Засідання постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку, інвестицій, земельних відносин та використання природних ресурсів

2 листопада цього року відбулося засідання  постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку, інвестицій, земельних відносин та використання природних ресурсів. Комісією попередньо вивчено питання, які будуть внесено на розгляд чергового пленарного засідання районної ради, та ряд питань, спрямованих на розгляд.

За участю директорів державних лісогосподарських підприємств розглянуто питання «Про стан збереження і відновлення лісів та можливість забезпечення населення паливними дровами на території району». Схвалено проект рішення районної ради, а також рекомендовано підготувати та розмістити в районній газеті «Нова доба» інформацію щодо порядку відпуску дров паливних жителям населених пунктів району.

Комісією попередньо вивчено питання «Про готовність  підприємств, установ, організацій  району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017-2018 років».

Членами комісії заслухано виконання Програми сприяння створенню та функціонуванню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у Маневицькому районі на 2014-2017 роки.

Спільно з Великоведмезьким та Лісівськомим сільськими головами, головним міжрайоним мисливствознавцем Корцем М.М., головою Маневицької районної організації УТМР Савчуком В.Б. проаналізовано хід виконання рішення постійної комісії  від 21.03.2017 №14/9 «Про клопотання депутатів Великоведмезької сільської ради щодо вирішення питання запобігання знищенню сільськогосподарських культур дикими тваринами». Розроблено рекомендації для покращення роботи у цьому напрямку.

На засіданні комісії прозвітувався про свою роботу начальник Комунального  підприємства «Маневицький райсількомунгосп» Мельник М.Г.