Відбулося засідання постійної комісії

30 жовтня  відбулося  засідання  постійної комісії Маневицької районної ради з питань бюджету, фінансів,  використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

Депутати заслухали інформацію начальника управління фінансів районної державної адміністрації Синюка В.Ф. по виконанню районного бюджету за дев’ять місяців 2017 року.

Начальник управління регіонального розвитку  райдержадміністрації Турик О.А. поінформував присутніх про стан заготівлі другорядних лісових ресурсів.

Детально обговорені питання «Про звернення колективу Маневицької центральної районної лікарні щодо  виплати матеріальної допомоги на оздоровлення» та  «Про перелік об’єктів, що фінансуватимуться у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету на заходи  соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження».

Радник голови з економічних  питань  та спільної власності територіальних громад сіл і селищ району Регешук Н.В. ознайомила депутатів з проектами рішень районної ради: «Про передачу майна»,  «Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в Маневицькому районні на 2017-2021 роки», «Про надання дозволу на реконструкцію приміщення», «Про клопотання Маневицької районної організації Товариства Червоного Хреста України щодо звільнення від сплати орендної плати», «Про надання дозволу відділу культури районної державної адміністрації на списання книжкового фонду».

В результаті обговорення усіх піднятих питань депутатами прийнято відповідні рішення.

У роботі комісії взяв участь голова районної ради Мельник Анатолій Миколайович.