Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи

20180221_090455.jpg

21 лютого відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи, на якому розглянуто ряд питань, що потребують обговорення та вирішення.

Начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козаком Р.В. представлено проект Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо фінансування гарантованих державою пільг, а також проект програми щодо впровадження та розвитку інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення процесу надання якісних послуг населенню Маневицького району.

Головний лікар Маневицької центральної районної лікарні Бегаль О.П. ознайомив депутатів з основними критеріями формування госпітальних рад, які  створюється для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров’я, а також щодо організації надання медичної допомоги в госпітальному окрузі. За результатами обговорення депутати погодили запропонований проект рішення районної ради "Про  делегування представників до складу Госпітальної ради Луцького госпітального округу" для подальшого розгляду на пленарному засіданні ради, рекомендувавши районній раді делегувати до складу Госпітальної ради Луцького госпітального округу від Маневицької районної ради та району наступних осіб: Бегаля Олега Петровича (головний лікар Маневицької центральної районної лікарні), Мельника Анатолія Миколайовича (голова Маневицької районної ради), Головенця Михайла Григоровича (завідувач відділенням анестезіології з ліжками інтенсивної терапії Маневицької центральної районної лікарні).

Члени комісії затвердили план роботи на перше півріччя 2018 року, та в результаті обговорення усіх піднятих питань прийняли відповідні рішення.

В роботі комісії взяли участь голова Маневицької районної ради  Мельник А.М. та голова райдержадміністрації Линдюк А.О.