П Р О Т О К О Л сорок дев’ятої чергової сесії районної ради шостого скликання

П Р О Т О К О Л

сорок дев’ятої чергової сесії районної ради

 шостого скликання

 

                                                                                          від 30 липня 2015 року

 

Всього обрано депутатів

64 депутати

Присутніх на сесії

50 депутатів

Відсутні

14 депутатів

 

На сесію запрошені голова, заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, окремі депутати обласної ради, сільські, селищні голови, керівники окремих підприємств, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

 

Головував:     депутат Веремчук Л.В., голова районної ради

 

Секретаріат:  Марчук В.В., керуючий справами виконавчого   апарату  районної

ради;

Музичук С.В., начальник загального відділу виконавчого   апарату районної ради;

Турик В.А., радник голови з економічних питань та спільної власності територіальних громад сіл і селищ району;

Черчик Г.В., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Корецький І.В., радник голови районної ради з питань запобігання та протидії корупції.

 

Голова районної ради Людмила Володимирівна Веремчук оголосила сорок дев’яту чергову сесію районної ради шостого скликання відкритою. (Звучав Гімн України).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

        

1. Про затвердження порядку денного сорок дев’ятої чергової сесії районної ради шостого скликання.

Інформує: Л.В.Веремчук – голова  районної ради  

 

2. Про план роботи районної ради на друге півріччя 2015 року.

Інформує: В.А.Турик – радник голови з економічних питань та спільної

власності територіальних громад сіл і селищ району

 

3. Про підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

Інформує: С.А.Товпаш– начальник відділу містобудування, архітектури,

житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації

 

4. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури у Маневицькому районі в першому півріччі 2015 року.

Інформує: М.М.Дуднік – заступник прокурора Маневицького району

 

 

 

5. Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Маневицького РВ УМВС України у Волинській області в  першому півріччі 2015 року.

Інформує: В.В.Майданюк – заступник начальника Маневицького РВ УМВС України у Волинській області

 

6. Про внесення змін до Програми національно-патріотичного виховання молоді Маневицького району на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27.10.2011 №10/10.

Інформує: Р.В.Клімчук – завідувач сектору з питань  молоді та спорту райдержадміністрації

 

7. Про Районну цільову програму "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ" на 2015  рік.

Інформує: Л.В.Веремчук – голова районної ради

 

8. Про Районну цільову програму „Розбудова сільськогосподарської діяльності Маневицького району Волинської області  та Володимирецького району Рівненської області за рахунок підтримки регіональних програм покращення ґрунтів і просвітницької діяльності серед населення” на 2015-2017 роки.

Інформує: Л.В.Веремчук – голова районної ради

 

9. Про районну Програму підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2015 рік.

Інформує: Р.В.Козак – начальник управління соціального захисту

населення райдержадміністрації

 

10. Про району Програму фінансового забезпечення реалізації Маневицькою районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2015 рік.

Інформує: Н.О.Шевчук – заступник керівника апарату – начальник

відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

апарату райдержадміністрації

 

11. Про внесення змін до рішення районної ради від 28.01.2015 № 45/4 "Про районний бюджет на 2015 рік"

Інформує:  В.Ф.Синюк – начальник управління фінансів

райдержадміністрації

 

12. Про хід виконання Програми співробітництва Черемського природного заповідника з науково-дослідними установами, громадськістю по охороні та збереженню біорізноманіття  на 2011-2015 роки.

Інформує: В.В.Максимчукв.о. директора Черемського

природного заповідника

 

13. Про затвердження списку народних засідателів.

Інформує: В.В.Марчук – керуючий справами виконавчого

апарату районної ради

 

 

 

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду громадянці Беруті Любові Василівні для ведення особистого селянського господарства (обслуговування приміщення льоноскладу) і розташована за межами населеного пункту Копиллівської  сільської  ради.

 

15. Про передачу та реєстрацію права на земельну ділянку.

 

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Троянівської сільської ради.

Інформує: О.С.Філон – голова комісії з реорганізації відділу

Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області

 

17. Про передачу будівлі.

 

18. Про Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Волинської обласної ради та Волинської облдержадміністрації щодо залишення державного підприємства „Волиньторф” у державній  власності.

 

19. Про звернення до Президента України П. Порошенка, Прем’єр-міністра України А. Яценюка та Голови Верховної Ради України В. Гройсмана щодо перегляду рішення про підвищення  тарифів  на  енергоносії  для населення, промисловості й підприємців та індексації  пенсій  і  заробітних  плат.

20. Про Звернення Ковельської районної ради  до  Президента  України  Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана щодо недопустимості економічно необґрунтованого підвищення тарифів на житло-комунальні послуги. 

 

21. Про підтримку звернення депутатів Луцької районної ради від 28.05.2015 до Президента України та Генерального прокурора України щодо зняття обвинувачення про дезертирство з бійців 51-ї ОМБР.

 

22. Про підтримку звернення депутатів Володимир-Волинської районної ради до Президента України, Генерального прокурора України та Володимир-Волинського міського суду щодо зняття обвинувачення про дезертирство бійців 51-ї ОМБР.

 

23. Про підтримку звернень Луцьких міської та районної рад (що в свою чергу підтримані Волинською обласною радою) до православних прихожан Української Православної Церкви, яка є частиною Російської (Русской) Православної Церкви.

 

24. Про розпорядження голови районної ради, видане в міжсесійний період

Інформує: М.В.Федина – заступник голови  районної ради  

 

25. Про Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо врегулювання на законодавчому рівні питання видобутку бурштину.

 


26. Про підтримку клопотання Маневицької селищної ради щодо присвоєння почесного звання "Заслужений працівник сфери послуг України" начальнику Маневицького виробничого управління житлово-комунального господарства Ковальському Леоніду Володимировичу.

 

27. Про усний запит депутата Маневицької районної ради Ващука Р.І. щодо усунення  причин неякісної подачі електроенергії споживачам села Колодії.

 

28. Про усний запит депутата Маневицької районної ради Мельника М.С. щодо покращення мобільного зв’язку, в тому числі мережі "Київстар", у селі Лишнівка.

 

29. Про усний запит депутата Маневицької районної ради Шкоди О.С. щодо недопущення незаконного вилову риби електровудками у  водоймах  Маневицького  району.

 

30. Про запит депутата Маневицької районної ради Гарміди Л.Є. щодо надання роз’яснень порядку нарахування плати за електроенергію населенню.

 

31. Інші питання.

 

Голова районної ради Л.В.Веремчук: Відповідно до Регламенту на початку кожного засідання відводиться час для оголошення депутатських запитань та запитів. Прошу.

 

Депутат районної ради Ващук Р.І.:

Депутатський запит: Шановні депутати, мій запит стосується і адресується дирекції Маневицької філії ПАТ "Волиньобленерго" з наступного питання: десь із травня місяця село Колодії "тероризується" нестабільною подачею електроенергії. Щотижня я телефонує в цю установу. Щоб не бути голослівним: 27 числа світла не було з 18.40 до 21.00, вчора світла не було з 11.30 до 15.30. Зачасту оператори відповідають, що не можуть знайти причину. Населення звертається, адже у таку спеку не працюють холодильники, немає води… Прошу підтримати мій депутатський запит.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати озвучений запит депутата              Ващука Р.І. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 50 депутатів (одноголосно);

депутатський запит підтримано (рішення №49/26 додається).

 

Депутат районної ради Ващук Р.І.:

Пропозиція: Питання стосується Маневицької філії ПАТ "Волиньобленерго": вже більше року як у селах Колодії і Вовчицьк проведено вуличне освітлення. Ми всі пам’ятаємо з якими труднощами були виділені ці кошти. Люди нарікають, що ліхтарі встановлені, однак не горять. Це вже тягнеться більше року. Я розумію, що є окремі нюанси з документацією (не можна зробити декларації про виконані роботи), однак, вважаю, що спільно, Андрію Олександровичу і Людмило Володимирівно, треба завершити розпочату справу підключивши готову встановлену мережу ліхтарів. Якщо мене не зраджує пам’ять, то така ж ситуація склалася і у селах Цміни та Велика Осниця. І все це, вважаю, бумажна "волокіта" … Прошу вирішити це питання і посприяти в підключенні ліній електропередач.

 

Депутат районної ради Мурашко О.В.:

Пропозиція: Пропоную надрукувати в районній газеті контактний номер телефону, по якому населення могло б звернутися до людини і запитати коли буде світло.

 

Депутат районної ради Мельник М.С.:

Депутатський запит: Шановні депутати, до мене звертаються жителі села Лишнівка з приводу поганого мобільного зв’язку: Київстар "не тягне" взагалі... Часто дзвінки переадресовуються в міліцію та лікарню міста Камінь-Каширський. Прошу підтримати мій депутатський запит з приводу покращення мобільного зв’язку.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати озвучений запит депутата          Мельника М.С. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 50 депутатів (одноголосно);

депутатський запит підтримано (рішення №49/27 додається).

 

Депутат районної ради Грицюк В.Ф.:

Депутатське запитання: до Волинської дирекції "Укрпошта" щодо поштового відділення в селі Рудники (копія додається).

 

Депутат районної ради Шкода О.С.:

Депутатський запит: Шановні депутати, мій запит до рибінспекції такого змісту: наполегливо звертаються люди, зокрема нашої Троянівської територіальної громади, що останнім часом катастрофічного масштабу набуває вилов риби в річці Стохід (і не тільки в річці Стохід, а й в усіх водоймах Маневиччини) так званими електровудками. Якщо раніше це були поодинокі випадки, то нині це вже переходить всякі межі. Дуже потужні знаряддя вбивають усе живе в радіусі п’ятнадцяти метрів. Хотілося б почути, що робиться в цьому напрямку і звернутися з проханням, що ми, громада, готові допомогти у проведенні спільних рейдів на території нашої сільської ради по річці Стохід. Прошу підтримати мій депутатський запит.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати озвучений запит депутата              Шкоди О.С. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 50 депутатів (одноголосно);

депутатський запит підтримано (рішення №49/28 додається).

 

Голова районної ради Веремчук Л.В.: До районної ради надійшов письмовий запит депутата Гарміди Лесі Євгенівни до Маневицької філії ПАТ "Волиньобленерго" щодо надання роз’яснень порядку нарахування плати за електроенергію населенню. Дозвольте його озвучити. (зачитується текст запиту, доданого до протоколу).

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати озвучений запит депутата              Гарміди Л.Є. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

„за” – 50 депутатів (одноголосно);

депутатський запит підтримано (рішення №49/29 додається).

 

С Л У Х А Л И:     1. Про затвердження  порядку денного сорок  восьмої  чергової сесії районної ради шостого скликання.

Інформація Веремчук Л.В., голови районної ради

Г О Л О С У В А Л И: 

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 50 депутатів (одноголосно);

 

Голова районної ради Веремчук Л.В.: Шановні депутати, після того як був сформований порядок денний, надійшла пропозиція постійної комісії з питань сільськогосподарського виробництва, земельних відносин, лісової галузі, екології, використання природних ресурсів та соціального розвитку села:

на засіданні 23 липня комісія прийняла рішення і рекомендує районній раді включити в порядок денний сесії питання "Про Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо врегулювання на законодавчому рівні питання видобутку бурштину". Ставлю на голосування: хто за те, щоб вищезазначене питання включити в порядок денний, прошу голосувати.

 

Г О Л О С У В А Л И:  

2) за пропозицію голови районної ради Веремчук Л.В.:

„за” –  50 депутатів (одноголосно);

пропозиція підтримана;

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Пропозиція: На засіданні постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва, яке відбулося 23 липня, запропоновано районній раді розглянути питання "Про підтримку клопотання Маневицької селищної ради щодо присвоєння почесного звання "Заслужений працівник сфери послуг України" начальнику Маневицького виробничого управління житлово-комунального господарства Ковальському Леоніду Володимировичу". Ставлю на голосування: хто за те, щоб вищезазначене питання включити в порядок денний, прошу голосувати.

 

Г О Л О С У В А Л И:  

3) за пропозицію голови районної ради Веремчук Л.В.:

„за” –  50 депутатів (одноголосно);

пропозиція підтримана;


4) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій та запитів:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/1 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     2. Про план роботи районної ради на друге півріччя 2015 року.

Інформація Турика В.А., радника голови з економічних питань та спільної

власності територіальних громад сіл і селищ району

Г О Л О С У В А Л И: 

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 50 депутатів (одноголосно);

 

Депутат районної ради Рейкін С.О.:

Пропозиція: Пропоную включити для розгляду на сесії районної ради у третьому кварталі питання "Про роботу Маневицької філії ПАТ "Волиньобленерго" щодо забезпечення електроенергією споживачів району".

 

Г О Л О С У В А Л И:  

2) за пропозицію депутата районної ради Рейкіна С.О.:

„за” –  50 депутатів (одноголосно);

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/2 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     3.  Про   підготовку   підприємств,   установ   і  організацій   до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

Інформація Товпаша С.А., начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради Зінчук П.Р., секретар Старочорторийської сільської ради Свента М.А.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/3 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     4. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури у Маневицькому районі в першому півріччі 2015 року.

Інформація Дуднік М.М., заступник прокурора Маневицького району                

 

 

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/4 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     5. Про  стан  боротьби  із  злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Маневицького РВ УМВС України у Волинській області в першому півріччі 2015 року".

Інформація Майданюка В.В., заступника начальника Маневицького РВ УМВС України у Волинській області

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Мельник М.С., Шкода О.С.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/5 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     6. Про  внесення змін до Програми національно-патріотичного виховання молоді Маневицького району на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27.10.2011 №10/10".

Інформація Клімчука Р.В., завідувача сектору з питань  молоді та спорту райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Котеленець В.Д., Рейкін С.О., Романюк В.А., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/6 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     7.   Про   Районну    цільову    програму    "Місцевий  розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ" на 2015  рік.

Інформація Веремчук Л.В, голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/7 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     8. Про  Районну  цільову  програму „Розбудова сільськогоспо -дарської діяльності Маневицького району Волинської області  та Володимирецького району Рівненської області за рахунок підтримки регіональних програм покращення ґрунтів і просвітницької діяльності серед населення” на 2015-2017 роки.

Інформація Веремчук Л.В, голови районної ради

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., Негодюк В.П., Сокол М.А.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/8 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     9.  Про    районну    Програму      підтримки     демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2015 рік.

Інформація Козака Р.В., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., Шкода О.С.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/9 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     10. Про  району Програму фінансового забезпечення реалізації Маневицькою районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2015 рік".

Інформація Шевчук Н.О., заступника керівника апарату – начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., Мурашко О.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  49 депутатів;

"проти" – 1 депутат;

"утрималось" – 0.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/10 прийняти (додається).

С Л У Х А Л И:     11. Про внесення змін до рішення районної ради від 28.01.2015 № 45/4 "Про районний бюджет на 2015 рік".

Інформація Синюка В.Ф., начальника управління фінансів райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Романюк В.А., Барванов В.В., Шкода О.С., Мурашко О.В., Мандзюк О.І., начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Турик О.А.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 50 депутатів (одноголосно);

2) за проект рішення в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/11 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     12. Про хід виконання Програми співробітництва Черемського природного заповідника з науково-дослідними установами, громадськістю по охороні та збереженню біорізноманіття  на 2011-2015 роки.

Інформація Максимчука В.В., в.о. директора Черемського природного заповідника

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/12 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     13. Про  затвердження списку народних засідателів.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/13 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     14. Про  затвердження  технічної  документації  з  нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду громадянці Беруті Любові Василівні для ведення особистого селянського господарства (обслуговування приміщення льоноскладу) і розташована за межами населеного пункту Копиллівської  сільської  ради.

Інформація Філона О.С., голови комісії з реорганізації відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/14 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     15.  Про передачу та реєстрацію права на земельну ділянку.

Інформація Філона О.С., голови комісії з реорганізації відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/15 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     16.    Про      затвердження       проекту     землеустрою     щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Троянівської сільської ради.

Інформація Філона О.С., голови комісії з реорганізації відділу Держземагентства у Маневицькому районі Волинської області

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/16 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     17.  Про передачу будівлі.

Інформація Федини М.В., заступника голови районної ради

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р.,  Мурашко О.В., Карасинський сільський голова Савчук В.С., голова районної ради Веремчук Л.В., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 48 депутатів;

"проти" – 2  депутати;

"утрималося" – 0.

2) за проект рішення в цілому, як рішення ради:

„за” – 48 депутатів;

"проти" – 2  депутати;

"утрималося" – 0.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/17 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     18. Про   Звернення    депутатів   Маневицької   районної   ради Волинської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Волинської обласної ради та Волинської облдержадміністрації щодо залишення державного підприємства „Волиньторф” у державній  власності.

Інформація Федини М.В., заступника голови районної ради

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Щербачук В.С., Мурашко О.В., Якимчук М.І., Власюк М.О., Черчик О.П., Котеленець В.Д., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

„за” – 50 депутатів (одноголосно);

2) за проект рішення в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/18 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     19.  Про  звернення  до   Президента   України   П. Порошенка, Прем’єр-міністра України А. Яценюка та Голови Верховної Ради України В. Гройсмана щодо перегляду рішення про підвищення  тарифів  на  енергоносії  для населення, промисловості й підприємців та індексації  пенсій  і  заробітних  плат.

Інформація Федини М.В., заступника голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/19 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     20. Про Звернення Ковельської районної ради  до  Президента  України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана щодо недопустимості економічно необґрунтованого підвищення тарифів на житло-комунальні послуги.

Інформація Федини М.В., заступника голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/20 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     21. Про підтримку звернення депутатів Луцької районної ради від 28.05.2015 до Президента України та Генерального прокурора України щодо зняття обвинувачення про дезертирство з бійців 51-ї ОМБР.

Інформація Федини М.В., заступника голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/21 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     22. Про  підтримку   звернення   депутатів   Володимир-Волин -ської районної ради до Президента України, Генерального прокурора України та Володимир-Волинського міського суду щодо зняття обвинувачення про дезертирство бійців 51-ї ОМБР.

Інформація Федини М.В., заступника голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/22 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     23. Про  підтримку  звернень  Луцьких  міської та районної рад (що в свою чергу підтримані Волинською обласною радою) до православних прихожан Української Православної Церкви, яка є частиною Російської (Русской) Православної Церкви.

Інформація Федини М.В., заступника голови районної ради

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Борбич М.Ф., Лінник Р.П., Мурашко О.В., Романюк В.А., Бубнюк А.С.

 

Депутат районної ради Лінник Р.П.:

Пропозиція: Пропоную виключити це питання з порядку денного.

 

Депутат районної ради Романюк В.А.:

Пропозиція: Пропоную провести поіменне голосування з цього питання і результати голосування опублікувати в районній газеті.

 

Г О Л О С У В А Л И:  

1) за пропозицію депутата районної ради Лінника Р.П.:

„за” –  4 депутати;

пропозиція не підтримана;

2) за пропозицію депутата районної ради Романюка В.А.:

„за” –  13 депутатів;

пропозиція підтримана.

 

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В.:

Пункт 2.4.1. регламенту: "Районна рада з питань, що розглядаються, приймає рішення відкритим (у тому числі поіменним) або таємним голосуванням".

Пункт 2.4.9. регламенту: "На сесії районної ради за вимогою не менш як 1/4 присутніх на засіданні депутатів може проводитися поіменне голосування.

Поіменне голосування не проводиться стосовно посадових осіб або органів, що обираються районною радою.

Результати поіменного голосування заносяться у протоколи сесії і публікуються у пресі".

Додаткових норм по процедурі проведення немає. Тому визначається рада: чи підняттям руки, чи оголошенням "за", "проти", "утримався".

 

Голова районної ради Веремчук Л.В.: визначаємося з процедурою: шляхом підняття руки "за", "проти", "утримався". Ставлю на голосування підтримати  звернення  Луцьких  міської та районної рад (що в свою чергу підтримані Волинською обласною радою) до православних прихожан Української Православної Церкви, яка є частиною Російської (Русской) Православної Церкви, секретаріат прошу рахувати.

 

Р Е З У Л Ь Т А Т И     Г О Л О С У В А Н Н Я (додаються):

„за” – 20 депутатів;

"проти" – 5  депутатів;

"утрималося" – 11 депутатів;

"не голосували" – 14 депутатів.

 

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО (проект рішення додається).

 

С Л У Х А Л И:     24.  Про розпорядження   голови   районної    ради,  видане    в міжсесійний період.

Інформація Федини М.В., заступника голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/23 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     25.  Про  Звернення  до  Президента  України,  Верховної  Ради України, Кабінету Міністрів України щодо врегулювання на законодавчому рівні питання видобутку бурштину.

Інформація Веремчук Л.В., голови районної ради

 


 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/24 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     26. Про  підтримку  клопотання  Маневицької   селищної  ради щодо присвоєння почесного звання "Заслужений працівник сфери послуг України" начальнику Маневицького виробничого управління житлово-комунального господарства Ковальському Леоніду Володимировичу.

Інформація Веремчук Л.В., голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  50 депутатів (одноголосно).

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №49/25 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:     27.  Про  реалізацію    пропозицій   і   зауважень,   висловлених депутатами районної ради.

Інформація Федини М.В., заступника голови районної ради

 

Голова районної ради Людмила Володимирівна Веремчук оголосила сорок дев’яту чергову сесію районної ради шостого скликання закритою. (Звучав Гімн України).

 

 

 

Голова районної ради                                                       Л.В.Веремчук