Їм у віках судилося безсмертя

20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Значення тих подій неможливо переоцінити, адже протягом листопада 2013 – лютого 2014 років відбулось найважливіше для української нації – пробудження свідомості суспільства, а жертовність Небесної Сотні спонукала українців об’єднатися, вона стала прикладом відданості та героїзму для перших захисників українських кордонів від російської агресії.

Віддати шану патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору прийшли представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, трудові колективи Маневиччини та громадськість району.

Хвилиною мовчання вшанували присутні усіх загиблих за волю і незалежність України. 

В пам'ять про загиблих духовенство району відслужили поминальну панахиду.

Від учасників мітингу, громадськості, трудових колективів до стенду пам’яті  «Навіки у наших серцях» поклали живі квіти.