Увага! Позачергова сесія

zavantazhennya.jpg

19 листопада 2020 року о 11 годині в залі засідань районної ради відбудеться п'ятдесят сьома позачергова сесія районної ради сьомого скликання на розгляд якої внесені питання:

–  Про затвердження порядку денного п’ятдесят сьомої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

– Про звіт начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Маневицької районної державної адміністрації щодо виконання делегованих повноважень із забезпечення відповідно до законодавства розвитку освітньої галузі району.

– Про передачу майна.

– Про передачу прав засновника.

– Про передачу майна.

– Про надання дозволу на проведення капітального ремонту внутрішніх приміщень поліклініки КП "Колківська районна лікарня".

– Про звіт по виконанню районного бюджету  за дев’ять місяців 2020 року.

– Про окремі питання оплати праці директора комунального підприємства

"Маневицька центральна районний лікарня".

– Про окремі питання оплати праці директора комунального підприємства

"Колківська районна районний лікарня".

– Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Куликовичі Куликовичівської сільської ради Маневицького району.

– Про внесення змін до рішення районної ради від 24.01.2020 № 48/2 "Про районний бюджет на 2020 рік".

– Про надання дозволу на реконструкцію приміщення приймально-діагностичного відділення КП "Маневицька центральна районна лікарня".

– Про внесення змін і доповнень до Програми соціального захисту населення Маневицького району на 2019-2023 роки та Порядку використання коштів, виділених  для  реалізації   цієї  Програми.

–   Інші питання.

На сесію запрошуються заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації (розпорядники бюджетних коштів), сільські, селищні голови, керівники окремих підприємств, установ, організацій району, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.