Про скликання тридцять восьмої чергової сесії районної ради сьомого скликання

images.jpg

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 21 грудня 2018 року скликається тридцять восьма чергова сесія районної ради сьомого скликання, на розгляд якої будуть внесені наступні питання:

– Про вихід зі складу співзасновників та припинення діяльності шляхом ліквідації комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях" Володимирецької районної ради Рівненської області, Маневицької районної ради Волинської області та Кузнецовської міської ради Рівненської області".

– Про Програму економічної підтримки Маневицької районної редакції

проводового радіомовлення на 2019 рік.

– Про Програму висвітлення діяльності органів  державної  влади  і  органів місцевого самоврядування у Маневицькому районі на 2019-2021 роки.

– Про затвердження Статуту, передавального акта та призначення головного лікаря комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня".

– Про затвердження Статуту, передавального акта та призначення головного лікаря комунального підприємства "Колківська районна лікарня".

– Про зміну розміру статутного капіталу комунального підприємства "Маневицький райсількомунгосп".

– Про  надання дозволу Маневицькій центральній районній лікарні на списання основних засобів.

– Про надання дозволу відділу культури районної державної адміністрації

на списання книжкового фонду.

– Про районну програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2019-2021 роки.

– Про районний бюджет на 2019 рік.

– Про звільнення Савчук Т.В. з посади директора Маневицького комунального госпрозрахункового проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства.

На сесію запрошуються голова райдержадміністрації, окремі начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації (розпорядники бюджетних коштів), сільські, селищні голови, керівники окремих підприємств, установ, організацій району, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

 

Початок пленарного засідання о 10-ій  годині в залі засідань районної ради.