Зі святом привітали захисників України

У переддень великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, заступниці і покровительки українського воїнства, на Маневиччині відзначили День захисника України. Це свято символізує нерозривний зв'язок усіх поколінь наших захисників. Нині це день усіх Героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від ворога. Тих, хто поклав своєжиття на Сході в ім'я суверенності та єдності нашої держави. 

Відзначення урочисто розпочалися в концертному залі районного будинку культури. 

З теплими словами привітання до присутніх звернулися голова районної ради Анатолій Мельник, голова районної державної адміністрації Андрій Линдюк, секретар Маневицької селищної ради Володимир Черчик. Вони побажали мужнім захисникам України – воїнам та ветеранам Збройних Сил України, учасникам бойових дій міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, миру і родинного благополуччя.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток української державності, мужність, патріотизм та з нагоди свята – Дня захисника України нагородженно відзнаками районної ради, райдержадміністрації та Маневицької селищної ради учасників антитерористичної операції, активістів громадських організацій, військовослужбовців Збройних Сил України, учнівську молодь.