Із сесії районної ради!

19 жовтня відбулася тридцять п’ята позачергова сесія районної ради, на якій розглядались важливі питання району. На початку пленарного засідання голова ради Анатолій Мельник надав слово депутатам для озвучення своїх запитів. Депутат Микола Давидюк звернувся до голови районної державної адміністрації Андрія Линдюка із запитом щодо сприяння у вирішенні проблеми укомплектування школи села Гораймівка кочегарами. Як виявилось, безробітні жителі району  відмовляються працевлаштовуватись при наявності робочих місць. Багато громадян оформляються доглядачами за людьми похилого віку аби мати умовну трудову зайнятість з метою подальшого оформлення соціальної допомоги (як малозабезпечені сім’ї). В свою чергу, з депутатським запитом до народного депутата Ірини Констанкевич звернувся депутат Андрій Линдюк щодо врегулювання питання таких соціальних виплат в частині грошової компенсації для осіб, які доглядають за людьми, що досягли вісімдесятирічного віку, а саме: законодавчо визначити надання такої допомоги на безоплатній основі.

На порядку денному депутати розглянули питання ліквідації школи в селі Гута-Лісівська, оскільки діти навчаються в загальноосвітній школі I-III ступенів села Будки. В подальшому на прохання батьків на базі школи планується створення дошкільного закладу.

Також депутати прийняли рішення щодо передачі автобуса з балансу відділу культури на баланс територіального центру соціального обслуговування і реорганізації комунальних закладів Маневицької центральної та Колківської районних лікарень шляхом перетворення їх в комунальні підприємства.

Після детального обговорення затверджено Програму розвитку первинної медико-санітарної  допомоги на засадах  сімейної медицини Маневицького   району  2018-2020 роки з урахуванням пропозицій постійних комісій районної ради.