагополуччя" (програма додається).

Повідомлення про зміни в майновому стані як додатковий захід

26.07.2018

        Ефективна боротьба проти корупції в Україні потребує належного законодавчого забезпечення, формування дієвої системи державних органів та реалізації превентивних заходів запобігання корупції.

         Одним з ефективних способів запобіганням корупції в державній сфері є посилення заходів фінансового контролю осіб, уповноважених на виконання функцій держави або  місцевого самоврядування, та прирівняних осіб.

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

20.07.2018

Відповідно до статті 16 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров’я", Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу" (далі – Порядок), враховуючи рішення районної ради від 28.03.2018 № 29/12" Про реорганізацію комунального закладу Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" шляхом перетворення в комунальне підприємство "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" та від 11.07.2018 № 33/13 "Про затверджен

Виконання обов’язків головного лікаря комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" покладено на завідуючу Маневицькою амбулаторією загальної практики сімейної медицини

19.07.2018

16 липня 2018 року видано розпорядження голови районної ради №29-р, яким з 18 липня 2018 року покладено виконання обов’язків головного лікаря комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" на завідуючу Маневицькою амбулаторією загальної практики сімейної медицини Морозюк Віталію Іванівну на період до призначення за результатами проведеного конкурсу головного лікаря підприємства.

Про скликання тридцять третьої чергової сесії районної ради

09.07.2018

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 11 липня 2018 року скликається тридцять третя чергова сесія районної ради сьомого скликання, на розгляд якої буде внесено наступні питання:

 

  • Про стан дотримання чинного законодавства у сфері поводження з відходами у населених пунктах району;

 

  • Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної  ради від 16.01.2009 №22/4;