Відбулося тридцять перше чергове засідання сесії районної ради

15 травня 2018 року відбулося 31 чергове засідання сесії районної ради, на якому були присутні депутати районної, голова районної державної адміністрації, селищні і сільські голови, представники засобів масової інформації та громадськості району.

Традиційно на початку пленарного засідання головуючим було надано слово депутатам для оголошення своїх запитів. 

До порядку денного пленарного засідання було внесено 20 питань, які потребували обговорення та прийняття відповідних рішень. Народні обранці внесли зміни до Програми сприяння та забезпечення належних умов з надання адміністративних послуг у Маневицькому районі на 2017-2018 роки та до Програми розвитку місцевого самоврядування в Маневицькому районі на 2017-2021 роки. Надано згоду на проведення капітального ремонту приміщення приймального відділення, поліклінічного відділення та проведення капітального ремонту житлового приміщення Маневицької центральної районної лікарні. Після жвавих дискусій депутати прийняли зміни до рішення районної ради від 20.12.2017 №25/3 "Про районний бюджет на 2018 рік".

З метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям із особливими освітніми потребами рішенням районної ради створено комунальну установу "Інклюзивно-ресурсний центр" Маневицької районної ради Волинської  області.