У Маневичах відбувся міжобласний фестиваль з міні-футболу

3_34984879_512263702521560_196365492456259584_n.jpg

Вперше під час шкільних канікул, серед дитячих команд відбулись змагання з міні-футболу які проходили 9 та 10 червня 2018 року.

У спортивному заході брали участь дівчата 2006 року народження та молодші. Та також хлопці 2008 року народження.

До Маневич позмагатися за чудові призи з'їхалися команди юних спортсменів з Полтавщини, Львівщини, Рівненщині та Волині.

В екстремальних погодніх умовах, на футбольних майданчиках велася справжня безкомпромісна боротьба. Ні літня спека, ні втома не стала на заваді маленьким шанувальникам футболу.

За підсумками змагань серед дівчаток третє місце посіла команда «Легіон» з міста Луцька. Друге місце виборола дівоча команда з міста Ковеля. А справжніми тріумфаторами змагань стали вихованки Маневицької ДЮСШ, які не програли жодної гри і по праву отримали нагороди найвищого гатунку.

Паралельно, на спортивному майданчику ЗОШ № 2, відбувалися ігри серед хлопчиків. З перших ігор юні футболісти Маневицької ДЮСШ своєю грою в голос заявили що намірів віддавати красень кубок і чудові призи своїм одноліткам з інших команд не мають наміру.

Красива, зіграна, збалансована гра маленьких футболістів, в підсумку вивела їх наперше місце. Друге місце посіла команда з «ДЮФК ТАЙМ» місто Ковель, а бронзовими призерами стали футболісти команди «Рубіж» з міста Любомль.

Голова районної ради Анатолій Мельник, завідувач сектору у справах молоді та спорту  райдержадміністрації Руслан Климчук, депутат районної ради Аліна Базарнова привітали  учасників турніру та вручили переможцям – кубок, медалі та індивідуальні призи.