Із сесії районної ради

t_1_4d3cd33ab5a509d533d1dbbeaa290abb_xl.jpg

28 березня 2018 року відбулася двадцять дев’ята сесія районної ради.
Перед початком  засідання голова районної ради Анатолій Мельник та голова райдержадміністрації Андрій Линдюк нагородили переможців спартакіади з видів спорту серед сільських і селищних рад. І місце зайняла Цмінівська сільська рада (премія 20 тис грн), ІІ місце - Старочорторийська сільрада (15 тис грн), ІІІ місце - Куклинська сільрада (10 тис грн).

 Традиційно на початку пленарного засідання головуючим було надано слово депутатам для оголошення своїх запитів. Свої запити озвучили Людмила Веремчук, Сергій Зімич. Депутати Маневицької районної ради підтримали депутатський запит Миколи Давидюка про використання революційного червоно-чорного прапора ОУН поряд з Державним Прапором України на території Маневицького району на адміністративних будівлях у дні, пов’язані з визначними подіями національно-визвольної боротьби українського народу.

Потім було затверджено порядок денний, питання якого було попередньо опрацьовано на засіданнях постійних комісій районної ради.

Відповідно до цього першими депутати заслухали звіт голови районної ради Анатолія Мельника про свою діяльність  за 2017 рік та звіт голови районної державної адміністрації Андрія Линдюка по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень за 2017 рік.

Далі народні обранці обговорили питання: „Про внесення доповнень до Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2016-2020 роки, Порядку надання та використання коштів районного бюджету в 2017-2020 роках на її реалізацію”, „Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаватимуться КП ,,Маневицький райсількомунгосп”, „Про вихід Маневицької районної ради зі складу співзасновників та ліквідацію комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях" Володимирецької районної ради Рівненськоїобласті, Маневицької районної ради Волинської області та Кузнецовської міської ради Рівненської області”, „Про Програму економічного і соціального розвитку Маневицького району на 2018 рік”, „Про реорганізацію комунального закладу „Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги” шляхом перетворення в комунальне підприємство „Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги” тощо.