В районі відзначили День працівників освіти

Вже традиційно на початку жовтня працівники освітянської галузі відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди, 29 вересня в приміщенні Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва відбулись урочисті заходи, присвячені Дню вчителя.

На святкування були запрошені директори та вчителі навчальних закладів району, працівники відділу освіти райдержадміністрації. Також в урочистостях взяли участь голова районної ради Анатолій Мельник, перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Бурак, секретар Маневицької селищної ради Володимир Черчик, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Книш.

У святкових зверненнях виступаючі відзначили, що вчитель – величне покликання, а День вчителя був і залишиться назавжди для кожного педагога, сивочолого ветерана педагогічної праці, кожної родини радісним та всенародним святом. Побажали, аби шкільні будні для кожного педагога стали святом, також побажали усім присутнім в залі здоров’я, професійних успіхів на нелегкій педагогічній ниві, злагоди у сім’ях, матеріального достатку.

За значні успіхи у справі навчання та виховання молодого покоління кращі педагоги Маневиччини були нагородженні відзнаками районної ради, райдержадміністрації, Маневицької селищної ради.

Ну, а музичні вітання линули для присутніх від  місцевих аматорських колективів та чоловічого вокального квартету «Акорд».