Відбулася тридцять четверта чергова сесія районної ради!

dsc_0203.jpg

18 вересня 2018 року відбулася тридцять четверта чергова сесія районної ради. В роботі пленарного засідання взяли участь начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники правоохоронних органів, сільські, селищний голови, працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації.

Традиційно на початку пленарного засідання голова ради Анатолій Мельник надав слово депутатам для оголошення своїх запитів. Зокрема, депутатами   підтримано запити Ващука Романа, Мурашка Олександра щодо вирішення проблеми водопостачання у селі Костюхнівка та електрифікації новозведених будинків села Цміни. Осторонь не лишилось питання щодо закупівлі резервного котла для потреб Гораймівської загальноосвітньої школи. Не менш важливим був запит депутата Линдюка Андрія щодо посилення відповідальності за продаж алкогольних напоїв неповнолітнім та притиправну реалізацію населенню продуктів самогоноваріння. За результатами обговорення запропоновано підвищити адміністративну відповідальність за відповідні правопорушення в 100 разів та направити рішення для розгляду народним обранцям.

У ході пленарного засідання розглянуто понад тридцять питань порядку денного, які детально опрацьовано попередньо – на засіданнях профільних постійних комісіій районної ради. Традиційно депутати вносили зміни до рішення районної ради від 20.12.2017 №25/3 "Про районний бюджет на 2018 рік". Розглянули питання: "Про підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років", "Про затвердження районної Програми впровадження пробації в Маневицькому районі на 2018-2020 роки", "Про Районну цільову програму "Дороги, що з’єднують польські та українські кордони" на 2018-2020 роки".

За результатами проведеного конкурсу на розгляд депутатів внесено кандидатуру переможця Самчук Тетяни Миколаївни для призначення на посаду головного лікаря комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги". Після отримання відповідей від Самчук Т.М. на запитання присутніх на пленарному засіданні, прийнято відповідне рішення ради про призначення на цю посаду. Районна рада доручила голові ради Мельнику Анатолію укласти контракт з новопризначеним головним лікарем строком на три роки.

При заслуховуванні інформацій про результати роботи правоохоронних органів, зокрема Маневицької місцевої прокуратури та Маневицького відділення поліції Головного управління Національної поліції України у Волинській області за перше півріччя 2018 року обговорено окремі аспекти їх діяльності та акцентовано увагу на актуальні для району проблеми. Однак, рішення за результатами обговорення радою не прийнято.