Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних сил України, учасники бойових дій!

777.jpg

У складний період ми відзначаємо чергову річницю нашого професійного свята. Свято Збройних сил України – це данина пам´яті тисячі воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

Щиросердечно вітаю всіх військовослужбовців з Днем Збройних сил України. Засилаю вітання тим, хто зараз знаходиться в зоні АТО та їхнім сім’ям, а також демобілізованим героям, які з честю, виконали свій обов’язок. Бажаю усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.
Віримо в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди.

Слава Україні! Героям слава!