Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку змін в генеральний план с.Рудка Маневицького району Волинської області

1.Повна назва документа державного планування:

Проект змін в генеральний план с.Рудка Маневицького району Волинської області.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Будківська сільська рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

3.1.Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та її оприлюднення:

Публікація заяви в газетах: «Нова доба» від 22 серпня 2019 року та «Цікава газета на вихідні» від 22 серпня 2019 року.

3.2. Дата подання повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку:

Публікація заяви в газетах: «Нова доба» від 09.07.2020 року та «Цікава газета на вихідні» від 09.07.2020 року та на офіційному веб – сайті Маневицької районної ради за адресою:  manevrada@ukrpost.ua.

3.3.Способи участі громадськості:

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження і пропозиції до проекту державного планування та звіту про СЕО.

Зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про СЕО подавати до Будківської сільської ради за адресою: вул.Центральна, 7, с.Будки, Маневицький район, Волинська область або у електронному вигляді на адресу: budky.sr@qmail.com.

3.4.Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання заплановані на 09.08.2020 року о 10:00 в приміщенні Будківської сільської ради за адресою: вул.Центральна, 7, с.Будки, Маневицького району Волинської області.

3.5. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, де можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Будківська сільська рада за адресою: вул. Центральна, 7, с.Будки Маневицького району Волинської області.

3.6. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – Будківська сільська рада на адресу: вул.Центральна, 7 с.Будки, Маневицького району, Волинської області. Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів та триває з 09 липня 2020року по 09 серпня 2020 року.

3.7. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Будківська сільська рада за адресою: вул.Центральна, 7, с.Будки, Маневицького району, Волинської області.