Про необхідність подачі електронних декларацій у 2020 році!

images.jpg

Увага!!! Маневицька районна рада нагадує про наближення терміну подачі електронних декларацій посадовими особами органів місцевого самоврядування та прирівняними особами, депутатами Маневицької районної ради сьомого скликання про необхідність отримання (поновлення) електронного цифрового підпису для їх заповнення.

Особи, зазначені у статті 45 Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII "Про запобігання корупції", зобов’язані щорічно до 01 квітня подавати шляхом заповнення електронної декларації на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Виходячи з вищевикладеного, Вам необхідно провести відповідну роботу та здійснити заходи щодо отримання (поновлення) до 01 січня 2020 року електронного цифрового підпису для подання електронної декларації у 2020 році за звітний період шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

З метою полегшення заповнення декларацій розроблено відео, де подано детальні роз’яснення, з яким можна ознайомитися за посиланням ( режим доступу: https://nazk.gov.ua/uk/departament-perevirky-deklaratsij-ta-monitoryngu-sposobu-zhyttya/metodychni-rekomendatsiyi-sub-yektam-deklaruvannya/ )