13 березня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

777.jpg

13 березня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи, на якому розглянуто ряд питань, що потребують обговорення та вирішення.

Депутатами спільно з представниками районних закладів охорони здоров’я Ленартович Л.П., Бегалем О.П., Янчиком О.В. проаналізовано та обговорено питання про стан вакцинації населення Маневицького району. За результатами обговорення депутати констатували той факт,  що наявний стан вакцинації населення району не в повній мірі забезпечує достатній рівень колективного імунітету. За інформацією КП "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" заклади первинної ланки на сьогодні повністю забезпечені вакциною, навіть для вакцинації декретованого дорослого населення. Тому для досягнення максимального колективного імунітету необхідно спільними зусиллями медиків, засобів масової інформації, громадськості використовувати усі форми інформаційної та санітарно-просвітницької роботи серед населення з метою заохочення до вакцинації громадян та поширення знань з питань імунопрофілактики.

Депутати заслухали інформацію директорів комунальних підприємств "Маневицька центральна районна лікарня", "Колківська районна лікарня" Бегаля О.П. і Янчика О.В. про проекти рішень районної ради щодо затвердження структур зазначених комунальних підприємств та погодили відповідні проекти рішень районної ради для розгляду і обговорення  на пленарному засіданні.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козак Р.В. поінформував присутніх про хід виконання Програми впровадження та розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в сфері соціального захисту населення Маневицького району на період 2018-2021 років, а також обґрунтував необхідність внесення змін  і доповнень до Програми соціального захисту населення Маневицького району на 2019-2023 роки та  Порядку використання коштів, виділених для реалізації цієї Програми.

Депутатами схвалено плани роботи постійної комісії і ради на перше півріччя 2019 року, а також рекомендовано до розгляду на пленарному засіданні для підтримки депутатами Маневицької районної ради звернення депутатського корпусу Скадовської  районної   ради Херсонської  області  щодо  перспективи організації  надання  первинної  медичної допомоги  мешканцям  малочисельних  сіл у  зв’язку  з  проведенням  медичної  реформи.

За результатами розгляду і обговорення з усіх питань порядку денного засідання прийнято відповідні рішення постійної комісії.