Вітання голови районної ради Петра Зінчука з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі району!

 

Щиро вітаю Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

У щоденних турботах добігає кінця 2013 рік. Насичений на знаменні події і трудові здобутки, він став надійним плацдармом на шляху соціальних та економічних реформ. У процесі значних суспільних перетворень труднощі ще не відступили, але ми переконані, що гідно переможемо їх. Величезне прагнення змінити власне життя на краще та зроблені добрі й корисні справи вселяють оптимізм і стверджують – в новий рік країна увійде сильнішою. А сила наша, передусім, у стабільності та єдності, де перемагає державна мудрість і людське взаєморозуміння. Це – осмислена, системна та напружена співпраця, професіоналізм, відповідальність кожного громадянина та неухильне виконання своїх обов’язків перед сім’єю, громадою і державою.

Новий рік та Різдво Христове – яскрава ялинка, святкові подарунки, душевна гармонія і довгоочікуваний відпочинок серед найдорожчих людей. Адже ці чарівні зимові свята наповнюють всіх нас життєвою енергією, дарують світлі надії, гуртують навколо споконвічних християнських цінностей.

Нехай наступний, 2014 рік, буде стабільним та успішним, доля завжди буде прихильною до Вас і Ваших родин, а цілюще Господнє благословення обдаровує щастям і усілякими земними радощами.

З Новим роком! З пресвітлим Різдвом Христовим!

 

 

 Голова районної ради                                               Петро Зінчук