Вітання голови районної ради з нагоди 80-ї річниці утворення Маневицького району

Шановна громадо Маневиччини! Дорогі земляки!

17 січня 2020 року ми відзначаємо 80-річчя нашого славного Маневицького району – краю чарівного за красою, із розкішними лісами, блакитними озерами і річками, унікального своєю історичною минувшиною, неповторного за культурно-побутовими традиціями, багатого на талановитих, щирих і працьовитих людей. 

Ми з гордістю говоримо про свою 80-річну історію. Це були по-справжньому великі роки становлення, зміцнення, злету, важких воєнних випробувань, повоєнної відбудови, творчого поступу вперед і вже у наші дні – утвердження нової незалежної України. 

Адже весь цей час, навчаючись у старшого покоління, намагаючись зберегти та примножити надбане батьками, Маневиччина трудилася та створювала, запроваджувала та досягала вагомих результатів у своєму соціально-економічному розвитку.

Прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього наших дітей і сьогодні об’єднує усіх жителів району, які спрямовують власний потенціал та досвід, сили та знання на благо нашого краю. 

Щиросердечно вітаємо і висловлюємо слова безмежної вдячності людям, які всі ці 80 років обороняли, розбудовували та прославляли наш район, всій Маневицькій громаді району за самовіддану працю та процвітання рідного краю. 

Бажаємо міцного здоров’я, добра, достатку, нових трудових звершень та славного майбутнього всій громаді рідної Маневиччини.  

Зі святом!