7 вересня відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи.

dsc_0178.jpg

Зокрема, було обговорено питання  організації роботи стоматологічної служби у Маневицькій центральній та Колківській районних лікарнях. Заступник начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації Болда Н. Д. поінформувала присутніх про хід виконання Програми "Районний план дій із виконання Конвенції ООН про права інвалідів та соціального захисту інвалідів у Маневицькому районі на 2013-2020 роки".

Більш детально обговорено проекти рішень районної ради:

- "Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації по наданню соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання та в умовах стаціонарного перебування".

- "Про Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області щодо покращення умов соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає в зонах спостереження".

- "Про підтримку Звернення депутатів Кам’янської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету  Міністрів  України, Міністерства фінансів України щодо врегулювання питання фінансування соціальної інфраструктури району".

В результаті обговорення  піднятих питань депутатами прийнято відповідні рішення.