П Р О Т О К О Л сьомої чергової сесії районної ради сьомого скликання

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л

сьомої чергової сесії районної ради сьомого скликання

 

                                                                                          від 31 березня 2016 року

 

Всього обрано депутатів

34 депутати

Присутніх на сесії

32 депутати

Відсутні

2 депутати

 

На сесію запрошені голова, заступник голови, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації (розпорядники бюджетних коштів), окремі депутати обласної ради, сільські, селищні голови, керівники окремих підприємств, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

В роботі сесії беруть участь головний спеціаліст з питань радіаційного контролю управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Шевчук Світлана Валентинівна та в.о. директора Державної установи "Волинський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України" Гусєва Ольга Миколаївна.

 

Головував:     депутат Мельник А.М., голова районної ради

 

Секретаріат:  Марчук В.В., керуючий  справами виконавчого

апарату районної ради;

Музичук С.В., начальник загального відділу виконавчого   апарату районної ради;

Черчик Г.В., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Регешук Н.В., радник з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування;

Корецький І.В., начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Каштальян Т.К., начальник фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради, головний бухгалтер;

Турик В.А., начальник організаційного відділу районної ради.

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив сьому  чергову сесію районної ради сьомого скликання відкритою. (Звучав Гімн України).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

        

1. Про затвердження порядку денного сьомої чергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформує: А.М.Мельник – голова ради

2. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянці Германюк Галині Сидорівні.

 

3. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянину Шрамку Миколі Федоровичу.

Інформує: О.С.Філон – начальник відділу Держгеокадастру у

Маневицькому районі Волинської області.

 

4. Про погодження участі у конкурсі опорних шкіл.

 

5. Про погодження участі у конкурсі опорних шкіл.

Інформує:  М.С.Давидюк – начальник відділу освіти

райдержадміністрації

 

6. Про пропозиції щодо зміни статусу населених пунктів Маневицького району, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Інформує:  О.А.Турик – начальник управління агропромислового

розвитку райдержадміністрації

 

7. Про план роботи районної ради на перше півріччя 2016 року.

Інформує: В.В.Марчук – керуючий справами виконавчого апарату

районної ради

 

8. Про звіт голови районної державної адміністрації  Андрія Олександровича Линдюка  по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень за 2015 рік.

 

9. Про результати діяльності Маневицької місцевої прокуратури у 2015 році.

Інформує:  О.П.Мосійчук – керівник Маневицької місцевої прокуратури

 

10. Про стан оперативно-службової діяльності Маневицького відділення поліції Головного управління Національної поліції України у Волинській області у 2015 році.

Інформує: В.В.Майданюк – в.о. начальника Маневицького ВП ГУНП

України у Волинській області

 

11. Про звіт по виконанню районного бюджету за 2015 рік.

Інформує: В.Ф.Синюк – начальник управління фінансів

райдержадміністрації

 

12. Про Програму економічного і соціального розвитку Маневицького району на 2016 рік.

 

13. Про хід виконання Стратегічного плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної  ради від 16.01.2009 №22/4.

 

14. Про районну програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки.

Інформує:   Н.І.Савчук – начальник  відділу економічного розвитку,

інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

 

15. Про Районну програму реалізації державної політики у сфері соціальної підтримки, забезпечення прав та законних інтересів різних категорій сімей, дітей та молоді на період до 2017 року.

 

16. Про  районну  Програму  підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016 рік і Порядок використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації цієї Програми.

Інформує:   Р.В.Козак – начальник  управління соціального захисту

населення райдержадміністрації

 

17. Про виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010 № 4/5.

 

18. Про Комплексну програму розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2016-2020 роки та Порядок надання та використання коштів районного бюджету в 2016-2020 роках  на її реалізацію.

Інформує:  О.А.Турик – начальник управління агропромислового

розвитку райдержадміністрації

 

19. Про Програму розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Маневицькому районі на  2016-2018  роки.

Інформує: І.В.Дерлюк – начальник відділу культури і туризму

райдержадміністрації

 

20. Про Програму співробітництва Черемського природного заповідника з науково-дослідними установами, громадськістю по охороні та збереженню біорізноманіття на 2016-2020 роки.

Інформує: С.І.Пащук – директор Черемського природного заповідника

 

21. Про районну Програму фінансового забезпечення реалізації Маневицькою районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2016 рік.

Інформує: О.О.Коробчуккерівник апарату райдержадміністрації

 

22. Про підтримку Звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо відкликання змін до Конституції України з питань децентралізації, які прийняті у першому читанні, ініційоване фракцією Маневицької районної організації Політичної партії "Обєднання "Самопоміч".

 

23. Про запит депутата А.В.Базарнової про звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України і Міністерства енергетики та вугільної промисловості України щодо виключення ДП "Волиньторф" із додатку до законопроекту про внесення змін до Закону України "Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації".

Інформує: А.В.Базарнова – депутат районної ради

 

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельноїділянки, що передбачена для передачі в оренду ПАТ "Волиньобленерго" для експлуатації та обслуговування споруд об’єктів передачі електроенергії і розташована за межами населених пунктів Цмінівської сільської ради.     

Інформує: О.С.Філон – начальник відділу Держгеокадастру у

Маневицькому районі Волинської області.

 

25. Про внесення змін та доповнень до Регламенту роботи Маневицької районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 15.12.2015 №3/3.

 

26. Про підтримку звернення депутатів Луцької районної ради від 07.12.2015 №2/14 до Президента України та Генерального прокурора України щодо зняття обвинувачення про дезертирство з бійців 51-ї ОМБР.

 

27. Про надання дозволу Маневицькій районній редакції проводового радіомовлення на списання основних засобів.

Інформує: І.В.Корецький – начальник відділу з питань юридичного

забезпечення діяльності районної ради

 

28. Про підсумки трудового суперництва між селищними і сільськими радами району за 2015 рік.

 

29. Про внесення змін до Положення про трудове суперництво між селищними і сільськими радами Маневицького району, затвердженого рішенням районної ради від 16.03.2012 №13/7.

 

30. Про укладення угод про співпрацю між Маневицькою районною та селищними,  сільськими радами району.

 

31. Про  продовження  дії Районної цільової програми "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ" на 2016  рік.

 

32. Про надбавку заступника голови районної ради сьомого скликання.

 

33. Про розпорядження голови районної ради, видані в міжсесійний період.

Інформує: В.В.Марчук – керуючий справами виконавчого апарату

районної ради

 

34. Про запит депутата Маневицької районної ради Зінчука П.Р. щодо звернення депутатів Маневицької районної ради до Верховної Ради України.

 

35. Про запит депутата Маневицької районної ради Давидюка М.С. до голови районної ради Мельника А.М. щодо погодження участі у конкурсі опорних шкіл.

 

36. Про запит депутата Маневицької районної ради Давидюка М.С. до  Маневицької місцевої  прокуратури  щодо незаконного відбирання  орендованого  ставка.

 

37. Про запит депутата Маневицької районної ради Веремчук Л.В. до голови районної державної адміністрації  Линдюка А.О. щодо відкриття нової групи у ДНЗ "Яблучко" та підвезення дітей до навчальних закладів села Велика Яблунька Маневицького району.

 

38. Про запит депутата Маневицької районної ради Веремчук Л.В. до голови районної ради Мельника А.М. та голови районної державної адміністрації  Линдюка А.О. щодо проведення реконструкції котельні для опалення житлових будинків 1А, 1Б і 1В по вулиці Незалежності селища Маневичі.

 

39. Про запит депутата Маневицької районної ради Дерлюка І.В. щодо звернення до депутатів Волинської обласної ради про  виділення коштів на придбання спеціального автобуса.

 

40. Інші питання.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, у розданих вам  матеріалах сесії міститься зразок заяви щодо уникнення конфлікту інтересів, яким ви можете скористатися для попередження ситуацій щодо вчинення дій в умовах конфлікту інтересів. Відповідно до Регламенту роботи районної ради, статті 27 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" інформую про створення фракції "Радикальна партія". Згідно документів, поданих до виконавчого апарату районної ради 18 січня, ця фракція створена у складі: голови фракції Давидюк Світлани Оверкіївни та членів фракції Дарієвської Наталії Миколаївни, Прокопчук Наталії Василівни.

Шановні депутати, хочу нагадати, що відповідно до  Закону України "Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", який набрав чинності 23 лютого, рішення ради приймаються відкритим поіменним голосуванням.

Відповідно до пункту 36.1. Регламенту Маневицької районної ради для прийняття рішень, з’ясування волевиявлення депутатів Ради на пленарних засіданнях Ради проводиться відкрите голосування або відкрите поіменне голосування. При відкритому поіменному голосуванні підрахунок голосів здійснюється Лічильною комісією, утвореною у порядку, передбаченому статтею 23 цього Регламенту. Тому пропоную створити лічильну комісію, а для цього прошу вносити пропозиції щодо її кількісного та персонального складу.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Є пропозиція обрати лічильну комісію для проведення відкритого поіменного голосування в складі трьох депутатів, як і на попередній сесії ради.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб обрати лічильну комісію для проведення відкритого поіменного голосування в складі трьох депутатів:

„за” – 32 депутати.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Пропонується до складу лічильної комісії включити депутатів, які були в комісії минулої сесії, тобто Шкоду О.С., Наумчук О.В., Чилей І.П.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб до складу лічильної комісії включити депутатів районної ради Шкоду О.С., Наумчук О.В., Чилей І.П.:

„за” – 31 депутат;

"проти" – 1 депутат.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: За результатами голосування до складу лічильної комісії ввійшли депутати районної ради Шкода О.С., Наумчук О.В., Чилей І.П. Прошу лічильну комісію провести організаційне засідання з подальшим оформленням протоколу та для зручності підрахунку голосів при прийнятті рішень ради зайняти місця на першому ряді.

 

Депутат районної ради Шкода О.С., член лічильної комісії (після завершення організаційного засідання лічильної комісії): Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з першим протоколом засідання лічильної комісії та питаннями, що вносилися на її розгляд (зачитується Протокол №1, який додано до протоколу).

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Відповідно до Регламенту на початку кожного засідання відводиться час для оголошення депутатських запитань та запитів. Прошу.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Депутатський запит: Депутат районної ради Зінчук П.Р.: Шановні депутати, приводом звернутися до Вас з тим, щоб підтримати мій депутатський запит стали ті події, які відбуваються в державі Україна, зокрема в аграрному секторі: а саме – заява Кабінету Міністрів про те, щоб продати один мільйон гектарів землі сільськогосподарського призначення невідомо за яким сценарієм, яким способом і за які гроші… Тому звертаюся до Вас з проханням підтримати звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Верховної Ради України з приводу зазначеного питання а також доручити голові районної ради направити текст звернення зазначеному адресатові. Дозвольте озвучити текст звернення:

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Верховної Ради України щодо намірів продажу земель сільськогосподарського призначення

 

Вимагаємо від Верховної Ради негайно відправити уряд у відставку через заяву Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка про наміри продати 1 млн.га державних земель сільськогосподарського призначення. У разі нездатності парламенту розпустити цей склад Кабінету Міністрів та сформувати новий уряд вимагаємо від Верховної Ради прийняти рішення про саморозпуск та провести позачергові парламентські вибори.

Кабмін не має права ухвалювати рішення про продаж землі. Єдиним розпорядником головного багатства України, її землі, надр, повітря, водних та природних ресурсів, згідно зі статтями 13-14 Конституції України, є народ України. Верховна Рада, як головний представницький орган народу, встановила мораторій на продаж землі на загальнонаціональному референдумі.

Початок непрозорого та нерегульованого продажу землі приведе до зосередження основного ресурсу країни в руках міжнародних корпорацій та олігархів.

Депутати наполягають, що обов’язковими передумовами запровадження ринку землі повинно бути: встановлення мінімальної вартості землі, не нижче, ніж у Європі, заборона продажу землі іноземцям та обмеження максимальної площі земель у володінні однієї родини; створення механізму повернення землі у державну  власність у випадку недбалого ставлення до неї; гармонізація інтересів орендарів і пайовиків, створення системи вигідного кредитування кожного українця, який хоче працювати на землі. Без впровадження всіх цих кроків депутати Маневицької районної ради називають будь-яку спробу продажу землі "диверсією" проти українського народу.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати озвучений запит депутата              Зінчука П.Р. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 30 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 2 депутати;

депутатський запит підтримано (рішення №7/32 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Давидюк М.С.:  

Депутатський запит: Шановні колеги, впродовж лютого-березня розглядалися питання формування опорних шкіл. З першого квітня проводиться конкурс опорних шкіл на рівні областей. В нашому районі сформовано список шкіл, які могли б претендувати на участь в конкурсі опорних шкіл. Найоптимальніший варіант у заявці на конкурс опорних шкіл –  Колківська ЗОШ І-ІІ ступенів ліцей. Суть запиту: у зв’язку з тим, що для подачі документів на конкурс передбачається згода  районної ради, я, як депутат, звертаюся до голови районної ради  і до всіх депутатів підтримати мій запит і  дозволити подати документи даному навчальному закладу на участь в конкурсі  на право бути опорною школою. Це дає можливість із бюджету держави отримати додатковий мільйон для посилення матеріально-технічної бази  цієї школи. Ці технічні питання, роз’яснювальні,  ми проходили у відділі освіти. Є школи-претенденти Прилісне і Троянівка, яка визначена технічно з Києва, але там не вистачає належної кількості дітей, бо школа повинна мати не менше 360 дітей. З тою метою, щоб не розпорошувати кошти (ми хотіли задіяти й Прилісне, однак тоді сума поділиться на двоє) – цей перший рік спробувати в конкурсі Колківську школу, яка є найсильнішою матеріально. Тому прошу підтримати мій запит щодо питання надання дозволу-згоди на участь в поданні документів і участь в цьому конкурсі.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.: Миколо Степановичу, на одному із сесійних засідань звучала інформація, що опорною школою мала би бути Троянівка?..

 

Депутат районної ради Давидюк М.С.: Так, вона є, але, враховуючи всі особливості, найбільші шанси отримати таке право має Колківська школа-ліцей. Троянівська школа має 150-160 дітей, а треба мати не менше 360. Ми ризикуємо, що при подачі (технічно з Києва Троянівка визначена) однак по цьому критерію вона не пройде. Можливо ми і виграємо, бо вона автоматично може виграти додатково в конкурсі. Можемо, зрештою, дати згоду і на цю школу. Давайте тоді приймемо рішення по двох школах, щоб потім не мати мороки.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Миколо Степановичу, Ваш запит про те, щоб включити в порядок денний питання про подання цих документів та погодження участі у конкурсі опорних шкіл.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В.: Скажіть, Прилісне також цей проект готували.

 

Депутат районної ради Давидюк М.С.: Так, вони готували. Однак це питання виникло сьогодні. Чим більше ми подамо шкіл, тим більше розпорошимо суми і не матимемо можливості ні одної пропозиції зробити повноцінної. Якщо на цей рік вийде хороший результат з Колками, то на наступний рік підготуємо для конкурсу Прилісне.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати озвучений запит депутата              Давидюка М.С. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 30 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 2 депутати;

депутатський запит підтримано (рішення №7/33 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Давидюк М.С.:

Депутатський запит: Шановні колеги, мій запит адресовано прокурору Маневицької місцевої прокуратури пану Олександру Петровичу Мосійчуку (озвучується запит, доданий до протоколу).

 

Депутат районної ради Неродик А.М..: Чи сплачує орендар відповідну плату?

 

Депутат районної ради Давидюк М.С.: З його слів, він підтверджує,  усі вісім років користується і  у нього є "корешки" .

 

Четвертнянський сільський голова Махновець О.М.:  З цього приводу у нас спірне питання: зібралося приблизно чотири вулиці людей, які протестують, бо він не дозволяє навіть дитині з одною вудочкою ловити рибу. В його немає ніяких документів, у нього є тільки "корешки"…

 

Депутат районної ради Давидюк М.С.: Я думаю, прокурор розбереться. Для цього і є прокуратура, яка має дивитися за законністю.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати озвучений запит депутата              Давидюка М.С. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 29 депутатів;

"проти" – 2 депутати;

"утрималися" – 1 депутат;

депутатський запит підтримано (рішення №7/34 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.:

Депутатський запит: Шановні депутати, до мене, як депутата Маневицької районної ради, звернулися жителі сіл Довжиця, Велика Яблунька, Загорівка, Мала Яблунька із зверненням (зачитується звернення, додане до протоколу).

Мій запит адресовано голові районної державної адміністрації. Прошу депутатів запит підтримати і в запиті виписати два пункти:

- голові Маневицької районної державної адміністрації відкрити додаткову групу, на яку виділені кошти і є вже кошти в сільській раді, всі відповідні документи подані сільською радою і відділом освіти  голові районної державної адміністрації. Відкрити додаткову групу, яка готова, і в якій є ремонт, і ввести додаткові штатні одиниці, які необхідні для ведення цієї групи. Цього вимагає закон про місцеві державні адміністрації, цього вимагає закон про освіту і закон про дошкільну освіту;

- шановні депутати, прошу підтримати і, по можливості, виконати бажання і вимогу батьків, що стосується підвезення дітей. Не може шкільний автобус…, ми знаємо, що по закону цей автобус не має права перевозити дітей, а діти по обочині, скажіть, мають право йти?... а їхати в переповненому автобусі мають право?.. коли вісімнадцять всього школярів їде?... якщо батьки дають згоду,  щоб один із батьків їхав і супроводжував цих дітей, то, мабуть, це можна було б зробити.. На сьогодні, на жаль, багато законів не виконується… і виписані так, що ми їх ще довго не будемо виконувати…

Тому я прошу підтримати мій запит, на цей запит не потрібно грошей... і підтримати цих людей, які живуть в цьому населеному пункті. Шановний голово, прошу поставити на голосування мій депутатський запит.

 

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Давидюк М.С.: Шановні депутати, хочу повідомити, що дане питання не потребує запиту, бо вже вирішується. Вчора підготовлений проект розпорядження про відкриття з першого квітня даної групи, тобто із завтрашнього дня дана група відкривається. Тому питання, фактично, вирішується.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.: Шановні депутати, до мене звернулися виборці, які просять їх підтримати.

 

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Давидюк М.С.: По довозу – відповідаю так, як є – є шкільний автобус, він навіть не вважається юридично по документах як автобус для перевезення дітей, це автобус відділу освіти для методичних та інших робіт. Але використовується і прикріплений до Яблуньківської школи. Це автобус марки ПАЗ, для перевезення дітей меншого віку до 12 років має бути спеціалізований автобус, тим більше, якщо діти дошкільного віку. Мають передбачатися ремені безпеки і т.д. Тому, виходячи із цього, питання щодо юридичного довозу дітей не має чіткого унормування. Даний автобус не є спеціалізованим, і коли маленьких дітей посадити… сидіння високі… це є дорога і може бути гальмування… і якщо один із батьків буде їхати з десятьма дітьми і дитина розіб’є лоб, то відповідатиме водій… Водій, логічно, не хоче брати на себе такої відповідальності, і він по своєму правий. Тому ми відповідали по цьому питанню, що питання вирішиться, якщо буде новий шкільний автобус, він планується на перше вересня.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.: Шановні депутати, прошу поставити на голосування мій запит.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати озвучений запит депутата              Веремчук Л.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 29 депутатів;

"проти" – 3 депутати;

"утрималися" – 0;

депутатський запит підтримано (рішення №7/35 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.:

Депутатський запит: Шановні депутати, до мене, як депутата Маневицької районної ради, та до депутата районної ради Ольховіка Володимира Володимировича звернулися жителі селища Маневичі із зверненням (більше п’ятдесяти підписів). Дозвольте його зачитати  (зачитується звернення, додане до протоколу).

Мій запит адресовано голові районної ради та голові районної державної адміністрації – віднайти  можливість і включити в Програму соціально-економічного розвитку на цей рік, яка сьогодні буде затверджуватися, будівництво цієї котельні. Прошу депутатів запит підтримати.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В.: На бюджетній комісії питання коштів тридцятикілометрової зони розглядалося. І була пропозиція внести їх в програму регіонального розвитку.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.: В нас такої програми регіонального розвитку немає.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В.: Була пропозиція, що при наявності цих коштів будуть пропозиції всіх населених пунктів, які увійдуть до розподілу коштів, і тоді варто було б всі разом проаналізувати і визначити першочерговість.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.: Я пропоную голові районної ради та адміністрації сьогодні внести цей пункт. Ставте на голосування.

 

Маневицький селищний голова Гаврилюк О.О.: Шановні депутати, на сьогодні дійсно склалася така ситуація із будинками, де проживають 96 сімей. Це три житлових будинки. Вони отримують тепло від котельні райлікарні. Але так як райлікарня не має права продавати тепло, це тепло подається комунгоспу, і жителі селища платять комунгоспу. На сьогодні жителі цих житлових будинків отримали вже повідомлення, що в наступному сезоні опалюватися ці будинки не будуть. Тому прошу Вас відреагувати на запит

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.: Прошу сформулювати чітко депутатський запит.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.: Депутатський запит до голови Маневицької районної ради, голови районної держадміністрації щодо виділення коштів і допомоги (я не кажу, що всі кошти, можливо селищна рада дасть співфінансування на цей об’єкт, можливо заплатять за проектно-кошторисну документацію частину коштів) – але голові ради та голові адміністрації вирішити питання  щодо підключення до котельні цих будинків.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.: Мабуть буде правильно: провести реконструкцію котельні, яка належить житлово-комунальному господарству та забезпечує тепло садочку № 4 з метою забезпечення теплом жителів будинків, перерахованих Вами.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.: Приймається: провести реконструкцію котельні під опалення житла будинків по вулиці Незалежності 1А, 1Б і 1В.

 

Голова райдержадміністрації Линдюк А.О.: Тут Людмила Володимирівна правильно сказала, але трошки я поміняв би місцями: не спочатку виділяють гроші, а потім будуть створювати ОСББ (тим більше з першого липня вони вимушені будуть створювати ОСББ або щось інше), то нехай жителі створять ОСББ і щоб ми (районні депутати, бо це кошти не селищного, а районного бюджету) тоді вирішили, в якій частці можна буде підтримати це ОСББ… Друге – якщо це буде створене ОСББ, то воно може брати участь в різних, навіть державних програмах з метою залучити додатково кошти. Чому б цим не скористатися?...

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.: Андрію Олександровичу, Ви знаєте порядок створення ОСББ – мають бути підключені всі комунальні умови, а тоді приймають рішення про створення ОСББ. Хто захоче з такими комунікаціями неналежними створювати ОСББ. Є порядок створення ОСББ… не заговорюйте питання… Прошу поставити на голосування.

 

Голова райдержадміністрації Линдюк А.О.: У нас в районі на сьогодні створено шість ОСББ і там теж усіх комунікацій не було.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати озвучений запит депутата              Веремчук Л.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 22 депутати;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 9 депутатів;

депутатський запит підтримано (рішення №7/36 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Дерлюк І.В.:

Депутатський запит: Шановні депутати, питання довозу дошкільнят по Довжицькій сільській раді, відповідно було звернення й до мене тих же батьків, а від мене були депутатські звернення на відділ освіти і Довжицьку сільську раду, відповіді яких я озвучив на сесії Довжицької сільської ради. На тій же сесії (є сьогодні присутній сільський голова) було прийнято рішення щодо звернення до мене, як депутата районної ради про підняття цього питання перед депутатами обласної ради. Проблема справді є, вирішувати її якось треба, суть запиту: запит мій спрямовується до депутатів районної ради про підтримку звернення до депутатів Волинської обласної ради щодо виділення коштів на придбання спеціального автобуса, яким би можна було перевозити дошкільнят разом з їхніми батьками для того, щоб виконати норму закону про дошкільну освіту і передати дитину з рук у руки, від батька чи матері до вихователя. Прошу депутатів підтримати мій  запит.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати озвучений запит депутата              Дерлюка І.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 31 депутат;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

депутатський запит підтримано (рішення №7/37 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Пропозиція: Давайте помислимо… Якщо мама з дитиною (1 рік, 5 місяців, 7 місяців, 6 років, 7 років…) їде рейсовим автобусом – можна їхати?... Ніхто не забороняє. Якщо шкільним автобусом (така ж марка, такі самі сидіння) веземо дітей з шести років – можна везти, а з п’яти років – не можна. Виявляється, що у нас є казуси в нашому державному законодавстві. Тому у мене є пропозиція: на чергову сесію підготувати звернення депутатів щодо приведення до одного знаменника тих законів, які у нас є, і подати народним депутатам, хай приведуть їх, ці закони, до спільного знаменника. Бо якщо можна їхати в рейсовому автобусі такої марки і з такими сидіннями, такої ж швидкості, то чого не можна їздити в шкільному?  Якщо автобус – то це є автобус, якщо грузовик – то це грузовик, а якщо легкова машина – то вона для всіх є легковою машиною. Я вніс пропозицію про звернення до депутатів Верховної Ради внести зміни в чинне законодавство. Якщо автобус виготовлено державою Україна і визначений автобусом, то він може перевозити всіх. Друге питання, що треба зробити – одна супроводжуюча людина або від школи або від батьків має бути присутня в автобусі. Це не депутатський запит. Є адміністрація, є відділ освіти – підготувати пропозиції змін до законів.

 

С Л У Х А Л И:     1. Про  затвердження  порядку  денного   сьомої чергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 32 депутати;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

 

Депутат районної ради Негодюк: В.П.:

Пропозиція: Перенести розгляд питань 21, 22 запропонованого порядку денного, оскільки в залі є присутні жителі цих сіл, і аби їх не затримувати пропоную розглянути ці питання відразу після затвердження порядку денного, тобто другим і третім.

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію депутата районної ради Негодюка В.П.:

„за” – 32 депутати;

пропозиція підтримана.

 

Депутат районної ради Давидюк М.С.:

Пропозиція: Пропоную питання "Про погодження участі у конкурсі опорних шкіл" щодо Колківської і Троянівської шкіл розглянути четвертим і п’ятим.

 

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію депутата районної ради Давидюка М.С.:

„за” – 32 депутати;

пропозиція підтримана;

4) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій та запитів:

„за” –  32 депутати;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/1 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     2. Про  затвердження  технічної  документації  по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянці Германюк Галині Сидорівні.

Інформація Філона О.С., начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Ващук Р.І., Мурашко О.В., Веремчук Л.В.,  Зінчук П.Р., Дерлюк І.В., Цмінівський сільський голова Оксенюк Н.В., представники територіальних громад.

 

Голова районної ради Мельник А.М. озвучив  заяву жительки села Гута-Лісівська Германюк Галини Сидорівни, що надійшла на адресу районної ради і додана до протоколу, заяву жителів села Мала Ведмежка, а також підготовлений у виконавчому апараті районної ради висновок до проекту рішення з цього питання (додається).

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, надійшла заява депутата районної ради Наумчук Ольги Володимирівни щодо уникнення конфлікту інтересів (озвучив заяву, що додана до протоколу).

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу:

„за” – 0;

"проти" – 23 депутати;

"утрималося" – 8 депутатів;

"не голосував" – 1 депутат.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

Результати поіменного голосування додаються.

 

С Л У Х А Л И:     3. Про  затвердження  технічної  документації  по нормативній грошовій  оцінці земельних ділянок для ведення фермерського господарства громадянину Шрамку Миколі Федоровичу.

Інформація Філона О.С., начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Киричик М.П., Давидюк М.С.,Зінчук П.Р., Лісівський сільський голова Шмигельський В.В., представники територіальних громад.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу:

„за” – 1 депутат;

"проти" – 30 депутатів;

"утрималося" – 1 депутат.

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

Результати поіменного голосування додаються.

 

С Л У Х А Л И:     4.  Про  погодження участі у конкурсі опорних шкіл.

Інформація Давидюка М.С., начальника відділу освіти райдержадміністрації

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  32 депутати;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/2 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     5.  Про погодження участі у конкурсі опорних шкіл.

Інформація Давидюка М.С., начальника відділу освіти райдержадміністрації

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  32 депутати;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/3 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     6.  Про  пропозиції   щодо   зміни   статусу  населених   пунктів Маневицького району, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Інформація Турика О.А., начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Веремчук Л.В., Давидюк М.С., Зінчук П.Р., головний спеціаліст з питань радіаційного контролю управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Шевчук С.В., в.о. директора Державної установи "Волинський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України" Гусєва О.М., директор районного центру зайнятості Корольчук Ю.М.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  31 депутат;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/4 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     7.  Про план  роботи  районної  ради  на  перше  півріччя   2016 року.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Депутат районної ради Линдюк А.О.:

Пропозиція: Пропоную заслухати звіти головних лікарів районних лікарень та центру первинної медико-санітарної допомоги у другому кварталі.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 31 депутат;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0;

 

2) за пропозицію депутата районної ради Линдюка А.О.:

„за” – 31 депутат;

"проти" – 0;

"утримався" – 1 депутат;

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

„за” –  32 депутати;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/5 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     8.  Про  звіт  голови районної  державної  адміністрації  Андрія Олександровича Линдюка  по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень за 2015 рік.

Інформація Линдюка А.О., голови районної державної адміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Ващук Р.І., Слісарчук Н.О., Мурашко О.В., Зінчук П.Р., Ольховік В.В., Бобік Т.В.,                    Веремчук Л.В., Давидюк М.С., Киричик М.П., Базарнова А.В., начальник філії „Маневицька ДЕД" Гаврилюк В.П., директор ДП "Волиньторф" Киричик І.М., директор Маневицького торфозаводу Щербачук В.С., депутат Волинської обласної ради Кирда Л.Ф., Копилліський сільський голова Давидюк К.С.,  начальник Маневицького відділення Ківерцівської ОДПІ Бідун Н.С., Маневицький селищний голова Гаврилюк О.О., Старосільський сільський голова Регешук В.О.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, надійшла заява депутата районної ради Линдюка Андрія Олександровича щодо уникнення конфлікту інтересів (озвучив заяву, що додана до протоколу).

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 18 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 12 депутатів;

"не голосував" – 1 депутат.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.:

Пропозиція: Констатуючу частину проекту рішення залишити, а рішення сформулювати в такому вигляді: повернутися до звіту голови після оприлюднення звіту в районній газеті "Нова доба".

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію депутата районної ради Веремчук Л.В.:

„за” – 11 депутатів;

"проти" – 4 депутати;

"утрималося" – 11 депутатів;

пропозиція не підтримана;

 

3) за пропозиції, викладені у рішенні постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку, інвестицій, земельних відносин та використання природних ресурсів і озвучені головою районної ради Мельником А.М. для їх врахування в рішенні ради (рішення комісії додається):

„за” – 6 депутатів;

пропозиція не підтримана.

 

4) за проект рішення в цілому, як рішення ради:

„за” –  19 депутатів;

"проти" – 1 депутат;

"утрималося" – 11 депутатів

"не голосував" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/6 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     9.   Про     результати     діяльності    Маневицької       місцевої прокуратури у 2015 році.

Інформація Мосійчука О.П., керівника Маневицької місцевої прокуратури

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Веремчук Л.В., Слісарчук Н.О., Дерлюк І.В.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.: Олександре Петровичу, ставлю депутатське запитання відповідно до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад": прошу перевірити використання службового транспорту районною державною адміністрацією; і друге депутатське запитання: чому головою районної державної адміністрації порушується Закон  України "Про доступ до публічної інформації".

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/7 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     10. Про  стан оперативно-службової  діяльності  Маневицького відділення поліції Головного управління Національної поліції України у Волинській області у 2015 році.

Інформація Майданюка В.В., в.о. начальника Маневицького ВП ГУНП України у Волинській області

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Слісарчук Н.О., Веремчук Л.В., Базарнова А.В., Смокович Я.Ф., Наумчук О.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/8 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     11. Про звіт по виконанню районного бюджету за 2015 рік.

Інформація Синюка В.Ф., начальника управління фінансів райдержадміністрації

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/9 прийняти (додається).

С Л У Х А Л И:     12. Про  Програму    економічного    і    соціального    розвитку Маневицького району на 2016 рік.

Інформація Савчук Н.І., начальника  відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Слісарчук Н.О., Смокович Я.Ф., Киричик М.П., Веремчук Л.В.

 

Начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І. озвучила рекомендації постійних комісій районної ради до проекту Програми економічного і соціального розвитку Маневицького району на 2016 рік (рішення комісій додано до протоколу).

 

Депутат районної ради Киричик М.П.:

Пропозиція: Пропоную на будівництво ФАПу в селі Серхів Маневицького району Волинської області збільшити суму витрат до 2 мільйонів гривень.

 

Депутати районної ради Слісарчук Н.О., Линдюк А.О.:

Пропозиція: доповнити Перелік об’єктів, що пропонується реалізовувати: будівництво електромереж для електропостачання кварталу індивідуальної житлової забудови в селі Гораймівка із обсягом фінансування 1100000 грн., а також передбачити інші джерела фінансування об’єктів в додатку 1:

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

 

2) за пропозиції, викладені у рішеннях постійних комісій районної ради для їх врахування в рішенні ради:

„за” – 25 депутатів;

пропозиція підтримана;

 

3) за пропозицію депутата районної ради Киричика М.П.:

„за” – 25 депутатів;

пропозиція підтримана;

 

4) за пропозицію депутатів районної ради Слісарчук Н.О., Линдюка А.О.:

„за” – 25 депутатів;

пропозиція підтримана;

 

5) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій:

„за” –  25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/10 прийняти (додається).

С Л У Х А Л И:     13. Про хід  виконання  Стратегічного  плану сталого розвитку Маневицького району на 2009-2019 роки, затвердженого рішенням районної  ради від 16.01.2009 №22/4.

Інформація Савчук Н.І., начальника  відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяв участь: депутат районної ради Смокович Я.Ф.

 

Г О Л О С У В А Л И: прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” – 26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/11 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     14.    Про      районну     програму     розвитку      міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки.

Інформація Савчук Н.І., начальника  відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Неродик А.С.. Веремчук Л.В., Слісарчук Н.О.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималося" – 4 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/12 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     15.  Про   Районну  програму реалізації  державної  політики  у сфері соціальної підтримки, забезпечення прав та законних інтересів різних категорій сімей, дітей та молоді на період до 2017 року.

Інформація Козака Р.В., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” – 29 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/13 прийняти (додається).

С Л У Х А Л И:     16.   Про    районну   Програму    підтримки    демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016 рік і Порядок використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації цієї Програми.

Інформація Козака Р.В., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Шкода О.С., Веремчук Л.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” – 28 депутатів"

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/14 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     17.  Про  виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.12.2010 № 4/5.

Інформація Турика О.А., начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Смокович Я.Ф., Линдюк А.О., Веремчук Л.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” – 28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/15 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     18.  Про   Комплексну  програму  розвитку  основних    галузей агропромислового комплексу району на 2016-2020 роки та Порядок надання та використання коштів районного бюджету в 2016-2020 роках  на її реалізацію.

Інформація Турика О.А., начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації              Турик О.А. озвучив рекомендації профільної постійної комісії районної ради до проекту Програми (рішення комісії додано до протоколу).

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., Веремчук Л.В.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, надійшли заяви депутатів районної ради Негодюка Віктора Петровича та Зімича Сергія Дмитровича щодо уникнення конфлікту інтересів (озвучив заяви, що додані до протоколу).

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради, з урахуванням рекомендацій профільної комісії районної ради:

„за” – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 1 депутат;

"не голосувало" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/16 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     19.  Про  Програму розвитку  культури,  мистецтва  та охорони культурної спадщини в Маневицькому районі на  2016-2018 роки.

Інформація Дерлюка І.В., начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Веремчук Л.В., Шкода О.С.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” – 29 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/17 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     20.  Про  Програму  співробітництва  Черемського природного заповідника з науково-дослідними установами, громадськістю по охороні та збереженню біорізноманіття на 2016-2020 роки.

Інформація Пащука С.І., директора Черемського природного заповідника

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., Ващук Р.І.

 

Голова районної ради Мельник А.М. озвучив рекомендації профільної постійної комісії районної ради до проекту Програми (рішення комісії додано до протоколу).

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради, з урахуванням рекомендацій профільної комісії районної ради:

„за” – 28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/18 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     21.   Про      районну    Програму    фінансового   забезпечення реалізації Маневицькою районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2016 рік.

Інформація Коробчука О.О., керівника апарату  райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., Веремчук Л.В.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, надійшла заява депутата районної ради Линдюка Андрія Олександровича щодо уникнення конфлікту інтересів (озвучив заяву, що додана до протоколу).

 

Голова районної ради Мельник А.М. озвучив підготовлений у виконавчому апараті районної ради висновок до проекту рішення з цього питання (додається).

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” – 26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0;

"не голосував" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/19 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     22.  Про  підтримку    Звернення    до    Президента  України та Верховної Ради України щодо відкликання змін до Конституції України з питань децентралізації, які прийняті у першому читанні, ініційоване фракцією Маневицької районної організації Політичної партії "Обєднання "Самопоміч".

Інформація Базарнової А.В., депутата районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” – 27 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/20 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     23.   Про   запит   депутата   А.В.Базарнової    про      звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України і Міністерства енергетики та вугільної промисловості України щодо виключення ДП "Волиньторф" із додатку до законопроекту про внесення змін до Закону України "Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації".

Інформація Базарнової А.В., депутата районної ради

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.:

Пропозиція: Я би ще пропонувала направити це звернення до Волинської обласної ради щоб вони підтримали і обласна рада також звернулася, щоб це підприємство таки виключили...

 

Г О Л О С У В А Л И: 

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

 

2) за пропозицію депутата районної ради Веремчук Л.В.:

„за” – 28 депутатів;

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради:

„за” –  28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/21 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     24.  Про  затвердження  технічної  документації з  нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду ПАТ "Волиньобленерго" для експлуатації та обслуговування споруд об’єктів передачі електроенергії і розташована за межами населених пунктів Цмінівської сільської ради.

Інформація Філона О.С., начальника відділу Держгеокадастру у Маневицькому районі Волинської області

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” – 28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/22 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     25. Про  внесення   змін   та  доповнень  до  Регламенту роботи Маневицької районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 15.12.2015 №3/3.

Інформація Корецького І.В., начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/23 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     26. Про  підтримку звернення депутатів Луцької районної ради від 07.12.2015 №2/14 до Президента України та Генерального прокурора України щодо зняття обвинувачення про дезертирство з бійців 51-ї ОМБР.

Інформація Корецького І.В., начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/24 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     27.  Про   надання  дозволу   Маневицькій   районній    редакції проводового радіомовлення на списання основних засобів.

Інформація Корецького І.В., начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/25 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     28.  Про   підсумки  трудового  суперництва  між  селищними і сільськими радами району за 2015 рік.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/26 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     29. Про внесення змін до Положення про трудове суперництво між селищними і сільськими радами Маневицького району, затвердженого рішенням районної ради від 16.03.2012 №13/7.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/27 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     30. Про укладення  угод  про   співпрацю   між    Маневицькою районною та селищними,  сільськими радами району.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/28 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     31.   Про  продовження    дії    Районної    цільової      програми "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ" на 2016  рік.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” – 26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/29 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     32.   Про  надбавку заступника голови районної ради сьомого скликання.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” – 26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/30 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     33.  Про   розпорядження   голови   районної   ради,  видані  в міжсесійний період.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” – 26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималося" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №7/31 прийняти (додається).

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив сьому чергову сесію районної ради сьомого скликання закритою. (Звучав Гімн України).

 

 

 

 

Голова районної ради                                                       А.М.Мельник