На Маневиччині урочисто відзначили День медичного працівника

У третю неділю червня Україна відзначатиме День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини. Отож,  15 червня у приміщенні Маневицької центральної районної лікарні панувала святкова атмосфера. Представників найгуманнішої професії прийшли привітати голова районної ради Анатолій Мельник та  голова районної державної адміністрації Андрій Линдюк.

Керівники району висловили найщиріші слова вдячності дружній медичній родині району. Адже, праця медичного працівника завжди була і залишається затребуваною і благородною. Від кваліфікації та професіоналізму працівників найгуманнішої у світі професії залежить здоров’я людей. У медицині немає випадкових співробітників,  тому що саме тут працюють чуйні та турботливі люди, які вдень і вночі рятують людські життя.

Потому очільники району нагородили Почесними грамотами районної ради та Подяками голови райдержадміністрації найкращих медичних працівників за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

А працівники районного будинку культури підготували з нагоди свята концерт.