ПРО РОБОТУ ТРУДОВОГО АРХІВУ МАНЕВИЦЬКОГО РАЙОНУ ЗА 2014 РІК

         В Трудовому архіві Маневицького району по 73 фондах перебуває на зберіганні 10578 од.зб., з них 8351 справа - документи з особового складу, 251 справа – управлінська документація, 1976 од.зб – тимчасового зберігання, а також виборча документація тимчасового строку зберігання  (176 опечатаних ящики, зокрема бюлетені, списки виборців) по фонду №61 «Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року одномандатного виборчого округу №23» та (202 опечатаних ящики, зокрема бюлетені, списки виборців) по фонду №73 «Окружна виборча комісія з позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року одномандатного виборчого округу №23».

Постійно здійснюється робота з документами, які знадходяться на зберіганні, та потребують додаткового впорядкування. 

        На постійне зберігання прийнято 626 справ з особового складу, 38 справ тривалого терміну зберігання (управлінська документація) та 879 справ тимчасового терміну зберігання. Трудовий архів поповнився ще на шість фондів: Приватне підприємство «Берізка» (смт Маневичі), Маневицька районна санітарно-епідеміологічна станція (смт Маневичі), Товариство з обмеженою відповідальністю «Дослідна геологічна компанія» (смт Маневичі),  Окружна виборча комісія з позачергових виборів президента України 25 травня 2014 року територіального виборчого округу №23 (смт Маневичі), Сільськогосподарський виробничий кооператив «Кормін» (с. Гораймівка) та Окружна виборча комісія з позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року територіального виборчого округу №23 (смт Маневичі).          

              Виконано  622 запити соціально-правового характеру.  Найбільша кількість запитів надходить щодо надання інформації про нарахування заробітної плати (317), частина про підтвердження трудового стажу (189), про вироблений та встановлений мінімум людиноднів (116), Крім того, надавалися відповіді на запити управлінь,установ та організацій, що надходили до архіву. 

         На постійному контролі перебувають підприємства та кооперативи, що ліквідувались або знаходяться на стадії ліквідації. Трудовим архівом надаються консультації керівникам, бухгалтерам підприємств щодо оформлення справ, складання описів на документи, що підлягають передачі до архівної установи.

 

 

Головний спеціаліст відділу з питань

юридичного забезпечення діяльності                                          Г.В.  Черчик

районної ради

 

 


<< Назад