ПРО РОБОТУ ТРУДОВОГО АРХІВУ МАНЕВИЦЬКОГО РАЙОНУ ЗА 2015 РІК

ЗВІТ ПРО РОБОТУ ТРУДОВОГО АРХІВУ

МАНЕВИЦЬКОГО РАЙОНУ

ЗА 2015 РІК

            

             В Трудовому архіві Маневицького району по 76 фондах перебуває на зберіганні 11431од.зб., з них 9168од.зб. документи з особового складу, 271од.зб.тривалого зберігання (управлінська документація), 1992 од.зб – тимчасового зберігання, а також виборча документація тимчасового строку зберігання  (176 опечатаних ящики,зокрема бюлетені, списки виборців) по фонду №61«Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року одномандатного виборчого округу №23» та (202 опечатаних ящики, зокрема бюлетені, списки виборців) по фонду №73 «Окружна виборча комісія з позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року одномандатного виборчого округу №23».     

Серед документів, які перебувають на зберіганні в Трудовому архіві, були відібрані справи, які потребували додаткового оправлення і підшивання.Всього відремонтовано, оправлено та підшито 129 справ за 1965-1969,1973-1977 роки.

Прийнято на зберігання документи ліквідованого Фермерського господарства «Тиша» (с. Копилля), Сільськогосподарського виробничого кооперативу «Промінь» (с. Ситниця) та Сільськогосподарського виробничого кооперативу «Маяк» (с. Рудники).Всі справи новоприйнятих фондів було по-новому впорядковано, оправлено та підшито для подальшого зберігання.

Закартоновано всі прийняті на зберігання документи у кількості 853 од.зб. На постійне зберігання прийнято 817 справ з особового складу, 20 справ тривалого терміну зберігання (управлінська документація) та 16 справ тимчасового терміну зберігання.

Протягом року перевірено наявність справ по Фонду №29 – СВК «Стохід», Фонду №31 -  СВК «Дружба», Фонду №56 -  СВК «Копилля»та Фонду №38 – Дочірнє підприємство «Вікторія» ТзОВ «Маневичіагробуд». Всього перевірено 628 справ.

У 2015 році здійснювалося удосконалення описів ФГ «Тиша», СВК «Маяк» та СВК «Промінь». Три описи з особового складу у кількості 817 справ, три описи тривалого терміну зберігання (управлінська документація) у кількості 20 справ та два описи тимчасового терміну зберігання у кількості 16 справ.

         Подано та погоджено засіданням експертної комісії документи по трьох новоприйнятих фондах.

Виконано 809 запитів соціально-правового характеру, з них – 809 з позитивним результатом. Найбільша кількість запитів надходила щодо надання інформації про нарахування заробітної плати (476), частина про підтвердження трудового стажу (153), про вироблений та встановлений мінімум людиноднів (180). Крім того, надавалися відповіді на запити Ківерцівського  РВ УМВС України у Волинській області, Камінь-Каширського  РВ УМВС України у Волинській області, Маневицького  РВ УМВС України у Волинській області, Прокуратури Маневицького, Любешівського районів, Управлінь Пенсійного фонду України, Управлінь соціального захисту населення та Центрів зайнятості Маневицького, Ківерцівського, Камінь-Каширського, Любешівського районів та інших установ, підприємств та організацій  щодо документів, які знаходяться на зберіганні в Трудовому архіві. 

На особистому прийомі побувало 93 особи. Для вирішення усних запитів громадян надавалася допомога у пошуку документів підприємств, установ, організацій району, надавалися роз’яснення щодо місця зберігання необхідної документації.

На постійному контролі перебувають підприємства та кооперативи, що ліквідувались або знаходяться на стадії ліквідації. Трудовим архівом надаються консультації керівникам, бухгалтерам підприємств щодо оформлення справ, складання описів на документи, що підлягають передачі до архівної установи.

 

Головний спеціаліст відділу з питань юридичного

забезпечення діяльності районної ради                                          Г.В. Черчик                                    

 

 

 

 


<< Назад