Увага! Сесія районної ради

zavantazhennya_1.jpg
29 листопада 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради відбудеться сорок п’ята чергова сесія районної ради сьомого скликання, на розгляд якої виносяться питання:
– Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної ради від 16.01.2009 №22/4".
– Про внесення змін до Програми сприяння та забезпечення належних умов з надання адміністративних послуг у Маневицькому районі на 2019-2020 роки.
– Про надання дозволу комунальному підприємству "Маневицька центральна районна лікарня" на списання основних засобів.
– Про надання дозволу комунальному підприємству "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" на списання основних засобів.
– Про надання дозволу комунальному підприємству "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" на списання основних засобів.
– Про внесення змін та доповнень до Програми економічного розвитку комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" на 2019 рік.
– Про присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району" у 2019 році.
– Про стан впровадження реформи з децентралізації в районі, здійснення заходів з організаційної та інформаційної підтримки.
– Про районну Програму розвитку комунального підприємства "Колківська районна лікарня" на 2020 рік".
– Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради.
– Про хід виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2016-2020 роки", затвердженої рішенням районної ради від 31.03.2016 № 7/16 .
– Про розпорядження голови районної ради, видані в міжсесійний період.
– Про звіт по виконанню районного бюджету за дев’ять місяців 2019 року.
– Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування заступникові голови районної ради.
– Про обрання заступника голови районної ради.
– Про звіт головного лікаря комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" про діяльність центру по медичному обслуговуванню населення та про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження і ефективне використання майна.
– Про Звернення Маневицької районної ради до Волинської обласної ради, Волинської обласної державної адміністрації, народних депутатів України від Волинської області щодо підтримки надання статусу міста селищу міського типу Маневичі.
– Про передачу майна Колківській об’єднаній територіальній громаді.
– Про надання згоди на проведення капітального ремонту частини приміщень поліклінічного відділення комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня".
На сесію запрошуються заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації (розпорядники бюджетних коштів), голова Волинської обласної ради Вахович І.М., окремі депутати обласної ради, директор Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Пархом’юк А.І., сільські, селищні голови, керівники окремих підприємств, установ, організацій району, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.