Шановні добровольці, захисники України!

zavantazhennya.jpg

14 березня ми відзначаємо День добровольця – свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у будь-який момент стати на захист своєї країни, рідних і близьких.

Шість років тому, коли на нашу землю ступила нога агресора, Ви не стали чекати офіційної мобілізації. Ви перші, хто самоорганізувались у військові загони, формування та батальйони, і пішли на фронт боронити спокій українських громадян. Це Ви – справжні Герої України, мужні і відповідальні люди, які керувались простим життєвим принципом «Якщо не я…то хто?» .

Ви є справжнім прикладом патріотизму та любові до рідної землі. На прикладі теперішніх добровольців будуть вчитися прийдешні покоління. Як свого часу молоді українці виховувалися на прикладі героїзму героїв Крут та Української Повстанської Армії.

Ми переконані, що спільними зусиллями ми зможемо очистити святу українську землю і об’єднати весь український народ навколо нових звершень на благо нашої єдиної і неділимої України! А День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців.

Бажаю Вам, шановні добровольці, добра, миру, злагоди, здоров’я!

Дякуємо вам за все!

З повагою, Голова районної ради Анатолій Мельник