Учні Маневицького професійного ліцею підготували святковий концерт та привітали вчителів, майстрів виробничого навчання з їхнім професійним святом.

5.jpg

Надворі осінь, але перші дні жовтня дарують нам тепле і радісне свято – День працівників освіти. Учні Маневицького професійного ліцею підготували святковий концерт та привітали вчителів, майстрів виробничого навчання з їхнім професійним святом. 

На сцені прозвучали найщиріші привітання та побажання педагогам, пролунали пісні зі словами вдячності та поваги, а гумористичні номери подарували настрій присутнім на цілий день.

Також, привітати вчителів завітали голова районної державної адміністрації Андрій Линдюк, голова районної ради Анатолій Мельник, селищний голова Олександр Гаврилюк та директор Маневицького районного центру зайнятості Юрій Корольчук. У святкових зверненнях виступаючі подякували вчителям за працю, вірність обраній справі та побажали міцного здоров’я, благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень. Наприкінці виступів педагогів було нагороджено відзнаками районної ради, районної державної адміністрації та селищної ради.