Засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

23468317_929087157241783_593079912_o.jpg

03 листопада 2017 року відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації.

На засіданні комісії було розглянуто ряд важливих питань, основними з них були:

– про результати діяльності Маневицької місцевої прокуратури у першому півріччі 2017 року;

– про стан оперативно-службової діяльності Маневицького відділення поліції Головного управління Національної поліції України у Волинській області у першому півріччі 2017 року;

– про перейменування населеного пункту Островки на Острови Маневицького району Волинської області.

Більш детальніше вивчалося питання "Про виконання рекомендацій постійної комісії, викладених у рішенні від 21.03.2017 № 12/10, щодо ознайомлення з станом дотримання чинного законодавства з охорони праці та навколишнього природного середовища на ТОВ "Агрофрукт" ЛТД", розгляд якого відбувся безпосередньо на підприємстві. До обговорення були залучені додатково фахівці відповідних організацій та служб, а саме завідувач сектору з питань цивільного захисту мобілізаційного та оборонної роботи райдержадміністрації Рудись Ф.С. та провідний фахівець Маневицького РВ УДСНС України у Волинській області – капітан служби цивільного захисту Слупачик А.О. Депутати мали можливість поспілкуватися з інженером з охорони праці ТОВ "Агрофрукт" ЛТД Савчуком Р.І., ознайомитися із станом дотримання чинного законодавства з охорони праці та навколишнього природного середовища.

За результатами обговорення з усіх питань були прийняті рішення з доповненнями та рекомендаціями членів  постійної комісії.