Відзначили 80-ту річницю утворення Маневицького району

imgonline-com-ua-2to1-uin2n1lzyou.jpg

Ювілей району – завжди хвилююча подія для його мешканців. В цей день є гарна нагода віддати шану тим, хто творив історію району, осмислити день сьогоднішній та отримати наснагу для нових справ.  Аби відзначити на гідному рівні поважний 80-річний ювілей району 28 лютого 2020 року у районному будинку культури зібралася велика маневицька родина – представники влади, трудових колективів, громадськості, депутатський корпус, ветерани різних галузей, духовенство.

Перед початком урочистостей всі присутні мали можливість оглянути фото-документальні та  книжкові виставки, помилуватися виробами майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

Розпочалася урочиста частина святкування з перегляду документального фільму про історичне становлення району та його здобутки. Адже щедра Маневицька земля виховала чимало знаних людей, які прославляли і нині возвеличують свою рідну землю.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять героїв – захисників України, які відали своє життя за нашу державу.

Перед учасниками урочистостей виступили голова  районної ради Анатолій Мельник,  перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Бурак, начальник управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації Ольга Чубара, депутат Волинської обласної ради Іван Киричик та помічник народного депутата України Ірини Констанкевич Орест Маховський, які у своїх вітальних словах подякували жителям району за щоденну клопітку працю на благо рідного краю та побажали їм жити у мирі, злагоді та порозумінні. 

З нагоди свята відбулося нагородження грамотами та подяками різного рівня громадян, які у різні роки спрямовували та продовжують спрямовувати  власний потенціал та досвід, сили та знання на благо нашого краю. Разом з відзнаками та  подарунками на їхню адресу лунали щирі вітаннями з нагоди ювілейної дати району та  побажання ще багато років слугувати прикладом для молоді. 

Свято пройшло в теплій та родинній атмосфері. Яскраві емоції всім присутнім подарували творчі виступи кращих художніх колективів та виконавців району.